globetrotter gtmax - internet za granica - Holandia

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
booros
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2006-12-17, 18:57

globetrotter gtmax - internet za granica - Holandia

Post autor: booros »

witam...posiadam modem jak w temacie

globetrotter gt max, - mialem w erze w blue connect'cie, ale w erze zdjecie sim locka kosztowalo 610zl, wiec sprzedalem i kupilem taki sam w t-mobile ale bez sim locka....

a moje pytanie...

chcialbym korzystac z internetu dzieki temu modemowi- bedac w holandii, w przyszlosci rowniez w norwegii, islandii i wielkiej brytanii,,,...

Czy orietnuje sie ktos z was....jakie sa mozliwosci korzystania z internetu w holandii- chodzi mi, czy jest cos takiego tam, jak u nas karta plusa, gdzie placi sie iles tam groszy za jakis tam przesyl danych....
dzieki za pomoc,,,..
od stycznia bede w holandii...wiec jesli ktos odpowiedzialby odnosnie holandii bylbym bardzo wdzieczny...ale wyzej wymienione kraje tez bardzo mnie interesuja- o mozliwosci internetu tam...pozdrawiam
heeY!
globetrotuar
Użytkownik forum
Posty: 30
Rejestracja: 2006-11-14, 10:19
Lokalizacja: okolica i stolica

Re: globetrotter gtmax - internet za granica - Holandia

Post autor: globetrotuar »

Nie wiem jak jest w Holandii, ale wiem jak jest w Czechach i Czarnogórze, tam korzystałem z internetu w pre-paidzie.
Uważam, że przydałby się specjalny wątek dotyczący internetu komórkowego za granicą. Ceny, ustawienia itd. Zbliża sie czas zimowych wyjazdów , naród dopakował się notebookami i modemami, więc zainteresowanych trochę by było.
booros
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2006-12-17, 18:57

Re: globetrotter gtmax - internet za granica - Holandia

Post autor: booros »

wlasnie! kolega ma 100% racje...cos drgnelo w kraju....trzeba by ruszyc z informacja konkretna....jak jest w danych krajach, z tego co wiem w GB jeszcze do niedawna nie bylo zadnych problemow z internetem w pre paidzie, jak to w holandii jest obecnie strasznie chcialbym wiedziec...wyjazd mam na dniach...pomoze ktos jeszcze..?
ODPOWIEDZ