Play miesiąc "bez limitu GB" za 49 zł czy "lejek" jest faktycznie po 100gb ?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kutan123
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2016-09-22, 19:33
Lokalizacja: Kruszwica

Re: Play miesiąc "bez limitu GB" za 49 zł czy "lejek" jest faktycznie po 100gb ?

Post autor: kutan123 »

Od razu dopisz, żeby wypowiadały się osoby tylko z taką ofertą, bo Cię zlinczują za nie korzystanie RBM ;D
szczepan997
Stały użytkownik forum
Posty: 127
Rejestracja: 2016-05-04, 23:04
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Play miesiąc "bez limitu GB" za 49 zł czy "lejek" jest faktycznie po 100gb ?

Post autor: szczepan997 »

Ja nie mam na kartę, a na abonament od 2 lat i z tego co widzę to zależy w jakich godzinach się dużo pobiera, jak dużo ściagąm w godzinach wieczornych to zdarza się czasami lejek po 100gb, w tym miesiącu od 1 mam nabite 175GB, dużo ściągałem, ale w nocy i pewnie dlatego nie mam jeszcze lejka.
Obrazek
pasman
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2017-05-31, 05:14

Re: Play miesiąc "bez limitu GB" za 49 zł czy "lejek" jest faktycznie po 100gb ?

Post autor: pasman »

miałem play na kartę jeszcze w marcu. lejek włączał się po 100GB
mugsy
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2015-08-10, 18:20
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Re: Play miesiąc "bez limitu GB" za 49 zł czy "lejek" jest faktycznie po 100gb ?

Post autor: mugsy »

Xayoo pisze:Witam,
Czy na tym forum ma ktoś internet z Play na kartę (miesiąc bez limitu GB) i czy faktycznie lejek dają po 100gb ? Czy mogą dać też po 50,20,10,120 itp ?
Pakiet internet bez limitu GB z pełną prędkością do 10 GB (przez dzień), do 30 GB (przez tydzień), do 100 GB (przez miesiąc), potem prędkość ograniczona. Z usługi można korzystać, gdy utrzymany jest okres ważności połączeń internetowych oraz gdy posiadasz na koncie dodatnie saldo środków. Aktywacja usług do 24 godz.

I w play na kartę lejek liczny jest do końca miesiąca kalendarzowego w którym nastąpiło przekroczenie.
ODPOWIEDZ