Orange, DUK, 30% i oferta internetów LTE

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
raven18
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 291
Rejestracja: 2007-11-28, 13:27
Lokalizacja: /home

Orange, DUK, 30% i oferta internetów LTE

Post autor: raven18 »

Witam
Złożyłem rozwiązanie umowy na internet mobilny, 2 lata temu z kodem rabatowym 40zł 50GB + 100GB LTE do 75Mbit/s, po 24 miesiącach 59pln. Po 2 dniach dzwoni do mnie konsultant z DUK z ofertą, dość średnio pasującą / mówi że więcej dać nie może niż 30% rabatu, ok, rozumiem, odpowiadam że się zastanowię. Sprawdzam internety i jak się okazuje oferta internetowa dla nowych klientów jest dokładnie taka sama jak przedłużeniowa z DUK ... na dodatek przez internet jest o wiele większy wybór urządzeń. Nie wiem jaki jest cel robienia z ludzi idiotów, zamiast zachęcić wciskają szajs, naprawdę chciałem przedłużyć umowę, nawet płacić więcej, ale w takiej sytuacji nie znajduję ani jednego powodu - za.
Piko
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2017-08-02, 06:35

Re: Orange, DUK, 30% i oferta internetów LTE

Post autor: Piko »

Miałem to samo. Orange ma w 4 literach starych klientów. Zwyczaje jak ze starej "telekomuny".
Polecam T-Mobile. Ten sam zasięg, często te same parametry łącza i wg. mnie lepsza oferta na chwilę obecną jeśli chodzi o abonament.
kedi
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-08-31, 21:16
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Orange, DUK, 30% i oferta internetów LTE

Post autor: kedi »

Nie proponowali routerow w lepszej cenie ?
Awatar użytkownika
MarcinNS
Stały użytkownik forum
Posty: 90
Rejestracja: 2015-12-06, 20:38

Re: Orange, DUK, 30% i oferta internetów LTE

Post autor: MarcinNS »

Witam,
podepnę się pod temat ponieważ jestem w podobnej sytuacji. Tzn za kilka miesięcy kończy mi się umowa na LTE Plan Maksymalny tj 92zł(na firmę).
Nie prowadzę już firmy więc zastanawiam się czy w ogóle opcja przedłużenia wchodzi w grę. Praktycznie jestem dalej tą samą osobą ale nie wiem jak jest to z punktu widzenia prawno-orandżowego.
Ciekawe co zaproponują ale po postach Waszych.... :/
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Orange, DUK, 30% i oferta internetów LTE

Post autor: onken »

Nie przedlużą Ci na Maksymalny bo nie go już w ofercie. Tego czy masz nadal firmę czy nie pewnie by nawet nie sprawdzali

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Orange, DUK, 30% i oferta internetów LTE

Post autor: Hermogenes »

Wcale nie sprawdzają i nic to ich nie obchodzi właśnie w piątek musiałem pisać wniosek o przeniesienie usług na osobę prywatną (będę przechodził do nju ).Z firmy więcej kasy doją VAT jak już nie prowadzisz to nie odliczysz i w plecy 23% . poz .Hermogenes
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Orange, DUK, 30% i oferta internetów LTE

Post autor: onken »

Często usługi na firmę są tańsze niż te dla osób prywatnych :)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Orange, DUK, 30% i oferta internetów LTE

Post autor: Hermogenes »

Nie wiem jedyna oferta która jest tańsza to ta 500 + 60 poza strefą gdyż dla prywatnych takiej nie ma . Wszystkie pakietowe max 60 +15 mają jednakowe ceny brutto. Chyba że ja dostałem niewłaściwe cenniki.poz .Hermogenes
ODPOWIEDZ