Internet LTE na 3 miesiące

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
zenono
Użytkownik forum
Posty: 37
Rejestracja: 2015-05-04, 15:29
Lokalizacja: miasto nad Wisłą

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: zenono »

dzejk pisze:Raz na 1,5 miesiąca mogę się przejść do salonu.
Mógłbyś podać kod na 100GB? Rozumiem że przez 14 dni korzystasz z 1 GB internetu na startówce, a potem aktywujesz 100GB? Czy z tej promocji 100GB za podanie danych adresowych można tylko raz skorzystać czy więcej?
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: dzejk »

Można wiele razy, nie ma limitu. Sam korzystam od początku akcji, czyli chyba od lipca 2016.
Ja kupuję starter orange yes za 5 zł, na którym można wybrać numer i taryfę przy aktywacji. Taryfę zmieniam na orange free, za co dostaję 50 GB na 14 dni (zamiast tego 1GB) - przychodzi sms potwierdzający, nie trzeba nic włączać:
"Witaj. Wlasnie otrzymales pakiet 50 GB na 14 dni - wyprobuj internet za darmo. Doladuj sie by dostac kolejne bonusy GB po doladowaniu."

Sam starter rejestruję w salonie orange informując konsultanta, że chcę z bonusem 100GB na 30 dni - więc trzeba podać adres i zgodzić się na marketing telefoniczny. Przychodzi sms potwierdzający, że bonus trzeba włączyć ręcznie:
"Dziekujemy za podanie danych adresowych. Aby odebrac bonus, 100 GB na 30 dni, wyslij SMS o tresci START pod numer 80590."

Tego smsa wysyłam po wykorzystaniu 50GB lub jak minie 14 dni, w zależności co pierwsze nastąpi.
Jako potwierdzenia włączenia pakietu przychodzi sms:
"Brawo! Za podanie danych adresowych otrzymujesz 100 GB wazne 30 dni. Przypomnij bliskim o obowiazku rejestracji numerow na karte. Orange"

Starter ma ważność 30 dni, więc jeśli planujesz korzystać przez 1,5 miesiąca (14+30dni) to trzeba wysłać smsa o treści START po numer 8002. Koszt to 3 zł pobierane z konta. Dzięki temu ważność konta (nie pakietów) wydłuży się do roku.
Na tę chwilę jest też promocja 100 zł na rozmowy.
zenono
Użytkownik forum
Posty: 37
Rejestracja: 2015-05-04, 15:29
Lokalizacja: miasto nad Wisłą

Re: Internet LTE na 3 miesiące

Post autor: zenono »

Rewelacyjny opis, wielkie dzięki.
ODPOWIEDZ