Propozycja prepaida z T-Mobile'a?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Eric00x
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2018-01-26, 19:06

Propozycja prepaida z T-Mobile'a?

Post autor: Eric00x »

viewtopic.php?f=14&t=51753&p=570752#p570752 Kontynuacja wątku
Witam. Play potraktował mnie dosłownie jak śmiecia ( dali kase i pan :klnie: albo płać :czytaj: ). Na początek chciałbym jakiegoś prepaida z T-Mobile (z 4G (muszę trafić na szczęśliwy numerek co 4g obsługuje :mur: ), ok 30gb wystarczy. Później pomyśli się co dalej, bo na razie cyrografu diabła na razie nie chcę podpisywać :hyhy:
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Propozycja prepaida z T-Mobile'a?

Post autor: robertnik »

Chyba coś nie pykło z linkiem..
Tu sa oferty, tyle że słabe.
Z opłacalnych prepaidów RBM5, ale to operator na którego się obraziłeś i niedobitki Grunwaldu. Drugi działa na masztach wspólnych Networks.
Eric00x
Początkujący użytkownik forum
Posty: 14
Rejestracja: 2018-01-26, 19:06

Re: Propozycja prepaida z T-Mobile'a?

Post autor: Eric00x »

RBM5 nie ma prawa bytu bo teraz jak mnie play olało to wiadomo. Też chciałem na początku , ale "możliwości" konsultantów były za małe aby chociaż sprawdzić realną mapkę zasięu...
NetWorks! działa chyba na LTE800.
Przy okazji prepaid chciałbym bo nie wiem czy cyrograf warto czy nie (bo sąsiedzi z bliźniaka mają i nie narzekają - netflix na dobrej jakości ale czasem się zatnie)
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Propozycja prepaida z T-Mobile'a?

Post autor: piotrzet »

Networks to tylko wspólne LTE 1800. Kupłeś tego prepaida T-Mobile zeby sprawdzić jak działa?
ODPOWIEDZ