RBM energy a DIL ?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kutan123
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2016-09-22, 19:33
Lokalizacja: Kruszwica

RBM energy a DIL ?

Post autor: kutan123 »

Witam !

Ostatnio nabyłem RBM Energy na kartę ale nie wiem czy mogę zmienić oferte na jakąś z DIL ?
Swoją drogą jeżeli się nie da to nie problem bo w sumie tylko 5zł + bonus rjstr ;)
ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Re: RBM energy a DIL ?

Post autor: ml13 »

Nie da się niestety ;) Chyba, że przeniesiesz numer do innej sieci a potem spowrotem do RBM ;)
Obrazek
kutan123
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2016-09-22, 19:33
Lokalizacja: Kruszwica

Re: RBM energy a DIL ?

Post autor: kutan123 »

ok, dzięki.
Z tego co wiem to na energy działa bonus tylko ten 100zł i 10GB, a ten drugi 0zł ale 100GB nie działa... czy jak przeniose nr do Play Na Karte (niestety Internet Na Karte tam nie ma) to zadziała ten bonus 100gb czy tylko został mi ten 100zł i 10GB ?
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: RBM energy a DIL ?

Post autor: dzejk »

bonusy za rejestrację się już skończyły. Został tylko ten za przeniesienie z innej sieci do redbulla.
kutan123
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2016-09-22, 19:33
Lokalizacja: Kruszwica

Re: RBM energy a DIL ?

Post autor: kutan123 »

dzieki za info pzdr ;)
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: RBM energy a DIL ?

Post autor: dzejk »

jedynie orange i plus przedłużyły do końca lutego.
darekka
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 881
Rejestracja: 2011-11-02, 13:50
Lokalizacja: Łódzkie

Re: RBM energy a DIL ?

Post autor: darekka »

@ml13 Kolego nie pisz głupot ponieważ wystarczy migracja do Fakt Mobile i da się z niego przeskoczyć do RBM 5 z DILem ale bez RWK. Jeśli ktoś chce DILa z RWK to faktycznie musi przejść z innej sieci(Fakt jest submarką Playa i się nie łapie jako migracja z innej sieci aby zdobyć RWK). Jak przeniesie się numer np. z Plusa to lądujemy w RBM7MNP(bez DILA od dawna już) ale możemy aktywować bonusy za przeniesienie(m.in.RWK). Po jego uruchomieniu zmiana taryfy na RBM5 do, którego przejdzie nam RWK.
Ostatnio zmieniony 2017-02-12, 15:54 przez darekka, łącznie zmieniany 1 raz.
darekka
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: RBM energy a DIL ?

Post autor: dzejk »

w którym miejscu, wg Ciebie, napisałem głupoty ?
Cytuj post, do którego się odnosisz, jeśli nie jest ostatni !
O RBM na tym forum napisano już chyba wszystko, ale zawsze znajdzie się jakiś maruder, który zakłada nowy temat mimo że, dwa posty niżej ma wszystko podane na tacy.
darekka
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 881
Rejestracja: 2011-11-02, 13:50
Lokalizacja: Łódzkie

Re: RBM energy a DIL ?

Post autor: darekka »

Sorki za nieporozumienie-miało być do kolegi ml13 ale gdzieś mi umknęła adresacja "@ml13". Poprawiam swój post.
darekka
kutan123
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2016-09-22, 19:33
Lokalizacja: Kruszwica

Re: RBM energy a DIL ?

Post autor: kutan123 »

dzejk pisze:O RBM na tym forum napisano już chyba wszystko, ale zawsze znajdzie się jakiś maruder, który zakłada nowy temat mimo że, dwa posty niżej ma wszystko podane na tacy.
Dlaczego ubliżyłeś mi od "marudera" ?

Po prostu nie mogłem znaleźć takiego posta w "RBM 100GB" który wyjaśniłby, że RBM ENERGY już nie posiada owych bonusów jak rbm5 czy przeniesienie z fakt mobile ?
Troche rozwagi kolego, bo nie każdy siedzi jak TY 24h na dobe na forum i wie wszystko od A do Z.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: RBM energy a DIL ?

Post autor: dzejk »

maruder to dla Ciebie obelga? W temacie, o którym wspominasz jest to opisane. Nawet nie trzeba czytać całego, wystarczy zacząć od końca. Praktycznie na każdej stronie jest post kogoś, kto wyjaśnia na bieżąco sytuację.
A gdyby nie tacy jak ja, czy matek, to połowa postów na tym forum pozostała by bez odpowiedzi.
ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Re: RBM energy a DIL ?

Post autor: ml13 »

darekka pisze:@ml13 Kolego nie pisz głupot ponieważ wystarczy migracja do Fakt Mobile i da się z niego przeskoczyć do RBM 5 z DILem ale bez RWK. Jeśli ktoś chce DILa z RWK to faktycznie musi przejść z innej sieci(Fakt jest submarką Playa i się nie łapie jako migracja z innej sieci aby zdobyć RWK). Jak przeniesie się numer np. z Plusa to lądujemy w RBM7MNP(bez DILA od dawna już) ale możemy aktywować bonusy za przeniesienie(m.in.RWK). Po jego uruchomieniu zmiana taryfy na RBM5 do, którego przejdzie nam RWK.
W którym miejscu pisze głupoty? Przeniesienie do innej sieci (plus/play/t-mobile) i potem ponowne przeniesienie do RBM i jest RWK. Więc pytam się, gdzie ty tu widzisz głupotę? Tak trudno się domyślić, że pod inną siecią nie kryje się fakt mobile? Skąd ten pomysł w ogóle?
Obrazek
darekka
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 881
Rejestracja: 2011-11-02, 13:50
Lokalizacja: Łódzkie

Re: RBM energy a DIL ?

Post autor: darekka »

Jak zapewne zauważyłeś w Twojej wypowiedzi nie pisałeś o tym, że opisujesz procedurę zdobycia RWK(pisałeś tylko jak przejść do RBM5). Ale skończmy nasze "sporu o lingwistykę", bo szkoda czasu-istotniejsze jest , że wszyscy wiemy o co chodzi.
Nie miej do mnie urazy, bo nie chciałem Tobie "dowalić" pisząc o głupotach.
darekka
ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Re: RBM energy a DIL ?

Post autor: ml13 »

Nie mam do Ciebie urazy, mam nadzieję że Ty do mnie też nie. Aby przejść do RBM5 (z RWK czy bez, wiadomo że lepiej z nim) trzeba przenieść nr do innej sieci i spowrotem powrócić do RBM. Wiadomo, że przejście do fakt mobile i do RBM5 jest prostsze(i szybsze), ale skoro można mieć RWK to czemu nie :)
Obrazek
ODPOWIEDZ