Internet Plus czy T-mobile

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
szymek2000
Stały użytkownik forum
Posty: 79
Rejestracja: 2014-10-11, 09:42
Lokalizacja: kalisz

Re: Internet Plus czy T-mobile

Post autor: szymek2000 »

Zsim pisze:W T-mobile przynajmniej w przypadku telefonów nie trzeba wypowiadać umowy by negocjować z utrzymaniem klienta. Dla telefonów można to robić 3-6 miesięcy przed końcem umowy, ale tylko dla umów ze sprzętem. Nie dotyczy to umów bez telefonu, które były nie negocjowalne przez 15 lat jak korzystałem z T-mobile. Tylko nie wiem jak z internetem jest.
Ale po Networks. Przenieśli się na nadajnik Orange i w mojej lokalizacji nie mam już nawet zasięgu w połowie mieszkania. Więc korzystam z Plusa.
Troszkę się zmieniło u nich na podłożu oferty bez telefonu, na sam abonament bez telefonu dostałem z DUK 50% na cały okres umowy i po. Co do data "ponoć" nie udzielają rabatów na przedłużenie, podjąłem rozmowę z konsultantem także w tej kwestii.
Zsim
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2014-12-08, 19:43
Lokalizacja: Polska

Re: Internet Plus czy T-mobile

Post autor: Zsim »

Uzyskałem pakiet MAX za 60zł na 24 miesiące (bez sprzętu). Więc praktycznie to samo co w internecie 6 miesięcy za 1zł i później 18 za 79,99. Tylko przyjemniej rozłożone do płacenia moim zdaniem.
ODPOWIEDZ