Internet LTE w Play a praca online

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
JohnyTalla
Użytkownik forum
Posty: 21
Rejestracja: 2017-01-13, 20:22

Internet LTE w Play a praca online

Post autor: JohnyTalla »

Witam,
Potrzebuję dobrego internetu do pracy online. Kable odpadają <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> więc jestem zdany na operatorów komórkowych.
Mieszkam w Barlinku, ul Polna lub Wiśniowa. Niedaleko do nadajnika Play, uruchomiłem ostatnio Red bulla na ul. Wiśniowej i działa spoko na potrzeby domowe. Router e5577cs Plik 2 giga pobrany w 25 minut
Jednak moje pytanie jest inne. Muszę pracować online, firma w innym kraju, i muszę mieć dość duży upload żeby ładować do nich pliki. Będę także musiał przeszukiwać serwer firmowy jest tam dysk około 2 TB czy taki mobilny internet wystarczy. Jaki musiałbym mieć DL i UPL żeby to dobrze działało.
Proszę o porady. Ewentualnie z doborem sprzętu typu dobry router plus jakaś antena dla poprawy sygnału.
Dzięki i pozdrawiam
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Internet LTE w Play a praca online

Post autor: onken »

Zobacz tylko czy 100 GB Ci w miesiącu wystarczy... ?

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
JohnyTalla
Użytkownik forum
Posty: 21
Rejestracja: 2017-01-13, 20:22

Re: Internet LTE w Play a praca online

Post autor: JohnyTalla »

Ajj, całkiem zapomniałem o tym. Czyli nie ma żadnej możliwości? Może coś innego? Jakieś pomysły
JohnyTalla
Użytkownik forum
Posty: 21
Rejestracja: 2017-01-13, 20:22

Re: Internet LTE w Play a praca online

Post autor: JohnyTalla »

Nie znam się za bardzo, czy takie przeszukiwanie serwera mocno obciąży transfer? i Czy to bedzię zjadało te moje limity giga?
To akurat mogę ogarnąć bo bazę mogę zabrać do siebie. Pliki które będę pobierał i wysyłal nie będą duże, czasami tylko wyjdzie jakiś 400mb ale to rzadko
Zazwyczaj w granicach 10-30mb.
Czy taki internet wystarczy do komfortowej pracy?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Internet LTE w Play a praca online

Post autor: onken »

To tak, jeśli Play Video teraz szybko działa to powinno być ok.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
doman18
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2011-08-28, 14:56
Lokalizacja: Lublin

Re: Internet LTE w Play a praca online

Post autor: doman18 »

Nie znam się za bardzo, czy takie przeszukiwanie serwera mocno obciąży transfer?
Nie, samo przeglądanie plików i katalogów obciąża minimalnie neta bo przesyłasz tylko strukturę dysku a nie dane. Dopiero jak zaczniesz je edytować online to wtedy pliki są ściągane do lokalizacji tymczasowej.
ODPOWIEDZ