Prośba o pomoc w wyborze oferty i sprzętu

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
seba78
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-09-21, 12:12

Prośba o pomoc w wyborze oferty i sprzętu

Post autor: seba78 »

Witam wszystkich,
wszystkie moje poszukiwania odnośnie ofert LTE i sprzętu kierują prawie zawsze na Wasze forum, dlatego postanowił, że spróbuję zapytać.
Lokalizacja: http://beta.btsearch.pl/?dataSource=loc ... 95&zoom=15
Trochę na południe od ul. Gościnnej.
Testy robiłem w sobotę 23 września koło 18 telefonem w miejscu gdzie planowałem postawić router (załączam). Z tego co sprawdzałem to wybór mam między Orange i T-mobil. Jakoś bliżej mi do Orange, dzisiaj ma do mnie dzwonić konsultant, ale czytałem już na forum, że lepiej im nie ufać tak do końca :) .

Speedtest:
Orange: ping 15ms; pobieranie: 17,49; wysyłanie: 17,87 Mbps
T-mobile: ping 28ms; pobieranie: 29,22 Mbps; wysyłanie: 8,40 Mbps

Interesuje mnie ofertą bez limitu (będę brał na firmę więc muszę mieć jakąś umowę, nie mogę się bawić w karty i doładowania) i w zasadzie chciałbym, żebyście mi doradzili jaki sprzęt kupić. Czy lepiej brać od Orange czy kupić samemu. Widziałem, że polecacie często b525, warto w moim przypadku się tym zainteresować.

Pozdrawiam
Sebastian
seba78
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-09-21, 12:12

Re: Prośba o pomoc w wyborze oferty i sprzętu

Post autor: seba78 »

Wczoraj dzwonił do mnie człowiek z Orange z propozycją modemu b315, praktycznie w cenie abonamentu. Niby 8zł brutto za miesiąc przy umowie na 24 miesiące, ale jak biorę od nich ze sprzętem to dostaję 5zł rabatu. Z tego co mi powiedział to router ma simlocka, ale "bebechy" ma wszystkie jak oryginalny sprzęt. Mam już potwierdzenie, że kabla mi nie doprowadzą bo za drogo na ten moment. Więc nie mam w zasadzie wyboru.
Zobaczę jak to wszystko będzie działało, najwyżej jak pojawią się problemy będę Was męczył ;]
Pozdrawiam
Sebastian
ODPOWIEDZ