Blueconnect - pakiet Biznes + blueconnect PC

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ffoxis
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-12-02, 13:48

Blueconnect - pakiet Biznes + blueconnect PC

Post autor: ffoxis »

Witam,
Bardzo mi zależy na telefonie htc TyTN, który jest na razie tylko w ofercie Ery. Zależy mi też na dostępie do internetu z normalnym limitem przesyłu. Niestety w ofercie blueconnect dla telefonu limit wynosi 100mb. Więc moje pytanie jest takie: czy można łączyć się do internetu z komórki przy wykupieniu pakietu blueconnect dla PC/notebook'a? Wiem, że wiele osób używa swoich telefonów jako modemów, ale czy nie jest to w żaden sposób blokowane?
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Re: Blueconnect - pakiet Biznes + blueconnect PC

Post autor: klisza »

Oczywiście, że możesz. Nie jest to w żaden sposób blokowane.
- iPlus - Motorola v235 Rz?dzi - Firefox -
damis
Stały użytkownik forum
Posty: 149
Rejestracja: 2005-10-20, 08:51
Lokalizacja: Stolyca

Re: Blueconnect - pakiet Biznes + blueconnect PC

Post autor: damis »

ffoxis pisze:Witam,
Bardzo mi zależy na telefonie htc TyTN, który jest na razie tylko w ofercie Ery. Zależy mi też na dostępie do internetu z normalnym limitem przesyłu. Niestety w ofercie blueconnect dla telefonu limit wynosi 100mb. Więc moje pytanie jest takie: czy można łączyć się do internetu z komórki przy wykupieniu pakietu blueconnect dla PC/notebook'a? Wiem, że wiele osób używa swoich telefonów jako modemów, ale czy nie jest to w żaden sposób blokowane?
Jeśli nie będziesz za dużo rozmwawiał to możesz sobie wziąść samego SIMa z limitem 3 GB za 79 zł na 12 miesięcy. Minuta rozmowy kosztuje mniej więcej tyle co na TAK-TAKu. Ale masz ryczałt zamiast opłat za MB po przekroczeniu limitu
ffoxis
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-12-02, 13:48

Re: Blueconnect - pakiet Biznes + blueconnect PC

Post autor: ffoxis »

Tak, ale wtedy nie dostane telefonu w zniżce. Jednak słyszałem, że można mieć poprostu 2 numery na karcie sim - jeden od pakietu Biznes, a drugi od blueconnect'a. W najbliższym czasie wpadne do Ery to zobacze jak to wygląda.
Marens

Re: Blueconnect - pakiet Biznes + blueconnect PC

Post autor: Marens »

ffoxis pisze: [...] można mieć poprostu 2 numery na karcie sim - jeden od pakietu Biznes, a drugi od blueconnect'a[...]
Niestety mylisz się, nie ma takiej możliwości. Chyba pomyliło Ci się np. z Plusem i iPlusem do telefonu.
Ufo atakuje
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1471
Rejestracja: 2006-07-19, 22:59
Lokalizacja: Żyrardów-okolice

Re: Blueconnect - pakiet Biznes + blueconnect PC

Post autor: Ufo atakuje »

Ale jest coś takiego jak dual-Sim. Ja też gdzieś też czytałem, że na specjalną karte sim można wgrać, tak jakby kilka kart. Ale specjalistą nie jestem. Możecie zapytać na www.forum.techtronic.pl
baton
Stały użytkownik forum
Posty: 148
Rejestracja: 2006-04-17, 16:22
Lokalizacja: Czeladz, Kraków

Re: Blueconnect - pakiet Biznes + blueconnect PC

Post autor: baton »

Jakie oznaczenie ma HTC TyTN w Erze, tzn.ktory to z tych Variatow? ;-)

Jedyne rozwiazanie to chyba przelozyc karte sim do innego telefonu, a dodatkowo zakpic ryczltowego (3GB) blueconnecta jak juz tutaj ktos napisal.

Mozna tez zakupic TyTN na wolnym rynku + sama umowa bluconnect (bez modemu). Cena tego urzadzenia jest jednak bardzo wysoka (ok. 2700pln brutto)

Niestety ZTCW era nie ma tak fajnej opcji jak plus (iplus do telefonu).

Dualsim tez moze byc, mankamentem jest jednak fakt ze aktywna moze byc tylko jedna usluga: telefon lub bluconnect...
ffoxis
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-12-02, 13:48

Re: Blueconnect - pakiet Biznes + blueconnect PC

Post autor: ffoxis »

ERA MDA Vario II. Właśnie głównie ze względu na wysoką cene jestem zmuszony do Ery. Jak dla mnie jest to jedyne ciekawe urządzenie z obsługą 3g. Najlepiej by było dla mnie by kupić poprostu blueconnect'a, bo faktycznie nie musze dużo dzwonić, ale musze wziąść pakiet biznes by dostać telefon. Pozostaje mi Dual Sim.
ODPOWIEDZ