Oferta ze sprzetem czy bez

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
cannster
Początkujący użytkownik forum
Posty: 19
Rejestracja: 2016-09-21, 20:52

Oferta ze sprzetem czy bez

Post autor: cannster »

Hej, mieszkam w Krakowie. Robilem testy i zasieg mam u wszystkich operatorow ale najlepszy w tmobile i plus. Orange ma dobry download/upload ale wysokie pingi na koncu jest play gdzie nie ma tragedii ale wypada zdecydowanie gorzej od reszty.
Lepiej brac oferte ze sprzetem czy sprzet kupic osobno i dokupic do niego sam abonament? Myslalem zeby wziac juz jakis przyszlosciowy ruter zeby obsluzyl lte-a ale moze nie ma jeszcze sensu i lepiej poczekac na to jeszcze ze 2 lata?
peterka
Stały użytkownik forum
Posty: 71
Rejestracja: 2017-01-02, 23:09

Re: Oferta ze sprzetem czy bez

Post autor: peterka »

W Plusie zdecydowanie bardziej polecam ci ofertę bez sprzętu.

Dużym plusem jest to, że w tym wypadku możesz wziąć na umowę na 12 miesięcy, oferty ze sprzętem są wyłącznie na 24 miesięcy i w ratach za sprzęt wychodzi to drożej. A jak wiadomo internet mobilny rządzi się swoimi prawami i jeżeli (odpukać) muliłby totalnie to można te 12 miesięcy przecierpieć.
W umowach na 12 miesięcy również masz 3 miesiące gratis (wyłącznie w ofertach internetowych i przez telefon).


Więc prawdopodobnie możesz zrobić tak, że weźmiesz sobie umowę na 12 miesięcy TYLKO SIM. 3 miesiące nic nie płacisz. Po 6 miesiącach jak wszystko będzie ci dobrze działać, prosisz o kontakt z DUK i tam dają ci dużo lepszą ofertę (np.110 GB za 45zł) co jest bardzo opłacalne.
charlie112

Re: Oferta ze sprzetem czy bez

Post autor: charlie112 »

A po co Ci to LTE-A? Wiem, że ładnie brzmią te megabity itd, ale tak przy 20-30 mb/s spokojnie wszystko ładnie działa, więc darowałbym sobie - szkoda kasy, to nie ten czas.
To czy z, czy bez - kalkulator i sobie policz ile sobie życzą za sprzęt, ile ten sprzęt kosztuje na wolnym rynku i jaki wychodzi bilans. Proste :)
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: Oferta ze sprzetem czy bez

Post autor: adziu82 »

@ja.michal, coś po rusku w poście powyżej jest napisane, chyba jakaś Twoja znajoma,IrinaDut, tylko nie wiem, czy ona sprzedaje czy tylko reklamuje narkotyki :cwaniak:
RAW
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Oferta ze sprzetem czy bez

Post autor: dzejk »

najlepsze, że ktoś klika, aby zobaczyć fotkę - już 15 odsłon.
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: Oferta ze sprzetem czy bez

Post autor: adziu82 »

@dzejk kliknij i zobacz czy coś więcej jest, to ja też wejdę :hyhy:
RAW
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Oferta ze sprzetem czy bez

Post autor: dzejk »

forum zlicza odsłony posta, nie zdjęcia, sorry.
ODPOWIEDZ