LTE czy LTEultra PLAY ?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
JERZYXY
Użytkownik forum
Posty: 23
Rejestracja: 2017-02-01, 18:21

LTE czy LTEultra PLAY ?

Post autor: JERZYXY »

Rozpoznanie jakie mamy LTE jest w miarę proste dla posiadaczy smarfonów o wiele trudniejsza dla takich jak ja
ze zwykłymi komórkami.Nie mam i nie będę miał smarfona[uważam go za gadżet] przeglądam internet na urządzeniach z dużymi monitorami;tablecie, laptopie i szybkim komp.stacjonarnym, który sam złożyłem z najlepszych elementów.Wybrałem najbliżej będący mojej lokalizacji [Królowej Marysieńki Wrocław] BTS PLAY.
Kupilem starego typu modem Huawei E3372 s-153 za 90zl na allegro[bałem się że będzie wolniejszy od h-ale nie]
Następnie kupiłem starter 3GB 4GLTE ULTRA PLAY za 9zl i przystąpiłem do testów razem z internetem Polsatu i T-Mobile.Oczywiście ze względów na moją bliskośc do nadajnika [150m]-Play okazał się bezkonkurencyjny!
Dzisiaj np. miałem z rana D 74mb/sek,U 24mb/sek,ping 30.Czasami jak ludzie po powrocie z pracy rzucą się na internet to Downolad spada do 12mb/sek.Ale jest niezle w porównaniu z modemem 3G:6mb/sek.Dzisiaj sprawdzałem filmy ,FullHD na YOUTUBE -odbiór były lepszy niż z kablówki UPC[60mb/sek- teoretycznie], na kablowce się rwaly.Szybko się skonczyl ten starter 3GB-zadzwonilem do Play w sprawie ew. doładowania-chciałem zaplacic.
W odpowiedzi pracownik dowalił mi 100GB na nr.telefonu startera.Powiedział też że na ten numer może mi przekazac dużą kwotę doładowania jako bonus- oba bonusy ważne przez miesiac.Oczywiscie się zgodziłem b.chętnie za darmo!Zupełnie przypadkowo poprosiłem ,by tego bonusu w zl nie przekazywal na nr tel.startera, ale na numer mojej starej komórki w Play- zrobil to.I to był nieświadomy,ale genialny numer.Poniewaz gdyby przekazal na nr startera 4GLTEultra-nie mógłbym na komórce do sieci 3G-wykorzystac bonus.Musiałbym kupic
smarfona! :roll: Tak więc do odbioru 4GLTE ULTRA Play- potrzebne są następujće składniki:nowoczesne smarfony z wykazu PLAY,zasięg nadajnika BTS LTE ULTRA[ są nadajniki tylk LTE] lub routery domowe oznaczone 4GLTE ULTRA np. Huawei B525s.W tych urządzeniach widzimy LTE+,ja w swoim programie Play Online widze tylko LTE- ale i tak dobra predkośc,
Ja mam zasięg 4GULTRA Play, nie kupię smarfona- kupię B525S-w opcji 50GB/mc,19,90zl- jednorazowa oplata
za router 309zl-umowa na 24mce.Myślę że na B525s będę miał ULTRA w granicach 100mb/sek- ewentualnie kupie antenePlay jest najbardziej chojny w bonusach.Może ktoś napisze jak przekazac obraz predkosciomierza okli na forum :roll: - ja kopiuję tylko adres .
ODPOWIEDZ