Jaki internet na wieś

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
thetroll3k
Początkujący użytkownik forum
Posty: 19
Rejestracja: 2017-03-02, 15:35

Jaki internet na wieś

Post autor: thetroll3k »

Potrzebuje internet z sensowną prędkością na wieś. Dobrze by było by Internet ten nie miał niesławnego "lejka" Internet satelitarny odpada ze względu na cenę. Internet kablowy również odpada. Miejscowość to Karsk w województwie Zachodniopomorskim. Jeżeli nie znajdzie się bez Limitu bądź lejka dobrze by było by internet miał dość sporawy limit. Cena jaką jestem w stanie dać to 100zł/mies. Polecicie coś ? Internet będzie służył głównie do grania więc nie może być on zbyt wolny.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Jaki internet na wieś

Post autor: wojteks »

Kup startery 4 głównych sieci i smartfonem z LTE sprawdź w jakim zasięgu jesteś, Pełno opisów na forum jest jak to zrobić.
Nie pomagam na PW!
thetroll3k
Początkujący użytkownik forum
Posty: 19
Rejestracja: 2017-03-02, 15:35

Re: Jaki internet na wieś

Post autor: thetroll3k »

Jestem w zasięgu Orange, Plus i UPC. Jak z T-Mobile i Play nie wiem. Najprawdopodobniej zasięg mam wszędzie ponieważ salony tych wszystkich operatorów są w mieście jakieś 2-3 km od mojego aktualnego miejsca zamieszkania.
thetroll3k
Początkujący użytkownik forum
Posty: 19
Rejestracja: 2017-03-02, 15:35

Re: Jaki internet na wieś

Post autor: thetroll3k »

Najbardziej kusząca jest oferta Orange z 150 GB internetu i w nocy bez limitu. Ja i moja siostra to tak naprawdę jedyne osoby korzystające w domu z internetu. Rodzice korzystają z parę razy na miesiąc. Mamy szkołę wiec takowy limit powinien wystarczyć. W weekend nie widzę problemu by korzystać z internetu w nocy i wtedy pobierać pliki.
peterka
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2017-01-02, 23:09

Re: Jaki internet na wieś

Post autor: peterka »

Ale po co chcesz póki co wiązać się umową?
Orange teraz za rejestrację i podanie danych adresowych daje 100GB. Koszt = 5zł.
Napisali, że promocja wchodzi na stałe. Póki nie zlikwidują nie ma sensu się wiązać umową.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaki internet na wieś

Post autor: matek451 »

Do BTS-a LTE1800 NetWorks przy Rynku 3 najdalej. Najlepszy zasięg w Play, na BTS-ie Kościuszki działają LTE1800, LTE2100 i LTE 800 , możliwe że też LTE2600. Od testów tego operatora bym zaczął, wiadomo też ze RBM z usługa DIL bez abonamentu nie ma konkurencji cenoweji jako jedyny ma LTE-A w Nowogardzie.
ODPOWIEDZ