Cennik internetu komórkowego - grudzień 2006

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
gatto_nero
### BAN ###
Posty: 95
Rejestracja: 2006-12-09, 21:28

Re: Cennik internetu komórkowego - grudzień 2006

Post autor: gatto_nero »

Ufo atakuje pisze:Jak zwykle niedopowiedzenia.
... niedopowiedzenia służą temu żeby biedni użytkownicy godzili się na kolejne lipne oferty !

Ostatnio, kontrolnie zawitałem w orange, aby rozwiać różne niedopowiedzenia. Ci dilerzy - chłopy i baby siedzące za tymi szklanymi biurkami - oni są niedoinformowani i często jak wybieram się na takie wizyty kontrolne, to oni dowiadują się czegoś ode mnie - a nie na odwrót ... To co widać w takim szczególe to, to samo można powiedzieć o całej ofercie naszych kochanych operatorów :> Nie starają się, poco się starać skoro 99% klientów jest normalna, nie wydziwia i chętnie bierze co im dają.

A do Michała - "internet jest wszędzie", ale nie u mnie we wsi. Albo internet przez komórkę albo brak internetu :)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez gatto_nero, łącznie zmieniany 2 razy.
globetrotuar
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2006-11-14, 10:19
Lokalizacja: okolica i stolica

Re: Cennik internetu komórkowego - grudzień 2006

Post autor: globetrotuar »

Pominięty tu zoztał zupełnie aspekt sprzętowy. Wszycy operatorzy poobniżali ceny modemów i przy 2-letniej umowie masz modem za 1zł. Nie piszesz do czego podłączasz swojego Siemensa, ale jeśli to desktop to logika sugeruje modem na USB, ma troche lepszą czułość bez anteny niż PCMCIA. Jeśli będziesz stosował antenę to też wygodniej Ci bedzie mieć modem niż motać sie z telefonem, nawet jesli używasz go tylko do netu.
Pamietaj też, że ten modem za 1 zł ma zupełnie inną wartość rynkową (sprawdź na Allegro) i jeśli go nie potrzebujesz to odlicz tę cenę od kosztów 2 letniego abonamentu i zrób takę symulację jeszcze raz.
Awatar użytkownika
czarny
Stały użytkownik forum
Posty: 106
Rejestracja: 2006-03-16, 20:34
Lokalizacja: z prowincji

Re: Cennik internetu komórkowego - grudzień 2006

Post autor: czarny »

Witam

gatto_nero pytanie skąd wytrzasłeś limit 4GB w orange szukam szukam i na ich stronie jest 2GB a 4 nie widzę

Oświeć Mnie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: Cennik internetu komórkowego - grudzień 2006

Post autor: bob »

sapnews
Stały użytkownik forum
Posty: 118
Rejestracja: 2006-12-19, 01:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Cennik internetu komórkowego - grudzień 2006

Post autor: sapnews »

gatto_nero pisze:Dobra to społeczność i dużo odpowiedzi w krótkim czasie :D Jak rozumiem integruje nas zawyżona cena polskiego Internetu komórkowego.

iPlus dla ciebie karta – 1GB – nie ma konkurencji w swojej klasie cenowej
lub
Orange Premium – 4GB – za 2x cena iPlusa 60 dostaje 4x więcej limitu

Takie 2 możliwości mi się dzisiaj przyśniły, przy czym 110 pln wg mnie to koszmarnie dużo a 1GB to chyba trochę za mało. Podkreślam chyba bo na pewno przeżyję z 1GB jednak to co robię i będę robił w sieci zależy nie ode mnie ale od tego narzuconego limitu :)
Jeżeli masz możliwość wzięcia na firmę to polecam iPlus 60 dla firm - limit 3,3GB
piwek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-12-27, 20:08

Re: Cennik internetu komórkowego - grudzień 2006

Post autor: piwek »

A jeśli mam podpisany abonament w Plusie na telefon to aktywując opcje z internetem to modem musze od nich kupic czy telefon robi za modem? A jeśli telefon to modem to jak go połączyć ze stacjonarnym kompem?
Pozdro
Pisar
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2006-12-29, 19:47
Lokalizacja: -----

Re: Cennik internetu komórkowego - grudzień 2006

Post autor: Pisar »

Wszystko ok ale tu kolega -gatto_nero się troszkę pomylił umowa w orange jest na 24 m nie na 12m :!:
ed77 orange
Pisar
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2006-12-29, 19:47
Lokalizacja: -----

Re: Cennik internetu komórkowego - grudzień 2006

Post autor: Pisar »

Wszystko ok ale tu kolega -gatto_nero się troszkę pomylił umowa w orange jest na 24 m nie na 12m :!:
ed77 orange
Awatar użytkownika
S.N.A.J.P.E.R
Stały użytkownik forum
Posty: 73
Rejestracja: 2006-09-11, 18:42
Lokalizacja: Ciechanów (Miasto) 100KM od Wa-Wy

Re: Cennik internetu komórkowego - grudzień 2006

Post autor: S.N.A.J.P.E.R »

Ja myślę że oferta iPlusa jest dobra, jeśli miałbym brać na abonament wziąłbym iPlusa :P
sapnews
Stały użytkownik forum
Posty: 118
Rejestracja: 2006-12-19, 01:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Cennik internetu komórkowego - grudzień 2006

Post autor: sapnews »

piwek pisze:A jeśli mam podpisany abonament w Plusie na telefon to aktywując opcje z internetem to modem musze od nich kupic czy telefon robi za modem? A jeśli telefon to modem to jak go połączyć ze stacjonarnym kompem?
Pozdro
Twój tel. robi za modem gprs/edge/umts w zależności od opcji jaką posiada.
Podłączyć go do komputera możesz na kilka sposobów: kabel USB, irda, BT.
piwek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-12-27, 20:08

Re: Cennik internetu komórkowego - grudzień 2006

Post autor: piwek »

Dzięki za rady:)
Pozdro
ODPOWIEDZ