Nielimitowane LTE w T-Mobile?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ahaaaa
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2017-02-15, 22:27

Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: ahaaaa »

Od dawna marzę o zmianie dostawcy internetu, ponieważ aDSL z Netii jest śmiechu warte (8/1 Mbps, w godzinach szczytu ping rośnie nawet do 800 ms gdy nikt z domowników nie obciąża sieci, technicy mówią, że lepiej nie będzie). Jedyna inna opcja po kablu w mojej lokalizacji (dom jednorodzinny, dalekie obrzeża miasta 90k mieszkańców, w okolicy prawie tylko wsie po kilka tysięcy) to vDSL od Orange, ale wiem z pierwszej ręki, że awarie i kilku-sekundowe przerwy w dostawie u nich są codziennością w tej okolicy, więc odpada. Na telefonie ledwo łapie mi LTE z Play i to tylko w jednej niewielkiej części domu, z mizernymi prędkościami; z Plusa prawie nic; z T-Mobile jest kosmos. Po (chyba) HSDPA+ osiągałem 22/3 Mbps na telefonie (za złotych czasów, gdy Play pozwalał na korzystanie z dzierżawionych od T-Mobile nadajników z pełną prędkością...), na telefonie współlokatora ~60/25 Mbps w godzinach popołudniowych przez LTE z T-Mobile, ping w granicach 30-50 ms do google, bez tracenia pakietów (zaznaczam, że z telefonu, więc z odpowiednią antenką pociągnie pewnie lepiej). Miesięcznie wykorzystuję 100-400 GB danych, więc wszelkie oferty z lejkami po 100GB odpadają, ale przeglądając ofertę T-Mobile właśnie, coś przykuło moją uwagę. Przy internecie mobilnym z routerem jak i przy ofercie "bez urządzenia", opcja "bez limitu" ma lejek, ale w regulaminie "6 miesięcy za 1 zł" nie ma ani słowa o ograniczeniu prędkości poza tym oczywistym gdyby ktoś szalał z pełną prędkością bez przerwy i przeciążał sieć.

I tutaj jest moje pytanie - korzysta ktoś z tego? Dostaliście lejek po wykorzystaniu dużej ilości transferu?

Również drugie pytanie - jaki sprzęt najlepiej wybrać w rozsądnej cenie? Zależy mi na jak najstabilniejszym pingu i dużym uploadzie, ale patrząc po tym, co da się tu wyciągnąć na Moto G 3rd gen, raczej nie muszę szaleć z routerami za 800 zł i antenami za drugie tyle, bo takie parametry mnie zadowalają. Mam do podłączenia na ten moment 2 komputery stacjonarne (po kablu) i 1 laptop (przez wifi)
MikolajCh
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2017-02-16, 13:50

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: MikolajCh »

Wczoraj podpisałem umowę z T-mobile, router huawei b525s, męczyłem kobietę godzinę i zaklinała się, że nie ma żadnego lejka po np. 100 GB.
Umowa 30 miesięcy, 6 za 1 zł, reszta 69 zł. Opłata za router 29 zł. Umowa telefoniczna.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: onken »

Przeczytaj lepiej regulamin to się zdziwisz ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
MikolajCh
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2017-02-16, 13:50

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: MikolajCh »

W regulaminie jest następujący zapis "W przypadku naruszenia przez Abonenta bezpieczeństwa lub integralności Sieci Operatora i Usług Telekomunikacyjnych Operator zastrzega sobie prawo do ograniczenia prędkości transmisji danych w taki sposób, że nie będzie ona wyższa niż 16 kBit/sek" I teraz tak, pytanie co to oznacza, nie wierzę, ze zmniejszą prędkość jak będziesz pobierał nie wiem...500 GB miesięcznie, a mnie tyle wystarczy, jeżeli założą lejek, to będą musieli mi udowodnić, że naruszyłem bezpieczeństwo i ich kur.... integralność sieci:)
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: onken »

Ale Ty to chyba na firmę brałeś ?

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
MikolajCh
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2017-02-16, 13:50

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: MikolajCh »

Nie, na osobę prywatną - tu masz link do regulaminu http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 011597.pdf
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: onken »

W regulaminie niby nie ma o lejku...

Ale szkoda ze mają taki wykastrowany sprzęt :/

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
ahaaaa
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2017-02-15, 22:27

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: ahaaaa »

Zrobiłem research i według BTSearch mam pełno nadajników LTE1800 kilka (~4) km ode mnie + według gościa z salonu T-Mobile maszt 500 metrów od mojego domu również nadaje LTE, co wyjaśniałoby świetny zasięg; według BTSearch tylko GSM i UMTS, ale Orange ma tam pozwolenie na LTE1800 i spora szansa, że faktycznie działa, bo maszt stosunkowo nowy, a mapka może mieć trochę nieaktualne dane.

A co do sprzętu - lepiej kupić router z wbudowanym modemem LTE np. b315, czy router i modem osobno (np. ASUS RT-AC1200G+ i E3372). Mowa tu o dosyć poważnych pieniądzach, więc wolałbym nie wdepnąć w bagno
Akwinata
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 197
Rejestracja: 2015-05-08, 22:29
Lokalizacja: łódzkie

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: Akwinata »

Byłem dzisiaj w punkcie T-mobile i pytałem o ofertę bez limitu dla klienta indywidualnego. Kobitka od razu powiedziała, że to jest max 100GB a później net zwalnia. Jedynie na firmę jest bez limitu. Ktoś się orientuje jak to wygląda faktycznie?
misi3k79
Początkujący użytkownik forum
Posty: 12
Rejestracja: 2015-09-06, 15:09

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: misi3k79 »

Mam ofertę bez limitu dla klientów indywidualnych za 79.99 ze sprzętem, która obowiązywała do 30 czerwca 2016.
Miesięcznie zużywam 300-500 GB, na razie brak lejka.
Akwinata
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 197
Rejestracja: 2015-05-08, 22:29
Lokalizacja: łódzkie

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: Akwinata »

misi3k79 pisze:Mam ofertę bez limitu dla klientów indywidualnych za 79.99 ze sprzętem, która obowiązywała do 30 czerwca 2016.
Miesięcznie zużywam 300-500 GB, na razie brak lejka.
To była zupełnie inna oferta, a co za tym idzie, pewnie też inna umowa.

Przejrzałem regulamin oferty bez limitu zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm i nie widzę żadnej informacji wprost o ograniczeniu prędkości po przekroczeniu jakiejś ilości transferu danych. W obu świstkach jest jedynie informacja, która wcześniej się pojawiła w tym wątku, czyli jakieś mgliste "pitu-pitu" o integralności sieci i jej bezpieczeństwie. Nie mam pojęcia co to znaczy, nie zamierzam chodzić po masztach T-mobile, ale też nie zamierzam się martwić, czy w połowie rozmowy na skypie z klientem nie wywali mi net tak, że nie będę mógł jej dokończyć. Mam możliwość <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> tej oferty na firmę, ale jestem w kropce, bo jak zakładają lejki po 100 czy 200 GB to jestem "ugotowany" a domyślam się, że zerwanie umowy byłoby problematyczne i związane z jakąś karą finansową. Do tej pory mam Orange dla firm bez limitu i hula aż miło, ale musiałem konstruować wielki maszt, który mi się połamał przy ostatniej wichurze i pewnie co jakiś czas tak będzie, a T-mobile działa mi podobnie lub nawet lepiej bez anteny niż Orange z dwiema antenami... :/
Akwinata
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 197
Rejestracja: 2015-05-08, 22:29
Lokalizacja: łódzkie

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: Akwinata »

Niestety nie mogę edytować już poprzedniej wiadomości, dlatego pozwolę sobie na napisanie jednej pod drugą. Sprawa z tą ofertą wygląda tak, że owe osławione 100GB jako lejek dotyczy USŁUGI LTE bez limitu, którą dokupuje się do niższych pakietów (usługa jest opcjonalna) niż ten nielimitowany najwyższy (tego owa usługa nie dotyczy). Przejrzałem cały regulamin i jeśli założą mi lejek po 100GB to zwyczajnie mogę bez problemu zerwać umowę. Póki co testuję i dam znać jak będzie po miesiącu :)

Co do zakłócania integralności sieci to chodzi o kwestię związaną z częstymi praktykami w akademikach czy blokach - jedna osoba bierze router z takim netem i daje hasła do routera sąsiadom. W przypadku gdy do routera podłączy się np. kilkanaście urządzeń lub sieć zauważy jakieś mocno nieregularne praktyki, to może ograniczyć prędkość. W sumie zrozumiałe, bo raczej nikt nie ściąga czegoś na 5-6 komputerach na raz w tym samym czasie przez np. kilka dni.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: onken »

Akuratnie do drugiego punktu to napisałeś farmazony ;)

Mogą założyć i pojedyncze mu użytkownikowi, spróbuj pobrać jednorazowo 100-150 GB to poznasz zapis tego punktu na własnej skórze.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Akwinata
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 197
Rejestracja: 2015-05-08, 22:29
Lokalizacja: łódzkie

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: Akwinata »

onken pisze:Akuratnie do drugiego punktu to napisałeś farmazony ;)

Mogą założyć i pojedyncze mu użytkownikowi, spróbuj pobrać jednorazowo 100-150 GB to poznasz zapis tego punktu na własnej skórze.
Miałeś tę ofertę, że się wypowiadasz z taką pewnością? Regulamin dla firm jest taki sam w treści i też niby takie numery są? Rzuciłem okiem na umowę, którą miałem z Orange i jakoś mimo podobnych zapisów nigdy nie miałem lejka. Jak T-mobile mi takowy założy, to zwyczajnie zerwę umowę, bo jej nie dotrzymali.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: Hermogenes »

Na jakiej podstawie zerwiesz tą umowę ,abyś nie zapłacił kary umownej .Przecież nikt Tobie dostępu do neta nie odebrał i dane możesz ściągać bez limitu (ile ściągniesz tyle Twoje). poz .Hermogenes
Akwinata
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 197
Rejestracja: 2015-05-08, 22:29
Lokalizacja: łódzkie

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: Akwinata »

W umowie nie ma żadnej informacji dotyczącej ograniczenia prędkości po przekroczeniu jakiejś ilości ściągniętych danych dla mojej opcji. Mowa jest tylko o usłudze, która jest opcjonalna, a z której nie korzystam. Jeśli mam możliwość ściągania bez limitu danych, a nie ma informacji o ograniczeniach prędkości to narzucenie mi takiego ograniczenia przez operatora (wyłączam tutaj czynniki obiektywne, jak zasięg) jest działaniem nie zawartym w żadnym punkcie umowy. To skutkuje możliwością zerwania umowy bez kary, bo wina leży po stronie T-mobile, które robi coś, na co się nie zgodziłem składając podpis. Jeśli nie będą chcieli uznać tego powodu, to zawsze zostaje rzecznik praw konsumenta i powołanie się na zasadę współżycia społecznego. Mogą sobie grzebać w swoich regulaminach itp. ale ja podpisywałem regulamin, który mam w ręku i na którym nie ma informacji, że akceptując ów dokument, akceptuję również inne, których nie podpisuję.

Wracając do zakłócania integralności sieci - z drugiego źródła z T-mobile usłyszałem taką samą interpretację, jaką podałem wyżej. Nie doprosiłem się ani nie doszukałem żadnej definicji "zakłócania integralności sieci" w aktach prawnych T-mobile, więc nie mogą uznać, że dotyczy to nadmiernej ilości ściąganych danych w normalnych warunkach (czyli np. z 1 komputera).
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: Hermogenes »

Ale przecież Oni nie wyślą Tobie żadnego pisma (to jest dowodem) ani SMS y o ograniczeniu prędkości więc jak im udowodnisz że coś założyli. W umowie stoi jaką masz mieć prędkość ? .poz .Hermogenes
Akwinata
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 197
Rejestracja: 2015-05-08, 22:29
Lokalizacja: łódzkie

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: Akwinata »

Dowody można kompletować na różne sposoby - grunt żeby było to skuteczne i zgodne z prawem cywilnym, które stoi ponad regulaminem T-mobile. Mogę zadzwonić do nich i zapytać czy założyli mi lejek i dlaczego. Rozmowę się nagrywa, konsultant potwierdzi i po problemie. Dowodem mogą być transfery, które mam na ich karcie i zrobione screeny. Mogę nagrać filmik uwzględniający wszystkie okoliczności. Nie bądźmy dziećmi, jest XXI wiek, udowodnienie tego, że przy takim samym zasięgu nagle prędkość spadła z 40 megabitów na pół megabita nie jest wielką filozofią. Podobną sytuację miałem kiedyś z hostingiem w pewnej firmie i jakoś po kilku dniach udało się wygrać stosując regulamin. Generalnie nie ma co demonizować, że z providerem/firmą/korporacją się nie wygra. Jak się dokładnie przeczytało regulamin, nie ma się problemów ze zrozumieniem pisanego tekstu i logiką, to naprawdę można się uchronić przed pewnymi konsekwencjami działań nie fair. Ostatecznie oni muszą przestrzegać własnych zasad to po pierwsze, a po drugie ich regulaminy nie są tworzone przez nie wiadomo jakich prawników, dlatego często sami popełniają błędy.
ahaaaa
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2017-02-15, 22:27

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: ahaaaa »

Tak sobie czytam i czytam i właściwie <font color="#FF0000"><b>***Cenzura***</b></font> wiadomo z ich strony. Jednocześnie poza regulaminem (konkretnie na stronie ich cennika, obok odnośnika do regulaminu) jest informacja o lejku po 100 GB przy ofercie "LTE bez limitu danych", która jak rozumiem wd. regulaminu obowiązuje przy "nielimitowanym" pakiecie, podczas gdy "LTE bez limitu" jest dodatkową opcją dla tańszych abonamentów. Jednocześnie pod tym samym zapiskiem jest wyraźnie zaznaczone, że informacje na stronie nie stanowią oferty i gdyby wyszły jakieś różnice względem umowy, to umowa ma pierwszeństwo.

Czyli w sumie bez dokładnego przestudiowania umowy nie ma pewności co do lejka, ale raczej nie nastawiałbym się pozytywnie. Szkoda, bo po otwarciu okna na fonie ciągnie mi prawie 100Mb/s pobierania popołudniem
Akwinata
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 197
Rejestracja: 2015-05-08, 22:29
Lokalizacja: łódzkie

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: Akwinata »

Jak masz chwilę, to przejdź się do punktu, przestudiuj umowę i nagrywaj rozmowę z pracownikiem, bo w razie czego to jest podstawa do ewentualnego zwrotu bez kary.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: onken »

Tak sobie czytam i współczuję Twoim sąsiadom przy BTSie bo uważasz że calybBTS tylko dla wodza... A inni nie muszą już korzystać skoro całe obciążenie możesz tylko Ty generować...

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
ahaaaa
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2017-02-15, 22:27

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: ahaaaa »

Mało kto tutaj korzysta z LTE, jest to raczej wieś, dużo starszych osób, to ruchu na BTSie prwaie nie ma :) Uruchomiony nie dawno (może rok), to pewnie prawie nikt nie zmienił dostawcy z tego co miał wcześniej, a bliżej centrum jest wiele innych, więc nie łączą się z tym.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: Hermogenes »

Ahaaa kto to jest wdg Ciebie starsza osoba mieszkająca na wsi. nie mająca prawa do korzystania z LTE. :) .poz Hermogenes
Akwinata
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 197
Rejestracja: 2015-05-08, 22:29
Lokalizacja: łódzkie

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: Akwinata »

Akurat chyba nie ma technicznej możliwości, żeby jedna osoba korzystając nawet na maximum zapchała BTS. Nie mówię o przypadkach szczególnych, w których ktoś włączy 20 komputerów. :P

U mnie jest identyczna sytuacja - BTS jest obciążany okresowo przez działkowiczów, stali mieszkańcy okolicznych wsi (poza mną, bo mieszkam na uboczu) mają net z kabla, więc ogólnie nie ma jakiegoś zapychania.

Normalnym jest, że każdy szuka takiej opcji, która jemu odpowiada najbardziej. Nie wiem po co te opowieści o charytatywnym dzieleniu się potencjałem BTSa. Po to płacę, żeby korzystać w miarę możliwości z jak najszybszego łącza. Ciekawi mnie tylko gdzie ahaa napisał o tym, że ktoś nie ma prawa do korzystania z LTE albo, że jest wodzem i cały BTS jest dla niego. Przypomina to specyfikę innych forów, gdzie żeby coś się dowiedzieć, wyskakuje stado mędrców totalnie zniechęcających swoją bezpodstawną krytyką albo wymyślaniem trudności, których de facto nie ma.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: Hermogenes »

Widzisz cały problem polega na tym że nie można dzielić ludzi na starych działkowiczów /miłośników strzelanek /wyszukujących problemy na forach.Każdemu należy się tyle samo w ramach jednakiej opłaty,bo wszyscy to użytkownicy ; swoją drogą może i nie warto wycierać klawiszy na takie tematy. Z drugiej strony żeby była dyskusja powinny być odmienne zdania inaczej jest smarowanie dołu pleców miodem.poz Hermogenes
Akwinata
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 197
Rejestracja: 2015-05-08, 22:29
Lokalizacja: łódzkie

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: Akwinata »

Naprawdę z mojego czy innych tutaj postów wyczytałeś takie rzeczy jak sugerujesz? :| Jeszcze raz wyjaśnię - owszem jest sens dzielenia na działkowiczów/użytkowników stałych ale nie chodzi o to, że jednemu należy się mniej a innemu więcej. Zwyczajnie rozumny człowiek rozpatruje wszystkie za i przeciw a żeby zrobić to solidnie, musi rozeznać się w sytuacji. W innym z tematów rozmawiałem na ten temat z ludźmi bardziej doświadczonymi z netem mobilnym w mojej okolicy i dzięki temu wybrałem providera, który przez prawie 2 lata hulał aż miło i bez żadnych limitów (mimo podobnych co w tym temacie sugestii). Skoro wiem, że przez 2-3 miesiące w roku, czyli w wakacje, użytkowników BTSów jest o wiele więcej (w okolicy BTSa na stałe mieszka może ze 2-3 tysiące ludzi, z czego pewnie max 1/4 korzysta z neta mobilnego a i to rozkłada się na różnych dostawców, działek jest w okolicy ponad 500 lekko licząc, więc przyjeżdża około tysiąca osób i z tego akurat sporo ma net mobilny) to logiczne, że testuję tego dostawcę, który ma stosunkowo najszybszy net w okresie najbardziej "napiętym".
MKwiatusz3K
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 304
Rejestracja: 2009-11-05, 15:48
Lokalizacja: POLSKA

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: MKwiatusz3K »

Te limity sa różnie interpretowane, mam Orange lte mam umowe na 150GB bez limitu i póxniej ścinka do 1Mb/s
W styczniu zużyłem prawie 300GB i lejka nie dostałem, raz jednego dnia ucieli mi predkośc do 5Mb ale do dobe, tego dnia odpaliłem po długiej przerwie PS4 i miałem sporo aktualizacji które pobrały sporo danych i w miedzy czasie film w HD na necie i przycieli ale nie ograniczyli do 1Mb do konca kresu rozliczeniowego
Zaks
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2017-03-03, 19:58

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: Zaks »

Witam. Mam pytanie co do tej najwyższej oferty w T-Mobile z routerem B525 dostaje się niby ten router+ internet bez limitu na raty za 79.99 na miesiąc. Jak rozpatrywać tą opłatę rata routera jest wliczona w wysokość abonamentu czy trzeba będzie dopłacać do 79,99 ratę 60 zł za router? Pierwszy raz mam do czynienia z taką ofertą a z umowy nie wynika to jasno.
Akwinata
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 197
Rejestracja: 2015-05-08, 22:29
Lokalizacja: łódzkie

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: Akwinata »

Co prawda brałem bez urządzenia, bo mam już jedno, ale z tego, co pamiętam, to jakieś grosze dochodziły do urządzenia w obrębie umowy +6 dodatkowych miesięcy (mam umowę na 18 msc).
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Nielimitowane LTE w T-Mobile?

Post autor: dzejk »

Na stronie nic nie ma o 60 zł, nawet po kliknięciu wypełniania umowy - jedynie jednorazowo 9 zł dla kuriera za router, a przy pierwszej fakturze 49,99 za aktywację. Później cały czas 79,99. Wniosek nasuwa się sam - cena routera jest już wliczona w cenę abonamentu.
ODPOWIEDZ