Pytanie o NetWorkS!

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Pytanie o NetWorkS!

Post autor: ja.michal »

Przeczytaj uważnie:
polskaszerokopasmowa.pl pisze:Współpraca oznacza, że każdy z operatorów będzie korzystał jedynie własnych częstotliwości, natomiast zakłada wzajemne wykorzystane stacji bazowych obu operatorów do świadczenia usług w technologii LTE z wykorzystaniem tych częstotliwości.
Największe prawdopodobieństwo jest jeśli chodzi o LTE800 jak już tak stawiasz pytanie. Niestety nie ma reguły.
LTE-A
Użytkownik forum
Posty: 32
Rejestracja: 2017-12-06, 19:54

Re: Pytanie o NetWorkS!

Post autor: LTE-A »

Nie patrzcie na żadne pozwolenia UKE, bo to nie oznacza, że częstotliwość jest uruchomiona na danym BTS. W promieniu 500m od BTS po wymuszeniu częstotliwości jeżeli nie łączy, to znaczy, że nie ma tego zakresu. Koniec kropka.
tired
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 154
Rejestracja: 2017-11-14, 12:49

Re: Pytanie o NetWorkS!

Post autor: tired »

ja.michal pisze:Przeczytaj uważnie:
Czytałem, dlatego napisałem, że to jest gdybanie bo nie mam informacji z pierwszej ręki. Patrząc po BTSach z mojej miejscowości to tam gdzie jest Orange 800/2600 tam i T-mobile. Bardziej mnie ciekawi to, że pomimo Networks 1800, pojawiły się również pozwolenia przy T-mobile i Orange na 1800.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Pytanie o NetWorkS!

Post autor: Hermogenes »

Panowie ja teraz odbieram L800 Orange na pozwoleniu T-mobile nr pozwolenia 191163 stacja zgłasza się 2EABB10. poz .Hermogenes
ODPOWIEDZ