NJU mobile dodatkowa karta

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
cis_krk
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 250
Rejestracja: 2016-09-11, 07:06

NJU mobile dodatkowa karta

Post autor: cis_krk »

NJU mobile czy w przypadku posiadania oferty przez rok kiedy wskakuje mi limit 100 gb( za staż) gdy dokupie dodatkową karte za 19 pln do abo będzie dodawało mi +20 gb czy +40 gb jak jest liczony staż ( drugiej karty) ? PS regulaminy są nieczylene a wg mnie to mało zapchana sieć w mojej okolicy i jestem na nią skazany
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: NJU mobile dodatkowa karta

Post autor: piotrzet »

Skoro ci Nju mobile działa to i T-Mobile powinno. Nie sprawdzałeś tej oferty domowej jak działa? Skoro ci tyle GB potrzebnych?
cis_krk
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 250
Rejestracja: 2016-09-11, 07:06

Re: NJU mobile dodatkowa karta

Post autor: cis_krk »

To nie jest odpowiedz na moje pytanie t mobajl jest już zapchane po co mam się wiązać umowa i z maks zasięgiem mieć 5 Mb ? Najlepszy jest plus ale FUP jest dramatyczny i po 120 GB w nielimiwanym mam 64 KB s a do 100 GB działa normalnie wiec mogą mnie pocałować w do netflixa w 4 k to może na tydzień starcza
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: NJU mobile dodatkowa karta

Post autor: piotrzet »

" t mobajl jest już zapchane" no to jak jest zapchane to pokaż testy a nie przepisujesz te bzdury którzy wypisują tutaj niektórzy użytkownicy. Owszem zdarzają się takie lokalizacje gdzie jest problem ale tak ma każda sieć. Tym bardziej że mogę się założyć że korzystasz ze wspólnego LTE 1800 dla T-Mobile i Orange. Bez testów nic nie wiadomo. Staż jest liczony od początku co do oferty Nju więc płacenie 58 zł za 140 GB jest nie opłacane gdyż nie wiadomo jak w twojej lokalizacji działa T-Mobile gdzie za 3zł masz pełny no limits a nie ograniczenie transferu danych
Awatar użytkownika
andix84
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2014-09-08, 08:49
Lokalizacja: Toruń

Re: NJU mobile dodatkowa karta

Post autor: andix84 »

Dodatkową kartę internetową w nju to możesz <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> do abonamentu telefonicznego, a nie internetowego.

"dodatkowa karta SIM z internetem
mobilnym do Twojego podstawowego
numeru, który wykorzystujesz
do rozmów w nju z rachunkiem."
cis_krk
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 250
Rejestracja: 2016-09-11, 07:06

Re: NJU mobile dodatkowa karta

Post autor: cis_krk »

andix84 pisze:Dodatkową kartę internetową w nju to możesz <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> do abonamentu telefonicznego, a nie internetowego.

"dodatkowa karta SIM z internetem
mobilnym do Twojego podstawowego
numeru, który wykorzystujesz
do rozmów w nju z rachunkiem."
chyba jednak nie tak w ofercie jest po 2 latach 180 gb tylko kwestia naibijania karty nawet eskperci z forum nie widzą że 29 pln + 19 = 48 nie 58 :) t mobajl ma oferte za 55 pln z limitem 60Mb/s gdzie realinie jest maks 20a było 6 msc temu nawet 80 siec sie zapycha szkoda mi czasow na testy bo to nie jest odpowiedz na moje pytanie i nie wątek o t mobilu
Awatar użytkownika
andix84
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2014-09-08, 08:49
Lokalizacja: Toruń

Re: NJU mobile dodatkowa karta

Post autor: andix84 »

"GB rosną, gdy numer podstawowy ma włączoną bezpłatną usługę "im dłużej, tym lepiej". Liczy się staż numeru podstawowego. Za wszystkich GB można korzystać na dodatkowej karcie z internetem i na numerze podstawowym."
ODPOWIEDZ