Wina Orange, czy Samsunga?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wojpow
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-09-18, 16:04

Wina Orange, czy Samsunga?

Post autor: wojpow »

Witam!
Pozwalam sobie opisać na forum mój przypadek, bo nie wiem już co zrobić a w Orange traktują mnie jak ciemnego barana. Otóż ...
- Dwa numery na to samo nazwisko w Orange już od X lat!
- Miesiąc temu podpisana umowa o przejście z Pay, termin przejścia to 3 październik
- wczoraj ...17 wrzesień - kończy sie okres rozliczeniowy w Orange- faktury opłacone
- dziś 18 wrzesień na obu telefonach przestaje chodzić internet, w telefonach w tym samym czasie wyłącza się wifi.!?!?
- wszystkie inne telefony w rodzinie chodzą na wifi domowym,
- możliwe sa połączenia telefoniczne , SMS a wifi jakby systemowo zablokowano(?!?) , dzwonię KIKLA RAZY i opisuje sytuację , pani wciąż sprawdza umów, że nie ma żadnej blokady, wszystko powinno działać. Przekonuje mnie, że skończył mi się pakiet internetu w abonamencie ! Mówię, że nie korzystam z tego, bo mam wyłączony roaming danych ( aktualnie jestem za granicą na wakacjach) a internet cały czas działał ( do wczoraj) przez wifi! Każe wyciągać kartę, resetować, sprawdzać ustawienia IP !!! I nic. Cały czas tłumaczę, że wszyscy domownicy normalnie i cały czas mają internet wifii a te moje dwa telefony jakby zostały pozbawione możliwości korzystania z wifi! Jakaś paranoja .
Może minktos cos poradzić?
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Wina Orange, czy Samsunga?

Post autor: dzejk »

Telefony nie widzą żadnej sieci wifi ?
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: Wina Orange, czy Samsunga?

Post autor: key »

Operator nie ma dojscia do ustawien WiFi. To co piszesz brzmi jak wylaczenie dostepu do WiFi - sprawdz w ustawieniach telefonu, czy nie masz n.p. trybu samolot.

Jaki typ telefonu masz?
Nie pomagam na PW.
wojpow
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-09-18, 16:04

Re: Wina Orange, czy Samsunga?

Post autor: wojpow »

Dziwne! Nagle dwa telefony złapały sieć...po interwencji w Orange:/
Dziwne to było
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA PODPOWIEDZI
Mam nadzieję, że to się jyż nie powtórzy...
ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Re: Wina Orange, czy Samsunga?

Post autor: ml13 »

key pisze:Operator nie ma dojscia do ustawien WiFi. To co piszesz brzmi jak wylaczenie dostepu do WiFi - sprawdz w ustawieniach telefonu, czy nie masz n.p. trybu samolot.

Jaki typ telefonu masz?
W trybie samolotowym można włączyć WiFi, przynajmniej w samsungach.
Obrazek
ODPOWIEDZ