Preapaid Play internet a utrata waznosci numeru.

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
st128
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 236
Rejestracja: 2012-03-30, 12:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Preapaid Play internet a utrata waznosci numeru.

Post autor: st128 »

Hej, Dorwałem starter ze starą taryfą "PLAY INTERNET NA KARTĘ 4G LTE 3 Gb na start" i teraz pytanie: czy musze go zarejestrowac do 1 lutego ? w przeciwnym wypadku numer zostanie wyłączony?. Czy raczej moge spokojnie kierowac sie datą ważnosci startera 01.05.2019r i moze on sobie lezec spokojnie zafoliowany czekając az bedzie potrzebny.
ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Re: Preapaid Play internet a utrata waznosci numeru.

Post autor: ml13 »

Zostanie wyłączony w pierwszych dniach następnego miesiąca
Obrazek
st128
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 236
Rejestracja: 2012-03-30, 12:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Preapaid Play internet a utrata waznosci numeru.

Post autor: st128 »

Zostanie wyłączona mimo tego ze karta sim nigdy nie była aktywowana i lezy w stanie surowym zafoliowana ? to po co jest ta data ważnosci startera.
ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Re: Preapaid Play internet a utrata waznosci numeru.

Post autor: ml13 »

Źle zrozumiałem, samą kartę możesz aktywować potem w salonie Play o ile nie została ona wcześniej włożona do telefonu.
Obrazek
st128
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 236
Rejestracja: 2012-03-30, 12:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Preapaid Play internet a utrata waznosci numeru.

Post autor: st128 »

Ufff całe szczescie,zwłaszcza ze to jest ta stara taryfa.Wie ktos czy Play surowo sie trzyma tej daty waznosci startera ? i faktycznie zaraz po uplywie ważnosci nie pozwala aktywowac numeru.
st128
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 236
Rejestracja: 2012-03-30, 12:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Preapaid Play internet a utrata waznosci numeru.

Post autor: st128 »

W tej starej taryfie jest pakiet cykliczny 250 MB co miesiąc ktory powinien przedlużac 100 gb za rejestracje, kolejne pytanie jest takie: Czy ten pakiet po roku da sie wykupic czy jest on tylko jednorazowy?
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Preapaid Play internet a utrata waznosci numeru.

Post autor: dzejk »

niestety już nie działa myk z pakietem cyklicznym przedłużającym bonus za rejestrację. Jakoś w październiku to zmienili.
st128
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 236
Rejestracja: 2012-03-30, 12:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Preapaid Play internet a utrata waznosci numeru.

Post autor: st128 »

Ok, wiec bonusa 100gb nie przedluze,ale chodzi o sam pakiet ktory daje roczną ważnosc konta, pierwszy rok jest on do włączenia jako pakiet bonusowy a co potem? czy on znika ? Czy daje sie panownie włączyc za jakąs opłatą.Poprostu szukam sposobu na przedłużanie ważnosci konta na rok ale w starej internetowej taryfie playa. EDIT-Ok rozumiem- chyba ten pakiet 250mb co miesiąc nie przedłuza ważnosci konta przez rok jak ta nowa taryfa INK w play 50zł a daje jedynie te MB-zakreciłem sie.Ahh ten play..
st128
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 236
Rejestracja: 2012-03-30, 12:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Preapaid Play internet a utrata waznosci numeru.

Post autor: st128 »

Szkoda, zeby uzyskac to co chciałem musiałbym znalezc gdzies stary starter-"Play Internet na Kartę 50 złotych"
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Preapaid Play internet a utrata waznosci numeru.

Post autor: onken »

Jeśli aktywjesz kartę przed 02.02.2017 i włączysz bonus 100 GB to bonus po 30 dniach zniknie ale ważność karty na wychodzące rok pozostanie.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Piotrek24
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 434
Rejestracja: 2013-04-28, 18:48
Lokalizacja: OGL

Re: Preapaid Play internet a utrata waznosci numeru.

Post autor: Piotrek24 »

Jeśli masz starter Play za 9 zł (ta stara taryfa) ten gdzie na okładce masz że gratis 3 GB przez rok. To ten sposób działa. Po zarejestrowaniu karty i po pierwszym jej użyciu aktywuje się ten cykliczny pakiet 250 MB automatycznie, pierwsze 250 MB dostaniesz 30 dni po aktywacji startera. Po aktywowaniu się tego pakietu odczekaj kilka dni,najlepiej gdzieś 5 do 7 dni, odpal dopiero wtedy bonus za rejestrację i potem ten cykliczny pakiet będzie przedłużać te 100 GB z tego bonusu,konto ważne oczywiście rok. Sposób nie działa jeśli przykładowo chcemy przejść z innej taryfy internetowej Play na ta taryfę Play Internet na kartę 9 zł (tam gdzie mamy ten pakiet cykliczny). Miałem w domu starter zasięgowy, zmieniłem taryfę na ta powyższą ten cykliczny pakiet się aktywował ale po jednym dniu się wyłączył (przezorny Play:) ) i już nie było czym przedłużacz bonusa :)
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Preapaid Play internet a utrata waznosci numeru.

Post autor: onken »

Nie będzie się juz przedłużać bonus 100 GB...

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Preapaid Play internet a utrata waznosci numeru.

Post autor: dzejk »

na blogu http://jdtech.pl/2016/08/play-100-gb-wa ... odnik.html piszą, że ten sposób w większości przypadków już nie działa.
st128
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 236
Rejestracja: 2012-03-30, 12:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Preapaid Play internet a utrata waznosci numeru.

Post autor: st128 »

Powiem wam ze kupiłem ten starter w starszej taryfie gdyz mi sie poprostu trafil.... stara dobra taryfa z wekednadami i lejkiem 2Mb. Na tą chwile uzywam tej z żółtym paskiem gdyz w taryfie "internet na karte w play 50 żł" pakiet comiesiecznych 2gb dodaje mi waznosci do tych 100gb wiec mam juz to 100gb wazne 5 miesięcy (dokladnie nie 100gb ale juz 87gb mi zostalo). Nie wiem czy mam szczescie ze tak mi to dziala czy to normalne ale te paczki 2gb robią to samo co te 250mb ze starej taryfy.A starter w starej taryfie no coż polezy sobie az wykorzystam te wszystkie gb z żółtego startera.mam czas do 5.2019 gdyz nie był aktywowany,
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Preapaid Play internet a utrata waznosci numeru.

Post autor: dzejk »

jeśli starter aktywowany przed zmianą regulaminu pod koniec października, to tak, to nadal działa i przedłuża się ważność bonusa.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Preapaid Play internet a utrata waznosci numeru.

Post autor: onken »

Ale kolega pisze że starter nie był aktywowany wiec zonk.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
st128
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 236
Rejestracja: 2012-03-30, 12:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Preapaid Play internet a utrata waznosci numeru.

Post autor: st128 »

Tak ta karta nie była aktywowana, ale pisałem tez o drugiej karcie na ktorej bonus dziala (nowa taryfa z pakietem 24gb na rok) pakiet 24naRok przedluza bonusa za rejestracje, rejestracja karty i odpalenie bonusa miało miejsce przed nowym regulaminem(dokładnie w Lipcu2016) przez 6 mies. poszlo tylko 10gb wiec pewnie spory zapas gb doczeka nastepnego włączenia pakietu "24 gb na rok" to 100 gb bedzie pare lat przy moim zużyciu( w lipcu 2017 włącze nastepne 24naRok) wiec GB bedą wazne kolejny rok.Jak sie juz skonćzą Gb z bonusa to odpale tą nie aktywowaną karte w starej ale lepszej taryfie.karta jest ważna do 5.2019 wiec chyba do tego czasu wykoncze juz te Bonusowe GB.Chyba wprowadzilem w błąd gdyż nie napisalem wyraznie ze taryfa '"24 na rok" jest na innej karcie
st128
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 236
Rejestracja: 2012-03-30, 12:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Preapaid Play internet a utrata waznosci numeru.

Post autor: st128 »

Tak w ogole to jaki Play jest perfidny,w starej taryfie na play24 obok GB była dopisana w nawiasie ważnosc GB w nowej taryfie to znikło, chyba aby ukryc ze te 100gb Wazne tylko 30 dni, i jedynym sposobem jest sprawdzanie kodem USSD
ODPOWIEDZ