Pytanie - czy simdate mogę uzywać za granicą ?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
M?ody13
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-12-17, 18:30

Pytanie - czy simdate mogę uzywać za granicą ?

Post autor: M?ody13 »

Chciałbym się dowiedzieć czy w simdate mogę uzywać za granicą i czy są jakieś dodatkowe koszta.


Proszę o pomoc :D

Zmiana tytułu tematu. -> bob
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: Pytanie

Post autor: Szadzik »

Młody13 pisze:Chciałbym się dowiedzieć czy w simdate mogę uzywać za granicą i czy są jakieś dodatkowe koszta.


Proszę o pomoc :D
Simata nie działa za granicą. Nie ma możliwości włączenia roamingu.
Back to the Future ;)
M?ody13
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2006-12-17, 18:30

Re: Pytanie

Post autor: M?ody13 »

Szadzik pisze:
Młody13 pisze:Chciałbym się dowiedzieć czy w simdate mogę uzywać za granicą i czy są jakieś dodatkowe koszta.


Proszę o pomoc :D
Simata nie działa za granicą. Nie ma możliwości włączenia roamingu.
Amam jescze takie pytania:
1)Czy np. zwykłej karcie heyah mozna zagranicą odbierać internet
2)jeśli tak to jakie koszta
3)ile gg pobiera danych i ile bybyło mi potrzeba aby z niego korzystać
4)A czy moge kupić w Niemczech karte startową i połączyć się z internetem przez GPRS i ile by to kosztowało

Jestem początkującym więc proszę o wyrozumiałość :o
dociekliwy89
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2006-12-12, 13:49

Re: Pytanie - czy simdate mogę uzywać za granicą ?

Post autor: dociekliwy89 »

1) Tak

2) Bardzo wysokie, w cenniku Heyah nie ma podanych kosztów GPRS (Niemcy). Wg. infa ze strony Ery (ten sam operator co Heyah)
->E-Plus: Internet: 7.31 zł za 100 kB (taryfikacja za każde rozpoczęte 250 kB)
->O2 (Viag Interkom) Internet: 4.14 zł za 100 kB (taryfikacja za każde rozpoczęte 250 kB)
->T-Mobile (D1) Internet: 4.14 zł za 100 kB (taryfikacja za każde rozpoczęte 250 kB)
->Vodafone D2 (Mannesmann) Internet: 7.31 zł za 100 kB (taryfikacja za każde rozpoczęte 250 kB)

3) Oryginalne GG pobiera sporo danych, kilkadziesiąt kb na reklamy + rozmowa ok 100kb - godzinna pogadanka z jedną osobą. Polecałbym alternatywny program nie wyświetlający reklam typu Konnekt albo Miranda

4) Tak, i to byłoby najlepsze rozwiązanie. Co do cennika to musiałby Ci ktoś inny powiedzieć: www.telepolis.pl / pl.misc.telefonia.gsm
ODPOWIEDZ