Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
TheSTR
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2017-02-09, 00:01

Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: TheSTR »

Witam chcę wziąć internet LTE ale nie mam jeszcze żadnych dochodów ani żadnego podobnego papierka.
W T-mobile odmówili podpisania umowy na LTE MAX (80zł) ale za to na mniejszą umowę mogą się zgodzić i tu jest moje pytanie jak wygląda sprawa w innych sieciach?.
Właśnie zapomniałem dodać że play odpada używam go teraz a chciałbym go zmienić
Ostatnio zmieniony 2017-02-09, 00:19 przez TheSTR, łącznie zmieniany 1 raz.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: dzejk »

poczytaj o darmowym internecie LTE w sieci Redbull na kartę - realny koszt 5 zł na miesiąc za gwarantowane 100GB+
TheSTR
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2017-02-09, 00:01

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: TheSTR »

Właśnie zapomniałem dodać że play odpada używam go teraz a chciałbym go zmienić :)
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: dzejk »

Może wystarczy antena? Jaki sprzęt do neta, jaka lokalizacja?
Jeśli działa Ci dobrze t-mobile, to pewnie orange też, bo mają wspólne nadajniki, np. z LTE 1800 MHz.
Popatrz na ofertę internetu orange na kartę - za doładowanie 50 zł masz w sumie 65GB. Są też gotowe karty na allegro.
http://www.orange.pl/kid,4003445692,id, ... ticle.html
Jest też http://www.njumobile.pl/oferta/internet ... .sunwww205
Ostatnio zmieniony 2017-02-09, 00:25 przez dzejk, łącznie zmieniany 1 raz.
peterka
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2017-01-02, 23:09

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: peterka »

W plusie np. TEORETYCZNIE wymagają jakiegoś papierka ale szczerze to nie spotkałem się żeby w praktyce tak to wyglądało. Spróbuj pójść do innego salonu TMobile jak ci tak zależy. Przecież pracownicy stacjonarnych punktów nie dają nigdzie do systemu takich zaświadczeń (chyba że się mylę), ty jedynie teoretycznie powinieneś takowe przedstawić. Może trafiłeś na jakiegoś młodego, który przestrzegał prawa w 100 procentach.
TheSTR
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2017-02-09, 00:01

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: TheSTR »

Jakiś starszy gość nie interesuje mnie sieć (tylko nie play) tylko możliwość wzięcia takiego internetu na każdej stronie piszę że trzeba mieć zaświadczenie a byłem tylko w jednym tmobile a że mam strasznie daleko to po to jest ten temat :)
Coś żeby było 200-300GB danych nie sciągam nałogowo niczego ale bez tego świstka chyba się nie da :)
Teraz mam Huawei e5377 z Play a chce coś wiekszęgo przynajmniej jak B315 z antenkami bo jednak wieś
peterka
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2017-01-02, 23:09

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: peterka »

dzejk pisze:Popatrz na ofertę internetu orange na kartę - za doładowanie 50 zł masz w sumie 65GB. Są też gotowe karty na allegro.
Swoją drogą podczepię się. Nie można linkować ale na allegro są karty 800GB w Orange za 300zł. Warto coś w takiego się pchać, czy jest za duże ryzyko, że Orange skróci czas albo gość zacznie mieszać się w moją kartę, jeżeli jest to fizycznie możliwe. Bo to całkiem dobre rozwiązanie. Taki pakiet starczyłby mi gdzieś właśnie do końca roku i z tego co widzę wychodzi po około 30zł na miesiąc, więc bardzo tanio.
TheSTR
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2017-02-09, 00:01

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: TheSTR »

Mi bardziej chodzi o LTe na umowę a nie o samą kartę sim i czy da się wziąć jakiś "normalny" pakiet bez zaświadczeń
peterka
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2017-01-02, 23:09

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: peterka »

Tutaj masz odpowiedź BOK w Plusie:
http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... p_lva=1478

Jest cała lista co powinieneś okazać, jednak znajduje się tam taki punkt, że wystarczy dowód jeśli...chcesz skorzystać z oferty Plus Internet na Dowód.
Nie wiem co to za oferta ale z tego co widać jest tam taka możliwość.

Tutaj masz wymagania w Orange:
http://www.orange.pl/portal/map/map/how ... Id=4319956
TheSTR
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2017-02-09, 00:01

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: TheSTR »

Czyli nie ma możliwości nic bez dochodów ... powiem wam trochę słabo czyli zostaje bez internetu :).
peterka
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2017-01-02, 23:09

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: peterka »

W Plusie jak widzisz jest jakaś oferta Plus Internet na Dowód - możesz się dowiedzieć (z tym, że na forum przestrzegają przed tym operatorem)

Nie masz konta bankowego? W Orange np. wystarczy "wyciąg z Twojego konta bankowego, wyłącznie polskiego banku, z trzech ostatnich miesięcy (na papierze firmowym lub potwierdzony pieczątką oddziału danego banku) albo wydruk z konta internetowego z logo banku opatrzony adnotacją.

Albo nie masz przypadkiem jakiejś książeczki żeglarskiej :)
TheSTR
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2017-02-09, 00:01

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: TheSTR »

Jakoś nie ciągnie mnie do żeglugi :D
Nie mam konta ani nic a nawet gdybym założył to raczej nic to nie da :)
peterka
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2017-01-02, 23:09

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: peterka »

Intryguje mnie punkt "Jeśli posiadasz aktywny numer w Orange nie musisz przedstawiać dodatkowych dokumentów". Aktywny również może być starter. Mylę się? Wtedy wystarczy kupić starter za 5zł.

Ale swoją drogą, ja naprawdę nauczyłem się, że baaardzo dużo zależy od pracownika. Przekonałem się, że można otrzymać ofertę dla przenoszących sieć tak naprawdę dla ludzi z ulicy. Poświęć jakieś 2 godzinki, pochodź po salonach. A nuż się uda :)
TheSTR
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2017-02-09, 00:01

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: TheSTR »

Nie mam innego wyjścia lipa tylko że mam prawie 40km do najbliższego miasta ale cóż jak mus to mus :D
peterka
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2017-01-02, 23:09

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: peterka »

Nie łam się, za 2 lata jak dobrze pójdzie będziesz miał 10km do Warszawy.
Awatar użytkownika
Tinkas
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 255
Rejestracja: 2016-12-03, 11:54

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: Tinkas »

W Orange nikt mnie nie pytał o zaświadczenia i dochody. Nie mam u nich żadnych usług. Zamawiając przez stronę zaznaczyłem opcję "potwierdzenie przelewu" jako dodatkowy dokument (do wyboru były też rachunki, zaświadczenia, odcinek renty itp.). Natomiast przy odbiorze paczki w salonie nikt mnie o to nie pytał - pokazałem tylko dowód.
TheSTR
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2017-02-09, 00:01

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: TheSTR »

A osobiście to zadziała? bo przez internet to raczej średnio w sumie
JERZYXY
Użytkownik forum
Posty: 23
Rejestracja: 2017-02-01, 18:21

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: JERZYXY »

TheSTR jesteś bez dochodów - co nie jest niczym dziwnym, zdarza się.Ale masz wysokie wymagania [300-400GB] co jest już trochę dziwne.Ja jestem z dochodami ale rezygnuję z kablowego UPC i przechodzę na tańszy internet mobilny.Wystarczy mi 20GB/mc.
Iwłasnie PLAY ma najlepsze oferty obecnie od 10GB/min.
TheSTR
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2017-02-09, 00:01

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: TheSTR »

300GB na miesiąc to wcale nie jest dziwne to jest normalne.
Spróbuj sobie odpalić na godzinę albo dwie odpalić YT w 720p ale Twitch'a, czasem pograć lub też pobrać jakąś grę to zobaczysz ile potrzeba :).
Takie 20GB to mi wystarczy na max 4 dni :D
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26129
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: wojteks »

JERZYXY pisze:Ale masz wysokie wymagania [300-400GB] co jest już trochę dziwne
Czemu ma być dziwne, jak się ma 24h/dobę wolny czas i żyje w matrixie to każda ilość GB będzie za mała.
JERZYXY pisze:Ja jestem z dochodami ale rezygnuję z kablowego UPC i przechodzę na tańszy internet mobilny.Wystarczy mi 20GB/mc.
Co kto lubi ale faktycznie przy płaceniu za UPC i zużyciu 20GB/miesiąc to się nijak nie opłaca, oferty mobilnego są tanie.
Nie pomagam na PW!
TheSTR
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2017-02-09, 00:01

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: TheSTR »

Czemu żyje w matrixie skąd wiesz cokolwiek o moim czasie nie każdy potrzebuje na miesiąc 5gb neta do sprawdzenia pogody emaila i adminowania na forum :)
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: Hermogenes »

Nie żebym miał jakieś żale do Ciebie ( możesz ściągać nawet 100GB dziennie ) . Napisz jak można wykorzystać bonus,tylko nie YT (raz można obejrzeć film jak <font color="#FF00BB"><b>»»nie obrażamy innych!!!««</b></font> sra w rogu pokoju) szkoda straconego czasu.poz.Hermogenes
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: Hermogenes »

Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim
Upośledzenie umysłowe lekkie
Pogranicze funkcjonowania intelektualnego
Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie, dawniej <font color="#FF00BB"><b>»»nie obrażamy innych!!!««</b></font> – niestosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) – poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12. roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań.

Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym. Życie rodzinne przebiega bez trudności. W socjalizacji mogą nabywać zaburzeń osobowościowych, ze względu na atmosferę otoczenia i stosunek innych.

Obecnie istnieje tendencja do wprowadzania zajęć korekcyjnych, przy intensywniejszym treningu poznawczym w dłuższym czasie osoby z upośledzeniem w stopniu lekkim osiągają podobne wyniki co osoby z przeciętnym IQ. Do 12 roku życia brak różnic rozwojowych.
To chyba nie podchodzi pod obrazę raczej pod chorobę, czyżby stwierdzenie że ktoś ma grypę było obrazliwe .poz Hermogenes
TheSTR
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2017-02-09, 00:01

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: TheSTR »

Czy kolega wyżej ma wszystko z głową w porządku bo po tych dwóch postach śmiem wątpić.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: Hermogenes »

Nie martw się o moją głowę miałeś napisać jak wykorzystać jeszcze 90GB bonusu .gry i torrenty mnie nie interesują filmy dla ( nie mogę użyć tego słowa) tez nie. poz Hermogenes
TheSTR
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2017-02-09, 00:01

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: TheSTR »

Jak wykorzystać 90GB no nie wiem odpal sobie np Youtube w 720 1080 Twitch'a na jakości Source spróbuj odpalić streama i postreamować albo pobrać kilka gier w miesiącu :)
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6437
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: onken »

Osobiście używam ostatnio Netflixa, głównie w jakość UHD. A GB lecą w prędkości ok 2 GB na pół godziny filmu :) wiec szybko można zużyć pakiecik 100 GB

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: Hermogenes »

Ok zaraz wejdę zobaczę czy tam jest coś dla mnie. Dzięki poz .Hermogenes
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: Co wybrać Internet LTE - Brak dochodów

Post autor: adziu82 »

@Hermogenes zapraszam tutaj

http://1gabba.net

Tylko nie szukaj ,,singiel'' a zestawienia miesięczne, 10-15 GB dla jednego gatunku muzycznego i w formacie FLAC.
Można, można.
RAW
ODPOWIEDZ