Internet LTE na 3 miesiące

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kordirko
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 367
Rejestracja: 2012-08-01, 23:52
Lokalizacja: śląsk

Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: kordirko »

Witam,

jaki aktualnie pakiet LTE byłby aktualnie cenowo najlepszy przy takich założeniach:
- internet potrzebny tylko na 3 miesiące
- centrum miasta, odbiór doskonały, wchodzą w grę nadajniki wszystkich operatorów
- miesięczne zużycie max. 50GB

Potrzebuję internet tylko na 3 miesiące aby zrobić "pauzę" u dostawcy internetu kablowego Toya,
przez co uzyskam u nich status "nowego klienta", dzięki czemu w promocji dla nowych klientów
oszczędzę ok. 20 zł miesięcznie w abonamencie (przez 2 lata umowy ok. 500zł)
w stosunku do oferty przedłużeniowej dla "starego lojalnego klienta".
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: adziu82 »

Orange free na kartę 35 GB w pakiecie za 25 zł ( dobrego rozmowy i smsy ) a 15 GB za doładowanie 25 zł. Suma 50 GB.
Co miesiąc odnowienie 1 GB extra.

W Play za 45 zł masz 100 GB później lejek chyba 1 Mb/s, albo 2 Mb/s, nie jestem pewien, piszę z głowy.
Ewentualnie elastyczny pakiet, ale przy 50 GB wyjdzie 50 zł.
Tak na szybko co mi przyszło do głowy.
RAW
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: dzejk »

starter red bull na kartę w zestawie z puszką napoju - doładowanie za 50 zł starczy na 3 miesiące, dostaniesz 100GB co miesiąc darmowego LTE w zasięgu sieci play.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: ja.michal »

adziu82 pisze:W Play za 45 zł masz 100 GB później lejek chyba 1 Mb/s, albo 2 Mb/s, nie jestem pewien, piszę z głowy.
49 zł i po 100 GB lejek 1 Mbps.
kordirko
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 367
Rejestracja: 2012-08-01, 23:52
Lokalizacja: śląsk

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: kordirko »

Dziękuję za podpowiedzi.
RBM z puszką to chyba ciężko teraz kupić.
Play na kartę mi się podoba.
Po doładowaniu za 100 zł konto ważne 120 dni + bonus 67GB.
Po wyczerpaniu tych 67GB wykupię dwa razy "miesiąc bez limitu" za 49zł.
W sumie internet na 3 miesiące po 50GB będzie mnie kosztować 100zł, a potem powrót do kablówki.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: Hermogenes »

Sprawdź czy przypadkiem nie można <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> drugiej kablówki na inną dorosłą osobę ( brat siostra ) zanim Twoja się skończy. Dopiero wtedy wypowiedzieć istniejącą ta inna osoba przecież może prowadzić osobne gospodarstwo pod pod adresem z literką A . Po okresie promocji wracasz na swój. poz .Hermogenes
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: ja.michal »

kordirko pisze:Po wyczerpaniu tych 67GB wykupię dwa razy "miesiąc bez limitu" za 49zł.
W sumie internet na 3 miesiące po 50GB będzie mnie kosztować 100zł, a potem powrót do kablówki.
Lepiej odwrotnie. Najpierw pakiet bez limitu za 49 zł, a potem korzystać z bonusowych GB. Inaczej jak nie zauważysz to polecą MB z konta złotówkowego wg cennika i pewnie nie wystarczy na aktywację pakietów.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: dzejk »

W orange na kartę wyjdzie taniej.
Gumorek
Użytkownik forum
Posty: 26
Rejestracja: 2016-04-25, 09:54

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: Gumorek »

Kupujesz Orange, rejestrujesz się w Salonie ze wszystkimi zgodami marketingowymi (adres może być jakiś tam, nie weryfikują - czas ok. 3 minut) i masz za 5zł. 100GB na 30 dni, potem możesz przejść do RBM (jest wątek na forum co i jak), ale moim zdaniem na 3 miesiące najlepiej co miesiąc odpalać nową kartę Orange. Nic nie wiem o ograniczeniach liczby kart na jednego ludzia (z 5-6 razy brałem). Najlepsze i najekonomiczniejsze wyjście. Chyba jeszcze 20GB można <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> dodatkowo w promocji, ale nie chce mi się sprawdzać ;)
PS: Sprawdziłem i do dzisiaj jeszcze dodatkowe 20GB można włączyć. Promocja urodzinowa.
http://www.jakoszczedzic.pl/2018/03/20- ... range.html
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: adziu82 »

@Gumorek, to końca kwietnia przedłużyli.
RAW
Gumorek
Użytkownik forum
Posty: 26
Rejestracja: 2016-04-25, 09:54

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: Gumorek »

@adziu82 dzięki za info. Jeszcze dodam, że kupiłem kartę w Inmedio za 3.99 - prawdziwa #cebuladeals, a po włączeniu wszystkich promocji mam 126GB, 10 zł. na koncie głównym i 100zł do wszystkich - na 30dni. Całkiem tanio. :)
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: adziu82 »

Jeżeli komuś co miesiąc chce się rejestrować kartę i bawić się w to, aby za 5/10 zł mieć ponad 100 GB to ok.
Skończy się rejestracja na siebie, można na mamę itd, i jakoś za grosze mozna mieć neta.
Ja mam w OFnK ponad 200 GB nachomikowane od 10 miesięcy, to wszystko z pakietu za 25 zł, a już mi się nie chciało regularnie przedłużać bonusowych GB gdzie też miałem ponad 200 GB i uciekły.

Osobiście wolę płacić 65 zł w Orange i mieć 150-170 GB i nie kombinować, niż co miesiąc rejestrować, włączać itd.
Ale jeden lubi czekolade, a drugi jak mu nogi śmierdzą.
RAW
Gumorek
Użytkownik forum
Posty: 26
Rejestracja: 2016-04-25, 09:54

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: Gumorek »

5 vs 65 zł. no to warto te 3minuty (nigdy dłużej) "poświęcić" dla internetu mobilnego jaki potrzebuję. Dla mnie to żadne kombinowanie. Byłem akurat zrobić reklamację na coś tam i załatwiłem i tę "kombinatorską" sprawę. Oszczędzanie, to nie zabawa, a czysty zysk. Warto, bo przez te kilka lat, to mi się uzbierało dużo oszczędności przy niskim, żadnym nakładzie z mojej strony. Dodać do tego inne rzeczy na których oszczędzam i zbiera się "druga praca" na pół etatu ;)
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6428
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: onken »

To się nazywa cebulactwo ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: dzejk »

Skoro można i jest to legalne, to dlaczego nie? Sam z tego korzystam jako drugą kartę, w tablecie dla dziecka - przynajmniej nic nie kupi w sklepie play i żaden wirus nie ściągnie kasy z konta, bo jest tu tylko 5 zł. Raz na 1,5 miesiąca mogę się przejść do salonu.
zenono
Użytkownik forum
Posty: 37
Rejestracja: 2015-05-04, 15:29
Lokalizacja: miasto nad Wisłą

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: zenono »

dzejk pisze:Raz na 1,5 miesiąca mogę się przejść do salonu.
Mógłbyś podać kod na 100GB? Rozumiem że przez 14 dni korzystasz z 1 GB internetu na startówce, a potem aktywujesz 100GB? Czy z tej promocji 100GB za podanie danych adresowych można tylko raz skorzystać czy więcej?
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: dzejk »

Można wiele razy, nie ma limitu. Sam korzystam od początku akcji, czyli chyba od lipca 2016.
Ja kupuję starter orange yes za 5 zł, na którym można wybrać numer i taryfę przy aktywacji. Taryfę zmieniam na orange free, za co dostaję 50 GB na 14 dni (zamiast tego 1GB) - przychodzi sms potwierdzający, nie trzeba nic włączać:
"Witaj. Wlasnie otrzymales pakiet 50 GB na 14 dni - wyprobuj internet za darmo. Doladuj sie by dostac kolejne bonusy GB po doladowaniu."

Sam starter rejestruję w salonie orange informując konsultanta, że chcę z bonusem 100GB na 30 dni - więc trzeba podać adres i zgodzić się na marketing telefoniczny. Przychodzi sms potwierdzający, że bonus trzeba włączyć ręcznie:
"Dziekujemy za podanie danych adresowych. Aby odebrac bonus, 100 GB na 30 dni, wyslij SMS o tresci START pod numer 80590."

Tego smsa wysyłam po wykorzystaniu 50GB lub jak minie 14 dni, w zależności co pierwsze nastąpi.
Jako potwierdzenia włączenia pakietu przychodzi sms:
"Brawo! Za podanie danych adresowych otrzymujesz 100 GB wazne 30 dni. Przypomnij bliskim o obowiazku rejestracji numerow na karte. Orange"

Starter ma ważność 30 dni, więc jeśli planujesz korzystać przez 1,5 miesiąca (14+30dni) to trzeba wysłać smsa o treści START po numer 8002. Koszt to 3 zł pobierane z konta. Dzięki temu ważność konta (nie pakietów) wydłuży się do roku.
Na tę chwilę jest też promocja 100 zł na rozmowy.
zenono
Użytkownik forum
Posty: 37
Rejestracja: 2015-05-04, 15:29
Lokalizacja: miasto nad Wisłą

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: zenono »

Rewelacyjny opis, wielkie dzięki.
ODPOWIEDZ