Orange Internet LTE dla domu - koniec umowy

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
J4RZ4BEK
Początkujący użytkownik forum
Posty: 18
Rejestracja: 2016-01-24, 23:28

Orange Internet LTE dla domu - koniec umowy

Post autor: J4RZ4BEK »

Witam. Aktualnie mam ofertę Internet lte dla domu w kwocie 55zl/msc, 250gb(chyba) w strefie domowej oraz 28 poza strefą, taka ilość transferu oczywiście mi wystarcza. Zbliża się koniec umowy (luty br.) na stronie Orange nie widzę już tego abonamentu i teraz pytanie jest coś ciekawego do wyboru? Można coś ugrać z DUK? Jakie teraz proponują oferty? Dzięki i pozdrawiam :padam:
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Orange Internet LTE dla domu - koniec umowy

Post autor: piotrzet »

A nie lepiej wybrać T-Mobile w tej cenie masz no limits wszędzie i 60 Mb/s maksymalnie pobieranie
j.p
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2018-01-01, 18:39

Re: Orange Internet LTE dla domu - koniec umowy

Post autor: j.p »

Ja w Orange posiadam 2 telefony oraz internet mobilny.
Przed Świętami Bożego Narodzenia przedłużyłem umowę z DUK i połączyłem usługę internetu mobilnego z telefonem jako Orange Love.
Zaproponowano mi za kwotę 79,99zł internet domowy LTE 250GB z czego 100GB można wykorzystać poza strefą oraz No Limit w telefonie i 5GB internetu oraz pakiet 2.52GB w roamingu + drugi numer który posiadam w kwocie abonamentu 9.99zł też No Limit oraz 10GB internetu z czego również 2,52GB w roamingu. Oczywiście przedłużono mi umowę na wszystkich 3 usługach o 24 miesiące.
Uważam to za bardzo dobrą ofertę wychodzi po 30zł za usługę :)
J4RZ4BEK
Początkujący użytkownik forum
Posty: 18
Rejestracja: 2016-01-24, 23:28

Re: Orange Internet LTE dla domu - koniec umowy

Post autor: J4RZ4BEK »

Nie chce przechodzić do innego operatora (ewentualnie w ostateczności) ponieważ mam jeszcze 2 telefony w Orange, aktualnie wszystko jest połączone w orange open i wychodzić troszkę taniej, wiec chciałbym jak najwiecej ugrać na przedłużeniu
kemot82
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2007-09-07, 08:31

Re: Orange Internet LTE dla domu - koniec umowy

Post autor: kemot82 »

j.p pisze: Zaproponowano mi za kwotę 79,99zł internet domowy LTE 250GB z czego 100GB można wykorzystać poza strefą
Czyli wziąłeś Love bez TV i nie masz tych 100GB dodatkowo współdzielonych na 2 swoje numery kom.?

Wg strony Orange trzeba wziąć niestety Love z TV, żeby było tak jak dawniej z LTE dla domu - czyli pakiet do wykorzystania poza strefą był współdzielony dodatkowo na wszystkie numery komórkowe abonenta.

Lipa. Nie chcę dodatkowej TV (+20zł do abo) a fajnie jest być nieograniczonym na komórce do marnych :cfaniak: 5 czy 10 GB...
j.p
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2018-01-01, 18:39

Re: Orange Internet LTE dla domu - koniec umowy

Post autor: j.p »

Ja mam 100GB współdzielone na oba moje numery komórkowe. Mam ofertę bez TV. 2 telefony i internet mobilny łącznie wszystko za 89.98zł. Dzwoń tylko do działu utrzymania klienta i uważaj bo czasami konsultant przy pierwszym połączeniu kłamie i mówi że to dział utrzymania.
ODPOWIEDZ