Internet Mobilny MAX T-mobile

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
majko132
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-02-09, 16:33

Internet Mobilny MAX T-mobile

Post autor: majko132 »

Witam, mam pytanie na temat Internetu mobilnego z tmobile, a dokładnie chodzi mi tu o ofertę MAX gdzie piszą że pakiet danych jest bez limitu. Czy to prawda korzysta ktoś z tego? Bo zależy mi na internecie LTE na którym będę mógł normalnie funkcjonować (pobierać, streamować, oglądać itp.) aktualnie mam netie ale niestety infrastruktura w moim mieście <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> nie pozwala na internet szybszy niż 20Mb/s. Dlatego chciałem się przerzucić na LTE. Z góry dziękuję za pomoc :)
TheSTR
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2017-02-09, 00:01

Re: Internet Mobilny MAX T-mobile

Post autor: TheSTR »

Nie ma neta bez limitu jeśli chodzi o dane są one bez limitu ale prędkość już nie w zależności od humoru operatora daje ci lejek 1MB albo w niektórych sieciach nawet 16KB jeśli dużo siedzisz na necie nie bierz lte zostań na kablu a po drugie przecież 20mb to jest jakieś 2.5megabajta pobierania przecież to jest dużo sam teraz mam coś około 2MegaBitów czyli jakieś 220kilobajtów poboru ;/
majko132
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-02-09, 16:33

Re: Internet Mobilny MAX T-mobile

Post autor: majko132 »

Dla mnie to jest za mało
bartex03
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 440
Rejestracja: 2014-04-24, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Internet Mobilny MAX T-mobile

Post autor: bartex03 »

Nie pchaj sie w LTE jak masz możliwość 20Mb/s po kablu
ODPOWIEDZ