Internet LTE wybór oferty

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wtq
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2017-06-05, 11:52

Re: Internet LTE wybór oferty

Post autor: wtq »

Witam Panowie po testach jeszcze wczoraj nic więcej nie zyskałem jak to co w screenach powyżej.

Orange starter nie zarejestrowany jeszcze, a szkoda.

Cały czas łapie 800MHz z T-Mobile i z PLAY
Nie wiem co robić w takim wypadku w T-Mobile nie ma aktualnie B525 (dzwoniłem i na razie nie będzie)
Oferta z PLAY mnie kusi z ruterem b618 ale jest kiepsko jak chodzi o prędkości Band 20 i 5MHz nie poszło więcej jak 2/3mbps/s
Za to w T-Mobile 20mbps/s spokojnie jest przy Band 20 10MHz

Ciekawe jak bym spróbował na 14dni ofertę PLAY najwyżej odstąpić od umowy?
Lub też kupić sprzęt na własną rękę?

Doradźcie coś Chłopaki.
pozdrawiam
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Internet LTE wybór oferty

Post autor: matek451 »

A skąd to parcie na abonament? W takiej sytuacji wybierałbym między Play z usługą darmowy Internet LTE na karcie RBM na Kartę 5 z RWK lub kartą Orange Free z 1,41TB, na Allegro za 80-90 zł. Sprzęt kupujesz sam, B525 z T-Mobile to koszt około 400 zł. Sprawdziłbym na karcie Orange za 5 zł zarejestrowanej w salonie Orange gdzie podajesz też dane adresowe za które dostaniesz bonus 100GB jak działa LTE tego operatora i czy korzysta z LTE800 z Grunwaldzkiej na pozwoleniu T-Mobile oraz jak z LTE1800 NetWorks z tego BTS-a. Jeśli test wypadnie OK to wybór oczywisty. Po testach dobór anteny.
wtq
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2017-06-05, 11:52

Re: Internet LTE wybór oferty

Post autor: wtq »

Właśnie mam okazję na OLX kupić b525 z t mobile za 400zł z odbiorem osobistym.
Puki co jeszcze muszę sprawdzić Orange jak wypada.
Dzięki wielkie Panowie dam znać co i jak.
ODPOWIEDZ