Jaki nowy internet?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kapa98
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2012-01-01, 15:36
Lokalizacja: Goleniów

Jaki nowy internet?

Post autor: kapa98 »

Cześć, aktualnie posiadam internet LTE z taryfą 1410gb orange. Powoli pakiet dobiega końca, a wiec zastanawiam się nad nowym internetem do mojego domu. W chwili obecnej lte orange działa na ok 35mb/s w ciągu dnia. Kiedyś prędkość ta wynosila ok 80-100 mb/s, jednak zakładam, ze zmienilo się to ze względu na nowych użytkowników/większe obciążenie nadajnika. Zastanawiałem się nad ofertą orange dla firm z pakietem 999gb, którym spełniłby moje oczekiwania co do miesięcznego limitu. Oferta orange posiada możliwość dokupienia dodatkowej karty sim, co jest dodatkowym plusem, bo korzystałbym z 2 routerów (b593 aktualnie plus jakiś nowy z abonamentem), wtedy predkosc na każdym z nich byłaby niezależna (mam racje? ). Również interesowałem się lte t-mobile, jednak musiałbym sprawdzić czy działa lepiej od orange.

Jeżeli chodzi o polepszenie predkosci internetu oragne w mojej lokalizacji, to co moglbym zrobić?
Aktualnie korzystam z routera b593 z wymuszonym pasmem lte 1800
Moja lokalizacja, to : Marszewo, woj. zachodniopomorskie (obok miasta Goleniów).
Jakieś rady odnośnie sprzętu, pasm lte, oferty operatorów?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaki nowy internet?

Post autor: matek451 »

Przy Metalowej 1 w Goleniowie BTS NetWorks z LTE1800 oraz LTE800 Orange i LTE800 T-mobile. Weź na 14 dniowe testy T-mobile bez limitu za 49/59 zł na m-c z B525. Sprawdzisz u siebie te pasma i agregację LTE1800+800 dla T-mobile i Orange. Po testach wybór oferty , pasma/pasm i anteny zewnętrznej.
ODPOWIEDZ