Internet LTE co wybrać

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Piotrek23
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-08-29, 00:13

Internet LTE co wybrać

Post autor: Piotrek23 »

Hej, postanowiłem dzisiaj zmienić operatora internetu. Dotychczas miałem CP LTE bez limitu chyba 25gb, ale dzisiaj zmniejszyli mi prędkość i ledwo ten internet działa. Dodzwoniłem się do centrali i powiedzieli mi że przekroczyłem limit 180gb i teraz mam ograniczoną prędkość. Trzy lata temu miałem podobną sytuację, ale po rozmowie telefonicznej odblokowali mi prędkość. Tym razem jednak nie :(
W domu jestem rzadko 3 miesiące w roku. Resztę czasu studiuje więc mi to jakoś nie przeszkadzało, ale jednak jak mam czekać do 15 września na "odblokowanie" prędkości to wolę zmienić operatora bo umowa sama się przedłużyła i chyba można ją bezproblemowo rozwiązać.

Co do internetu mieszkam przy mieście powiatowym więc zasięg LTE jest bez problemu. Prędkość najlepiej taka żeby dało radę mecze oglądać, pograć w fife na ps4, w CS, ale jakoś bez tego przeżyje. Najważniejsze to pakiet "bez limitu". W miesiącu zużywam około 200gb, wiec najlepiej żeby ten internet był z limitem w tym zakresie albo jak ma spaść prędkość to nie do 0,0001mb/s tylko do takiej prędkości przy której da się wejść na fb. Cena oczywiście też jak najniższa.

Proszę o nie usuwanie posta, albo o przeniesienie go w odpowiednie forum.
Dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam :)
eXorcist
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 284
Rejestracja: 2008-12-30, 12:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Internet LTE co wybrać

Post autor: eXorcist »

Nie napisałeś lokalizacji.
Piotrek23
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-08-29, 00:13

Re: Internet LTE co wybrać

Post autor: Piotrek23 »

Jędrzejów (świętokrzyskie)
eXorcist
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 284
Rejestracja: 2008-12-30, 12:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Internet LTE co wybrać

Post autor: eXorcist »

Kup sobie starter Orange http://1410gb.pl/

Moje rejony, więc mogę śmiało powiedzieć, że alternatywy do Orange / T-Mobile tam nie ma, a z racji, że potrzebujesz tylko czasowo internetu to Orange na kartę będzie idealne.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Internet LTE co wybrać

Post autor: onken »

Rychło w czas skoro dzisiaj ostatni dzień promocji 1410 GB ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
ODPOWIEDZ