Red Bull Mobile na kartę 9zł

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Red Bull Mobile na kartę 9zł

Post autor: onken »

Od jakiegoś czasu zgłaszają ( wielu userow ) że max po 110-120 GB już wchodzi lejek

Mi osobiście po 118 GB wlaczyli

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Red Bull Mobile na kartę 9zł

Post autor: matek451 »

Panowie przecież to kosztuje kilka złotych więc żale nie na miejscu a działa już od 44 m-cy.
charlie112

Re: Red Bull Mobile na kartę 9zł

Post autor: charlie112 »

No mnie tną równo jak tylko granicę przekroczę, ale dobijam kartą Orange do końca okresu. I tak jak poprzednik napisał - za tę cenę nie ma co marudzić. Jakby nagle wyłączyli to wielu z pocałowaniem ręki zapłaciłoby drugie tyle i pilnowało limitu byleby oferta wróciła :)
3G_
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 636
Rejestracja: 2005-10-26, 16:07
Lokalizacja: ERW / WPI

Re: Red Bull Mobile na kartę 9zł

Post autor: 3G_ »

Ja znam przynajmniej kilka takich stacji, na których w nocy, a nawet już w ciągu dnia osiągam 150-200 Mb/s. Oczywiście na telefonie z agregacją trzech pasm.
Co do lejka po 100 GB - jest to ilość wystarczająca jak ktoś nie backupuje Internetu na dysk ;) A jak ktoś potrzebuje, może mieć dwie czy więcej takich kart i wciąż nie będzie drogo.
3G_
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 636
Rejestracja: 2005-10-26, 16:07
Lokalizacja: ERW / WPI

Re: Red Bull Mobile na kartę 9zł

Post autor: 3G_ »

Prędkości, o których wspomniałem dotyczą jedynie testów w idealnych warunkach - małe obciążenie stacji i bezpośrednia widoczność anten przy niewielkiej odległości. No i agregacja trzech częstotliwości na telefonie. Nie ma za bardzo routerów z taką agregacją (jedynie chyba AC810S). Chociaż na telefonie kat. 6 (2CA) też chyba jakieś 160-180 Mb/s się zdarzało.
Co jednak nie oznacza, że się nie da :)
ODPOWIEDZ