Rezygnacja z umowy PLUS LTE 2.0

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
salvien
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2017-04-25, 20:14

Rezygnacja z umowy PLUS LTE 2.0

Post autor: salvien »

Cześć,
Na wstępie mówię, że zawarłem umowę w salonie na internet z telefonem ( drugie urządzenie -50 % przy płatnościach co miesiąc ). Niestety internet okazał się crapem, i żeby poprawnie działał musiałbym wydać pewnie do 300 zł na antenę. Pani na umowie napisała, że na zwrot jest miesiąc, ale wiadomo, że napisane długopisem to guzik znaczy. W internecie jest napisane, że mam do 14 dni na odstąpienie od umowy, ale czy to tylko takie które zostały zawarte online ? Mówiłem Pani podczas zawarcie umowy, że chce najpierw testować, a jak będą słabe osiąi to chce oddac, mówiła, że okej, że zawrze to w umowie, ale nigdzie tego nie mogę znaleźć - może ktoś podałby mi jakieś słowo klucz ? Czy jest opcja, żebym mógł go zwrócić ? Umowa zawarta dnia 25.04, mija właśnie 12 dzień od podpisania umowy. Byłbym ogromnie wdzięczny za pomoc, bo ten internet to jakiś dramat, nie można korzystać na dwóch komputerach jednocześnie. Czy to prawda, że jesli ktoś powie, żę mieszka daleko i ma slaby zasieg to dostaje lepszy router niz osoba ktora mieszka w miescie i ma ten zasieg teoretycznie lepszy ? Czy oplaca sie po prostu jak zaproponuja <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> lepszy modem ? Program który mamy to stardom3. Chciałbym się również odnieść do poprzedniego tematu, jeśli nie pozwolą zwrócić modemu to jaką antenę polecacie w tym temacie powiedzmy do 200-300 zł ?
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?f=11&t=49199
Dziękuje za pomoc
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Rezygnacja z umowy PLUS LTE 2.0

Post autor: dzejk »

Plus pozwala testować internet LTE nawet w umowach podpisanych w salonie. Idź i oddaj.
ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Re: Rezygnacja z umowy PLUS LTE 2.0

Post autor: ml13 »

Najpierw to oddaj jak najszybciej skoro minęło już 12 dni. Potem czeka Cie dużo testów jeżeli chcesz <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> jakieś LTE do domu. Podaj lokalizacje. Masz telefon z LTE?
Obrazek
salvien
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2017-04-25, 20:14

Re: Rezygnacja z umowy PLUS LTE 2.0

Post autor: salvien »

Wiecie, może ile dni dokładnie jest na oddanie całego sprzętu jeśli brało się z salonu ? Dam radę sobię załatwić internet zastępczy dopiero za 2-3 dni, a trochę ciężko pracować bez internetu. Dzięki za pomoc :) 14 dni ? 15 ?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Rezygnacja z umowy PLUS LTE 2.0

Post autor: matek451 »

Masz wszystko w umowie i regulaminie https://www.plus.pl/documents/16/72112e ... 4_raty.pdf czytałeś go chociaż? Już dawno powinieneś oddać . Jeśli <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> 25.04 to dziś ostatni dzień albo już pozamiatane. Dostałeś dwa tygodnie temu dokładną informację więc skąd ta zwłoka?
ODPOWIEDZ