Orange i 100GB jeszcze aktualne ?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kutan123
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2016-09-22, 19:33
Lokalizacja: Kruszwica

Orange i 100GB jeszcze aktualne ?

Post autor: kutan123 »

Witam !
Jako że w mojej lokalizacji RBM/Play co raz częściej zrywa połączenie podczas gier online to chciałbym się spytać czy w Orange jeszcze działa opcja bonus 100GB na 30 dni za podanie danych zamieszkania ?
Pamiętam, że w Orange nigdy nie zrywało mi połączenia podczas gier online stąd chciałbym z testować jeszcze raz i być może przenieść się do nich w przyszłości.
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Orange i 100GB jeszcze aktualne ?

Post autor: robertnik »

W ruterze wyłącz roaming. Powinno pomóc.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Orange i 100GB jeszcze aktualne ?

Post autor: dzejk »

kutan123 pisze:Witam !
Jako że w mojej lokalizacji RBM/Play co raz częściej zrywa połączenie podczas gier online to chciałbym się spytać czy w Orange jeszcze działa opcja bonus 100GB na 30 dni za podanie danych zamieszkania ?
Pamiętam, że w Orange nigdy nie zrywało mi połączenia podczas gier online stąd chciałbym z testować jeszcze raz i być może przenieść się do nich w przyszłości.
działa, powiem więcej viewtopic.php?f=23&t=50835&start=15#p567578
kutan123
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2016-09-22, 19:33
Lokalizacja: Kruszwica

Re: Orange i 100GB jeszcze aktualne ?

Post autor: kutan123 »

Dzięki byłem w salonie Orange i za 5zł śmiga 100GB w LTE, oczywiście testuje podczas grania online i faktycznie nic nie zrywa połączenia, a w Play dzieje się to co kilkanaście minut ...
robertnik pisze:W ruterze wyłącz roaming. Powinno pomóc.
O takich rzeczach to wiem i dlatego nie rozumiem skąd się bierze ten problem w Play, dodam że podczas przeglądania www cały dzień nie zerwie połączenia, a gdy włącze jakąś gre online to się zaczyna kabaret ... wracając do Orange nie zrywa w ogóle.

Można to jakoś logicznie wytłumaczyć ? :D
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Orange i 100GB jeszcze aktualne ?

Post autor: robertnik »

Nie wiem jakie parametry. Może po prostu są złe, może masz na auto, a w Play wyższe częstotliwości mają wyższy priorytet i wystarczy zmienić na niższą, gdzie jest mocniejszy sygnał, może masz blisko 2 BTSy i ruter skacze między nimi... Nie wiem. Trzeba się przyjrzeć parametrom, lokalizacji na mapie i parametrom podczas awarii.
kutan123
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2016-09-22, 19:33
Lokalizacja: Kruszwica

Re: Orange i 100GB jeszcze aktualne ?

Post autor: kutan123 »

Też tak gdybałem ... w przyszłości kupie jakąś antene dualną może jak złapie jeden BTS to będzie go trzymał na sztywno.
ODPOWIEDZ