Orange.pl to [cenzura]

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
MariuszDW

Re: Orange.pl to [cenzura]

Post autor: MariuszDW »

No raczej nie skorzystam. Już mam podpisany cyrograf 2 lata na EDGE. W grudniu ma byc u mnie nostrada dostępna, więc pewnie zamówie 512 lub 1Mega. I tak przez pół roku będzie za złotówkę. :wink: Ten EDGE pewnie sprezentuję.
Gość

Pablo

Post autor: Gość »

TAK ORANGE TO SYF JAK CH..OKRES ROZLICZENIOWY MI SIE KONCZY 13 A ONI MI WLASNIE DZIS OGRANICZYLI TRANSFER NA EDGE BO DZIS PRZEKROCZYLEM 1GB,MIALEM PRZY SCIAGANIU PLIKOW 18-25kB/s,a TERAZ 1,5-2kB/S.TO PARANOJA 10 RAZY ZMNIEJSZYC NAWET STRON SIE NIE DA OGlADAC!!!ZADZWONILEM DO BOKU I MI POWIEDZIANO ZE OGRANICZONO do 16kb/s (Z TYCH TEORETYCZNYCH 230kb/s).PONAD TYDZ. Z TAKA PREDKOSCIA TO MODEM PRZY TYM WYMIATAL:)
krzysztof.wojcik
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 165
Rejestracja: 2005-10-30, 09:54
Lokalizacja: Ełk

Re: Orange.pl to [cenzura]

Post autor: krzysztof.wojcik »

Z opinii ludzi tu piszących i na innych forach wygląda na to że tylko Orange przycina transfer, mam iPlusa limit 1GB a wyciągam średnio 2-3GB i zero ograniczeń transferów. Wygląda na to że sieć Oragne nie jest przygotowana do obsługi (vide kompresja obrazków, mający przyspieszyć wczytywanie stron ;) Na dzień dzisiejszy technologicznie sieć Polkomtela jest najlepiej przygotowana. P.S. W Plusie też pewnie kiedyś będą przycinać :)
Awatar użytkownika
gnd
Stały użytkownik forum
Posty: 130
Rejestracja: 2005-12-07, 15:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Orange.pl to [cenzura]

Post autor: gnd »

ja też mam okres rozliczeniowy od13 , w licencji gprs jako modemu uzywam 6680, do dzisiaj mam transfer rzedu 18-20kB i sciagnąłem juz prawie 1G, mi <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> nic nie zwalnia :D
Gość

Re: Orange.pl to [cenzura]

Post autor: Gość »

[email protected] pisze:Też nie mam dobrego zdania o Orange, ale to nie powód, aby obrażać tutaj gejów. Akurat o nich mam dobre zdanie. Proponuję adminowi zamienić tytuł posta np. na Orange sucks!:-) bo obecny tytuł godzi w mniejszości seksualne, a także w demokrację.
ale bzdury
MariuszDW

Re: Orange.pl to [cenzura]

Post autor: MariuszDW »

No, to dzisiaj ograniczyli mi transfer. Wczoraj przekroczyłem limit :evil:
Sprawdzałem, wkładając kartę SIM z komórki. Jutro zadzownię i się upewnię. Poproszę też nr faksu do reklamacji. Skreślę im parę ciepłych słów. W tym miesiącu nie pomogło zasysanie w nocy. To, że jestem ich abonentem od 6 lat, a od roku płacę miesięcznie 3-4 stówy też mają w <font color="#FF0000"><b>***Cenzura***</b></font>. I na wzajem. Nie skorzystam już żadnej promocji, a następną komórkę kupię sobie na Allegro. Dzisiaj zamówiłem przez internet neostradę. Od grudnia ma być u mnie dostępna. Praktycznie to ta sama firma, ale nie mam innej alternatywy. Mam nadzieję, że nie będę musiał czekać, bo przy 16kbps można dostać szału. Nie sobie sami spróbują otworzyć własną stronę z animacjami we flashu.
Gość

Re: Orange.pl to [cenzura]

Post autor: Gość »

Jak to jest pod warszawą od dwóch dni zostałem w orange licencja edge ograniczony do 16kb/s!!! za przekroczenie 1GB danych.Przeniosłem się do warszawy z modemem i dziala normalnie!!!Czy ktoś wie jak oni wdrażają te ograniczenia??Czy to jakoś zależy od nadajnika?Na tym na którym przekroczyłem limit mam ograniczenie,a na innym NIE.
ODPOWIEDZ