LTE na wsi - potrzebna fachowa pomoc

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: LTE na wsi - potrzebna fachowa pomoc

Post autor: matek451 »

W Zwierzyńcu działają tylko dwa BTS-y z LTE800 T-Mobile. Pasma i agregacje wymusisz w APK. Osobiście póki co skupiłbym się na LTE1800 i antenie na to pasmo. Na LTE2600 szybko bym nie liczył.
kraczysko
Użytkownik forum
Posty: 31
Rejestracja: 2017-08-11, 19:18

Re: LTE na wsi - potrzebna fachowa pomoc

Post autor: kraczysko »

matek451 pisze:W Zwierzyńcu działają tylko dwa BTS-y z LTE800 T-Mobile. Pasma i agregacje wymusisz w APK. Osobiście póki co skupiłbym się na LTE1800 i antenie na to pasmo. Na LTE2600 szybko bym nie liczył.
A czy jest opcja że antena będzie ściągać gorzej sygnał niż router w tym samym miejscu ? Chodzi mi o to, o czym wspominał @eXorcist i czy zmiana miejsca pobierania sygnału na zewnątrz to widzimisię czy standard przy jakiejkolwiek antenie ?
mmrozu
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2018-04-03, 22:54

Re: LTE na wsi - potrzebna fachowa pomoc

Post autor: mmrozu »

kurcze skąd taki piękny SINR :ok: - u mnie najwiecej w nocy ok 7 na 2600 ale waha się przez dzień często do 0 nawet na 1800 to na minusie. Czy jest gdzieś ładnie wytłumaczone co ma na niego wpływ i czy coś można z tym walczyć? reszte mam nienajgorzej. Z tą agregacjcją to muszą być z jednego masztu ? ... hmm dzisiaj wydawało mi się że jest na różnych i się włączyło LTE+, chyba że właśnie wtedy jak się przełączy 800 na ten sam btsco co 2600... ma to sens :)
ODPOWIEDZ