Wybór dostawcy LTE, Elbląg - czarna dziura

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybór dostawcy LTE, Elbląg - czarna dziura

Post autor: matek451 »

Panie nie mają nic do rzeczy, tym zawiaduje system. Jedyna opcja uzyskania RBM7MNP i bonusa z RWK to migracja od innego operatora na starter RBM 7MNP. I z tym bywały nie raz problemy bo system nie przepuszczał. Ogólnie konsule mają karciarzy w ...e.
exik
Użytkownik forum
Posty: 31
Rejestracja: 2018-01-15, 02:32

Re: Wybór dostawcy LTE, Elbląg - czarna dziura

Post autor: exik »

RBM w ogóle nie przewiduje przeniesienia numeru do siebie w inny sposób niż ten o którym dyskutujemy. A więc jeżeli ten sposób jest tak ciężki do zrealizowania to przeniesienie numeru do RBM jest prawie niemożliwe.

Po co w takim razie RBM oferuje klientom przeniesienie numeru jeżeli jest to niemal niemożliwe?? Co za bezsensowna sytuacja.
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Wybór dostawcy LTE, Elbląg - czarna dziura

Post autor: robertnik »

To "okazja" i tak ją należy traktować. Obsługa tej oferty w pełni zasługuje na całą paletę przyjemnych epitetów.
Parę lat temu próbowałem. Nie pomagały telefony do BOK, poruszanie tematu na oficjalnym forum... Po prostu zdrowiej jest zapłacić 5dych na kwartał. To i tak okazja.
charlie112

Re: Wybór dostawcy LTE, Elbląg - czarna dziura

Post autor: charlie112 »

matek451 pisze:Panie nie mają nic do rzeczy, tym zawiaduje system. Jedyna opcja uzyskania RBM7MNP i bonusa z RWK to migracja od innego operatora na starter RBM 7MNP. I z tym bywały nie raz problemy bo system nie przepuszczał. Ogólnie konsule mają karciarzy w ...e.
Panie jednak mają sporo do rzeczy, bo przenieść trzeba mieć na co, a konkretnie na startery określonego typu. Jak ich nie ma na salonie to przenosin nie ma, co było już tu nie raz i nie dwa poruszane i ludzie nie bez powodu biegali po salonach, a to, czy te startery w danym salonie się w ogóle pojawią zależy od "widzimisię" ów pań, bo z tego większej pensji i tak nie zobaczą - kółko się zamyka.
exik
Użytkownik forum
Posty: 31
Rejestracja: 2018-01-15, 02:32

Re: Wybór dostawcy LTE, Elbląg - czarna dziura

Post autor: exik »

Mam kartę!
Szkoda, że nie można ich kupić to <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> bym wszystkie :)

Chociaż, w regulaminie jest że kartę można aktywować przez 3 lata od przeniesienia numeru. A więc przeniosę więcej numerów.
exik
Użytkownik forum
Posty: 31
Rejestracja: 2018-01-15, 02:32

Re: Wybór dostawcy LTE, Elbląg - czarna dziura

Post autor: exik »

Obrazek

Rozmawiałem dość długo z Paniami i powiedziały mi następującą rzecz. Te startery są w każdym salonie, tylko pytając o starter RBM 7MNP wszyscy pracownicy szukają starterow do sprzedaży (one nie wiedzą że ten starter się tak nazywa)
Trzeba pytać o przeniesienie numeru, wówczas pracownicy zaglądają w zupełnie inne miejsce, gdzie te startery są. U mnie w salonie mieli ich aż 2 kartony.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Wybór dostawcy LTE, Elbląg - czarna dziura

Post autor: onken »

Guzik prawda, nie w każdym a wręcz mało którym.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
ODPOWIEDZ