Nielimitowany internet LTE Play vs T Mobile (+ultra LTE?)

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Ramzes85
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2017-02-26, 15:06

Nielimitowany internet LTE Play vs T Mobile (+ultra LTE?)

Post autor: Ramzes85 »

Witam!

Już praktycznie zdecydowałem się na nielimitowany dostęp do internetu mobilnego LTE w sieci T mobile z routerem huawei b525 gdy wpadłem na to forum. Zacząłem czytać i drążyć i pojawiły się duże wątpliwości czy aby oferta play nie jest lepsza.. w apce bt search znalazlem takie info o bliskich mi nadajnikach jak na screenach poniżej. Myślę czy nie wycofać się z tej umowy t mobile za 40 zl miesiecznie, może warto wydać parę złoty i <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> coś w ultra lte z play? Doradzcie mi Państwo, jak by nie patrzeć to umowa na dwa lata i warto wybrać korzystniejsza ofertę, poza tym fajnie jak by faktycznie nie było limitu na hmm 200gb :)
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Play czy T mobile LTE bez limitu?

Post autor: matek451 »

A po co umowa z Play jak za 5 zł/m-c jest RBM na Kartę z usługą Darmowy Internet LTE bez limitu i na kartę? Trzeba sprawdzić jak działa LTE w Play, istotne to czy działa LTE2600 na BTS-ie Piaskowa oraz jak działaja inne pasma. Najtańszy routerek Mifi z LTE kupisz za 100 zl, stacjonarny B315 za 250 zł a coś z LTE-a za około 500 zł.
Ramzes85
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2017-02-26, 15:06

Re: Nielimitowany internet LTE Play vs T Mobile (+ultra LTE?)

Post autor: Ramzes85 »

Dzięki za odpowiedź, faktycznie to mogła by być dobra opcja, tylko ja nigdzie nie mogę znaleźć tej oferty RMB. Możesz podać linka?
ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Re: Nielimitowany internet LTE Play vs T Mobile (+ultra LTE?)

Post autor: ml13 »

viewtopic.php?f=10&t=44149
Obrazek
SzaryRick
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-03-02, 10:39

Re: Nielimitowany internet LTE Play vs T Mobile (+ultra LTE?)

Post autor: SzaryRick »

Witam,
Przed chwilą uniknąłem niezłego szamba z Abo lte w PLAY za 69.99 ZŁ /mc. Okazuje się , że zamawiając usługę przez internet , zaznaczając pewien ukryty w podmenu ptaszek (zgoda) ,autoamatycznie kasujemy sobie możliwość rozwiązania umowy w terminie ustawowych 14 dni na (wg Play oczywiście). Niezłe <font color="#FF0000"><b>***Cenzura***</b></font>... . Mam kopię tekstową chatu z konsultantem , który to celowo lub nie chciał mnie władować na minę. Tak więc proszę o rozwagę podczas składania zamówien przez internet. A tak chciałem przetestować w swojej okolicy B618 ...
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Nielimitowany internet LTE Play vs T Mobile (+ultra LTE?)

Post autor: onken »

Chyba nie ma opcji by Play coś takiego mógł zablokować, to prawnie jest ustalone ze do 14 dni możesz rozwiązać KAŻDĄ umowę podpisywaną poza lokalem sprzedawcy

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
SzaryRick
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-03-02, 10:39

Re: Nielimitowany internet LTE Play vs T Mobile (+ultra LTE?)

Post autor: SzaryRick »

Ta zgoda zaznacza się automatycznie i jest ukryta (widziana dopiero po ręcznym rozwinięciu) w pod menu głównej zgody : Chcę korzystać z usług jak najszybciej po podpisaniu umowy. :


"Wyrażam zgodę na rozpoczęcie dostarczania Extra Usługi (treści cyfrowej) przed upływem terminu odstąpienia od umowy z Partnerem Play - z chwilą uruchomienia Extra Usługi następuje utrata ustawowego prawa do odstąpienia od tej umowy, jednakże nie wpływa to na prawo do rezygnacji z Extra Usługi zgodnie z jej regulaminem. Zaznacz tę zgodę, jeśli chcesz korzystać z Extra Usługi. Jeśli nie chcesz korzystać z Usługi, usuń ją z koszyka."

Ja też uważam , że to niezgodne z prawem , ale weź kop się później z koniem.

z czatu z konsultantem wynika , że twierdzą , ze tracę prawo odstapienia.
ODPOWIEDZ