Wybór oferty

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
vobo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2011-01-15, 11:24
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Wybór oferty

Post autor: vobo »

Witam,
zamierzam kupić działkę w miejscowości Kuklówka Zarzeczna. Co muszę Wam podać, abyście doradzili mi najlepszą ofertę (skłaniam się do T-Mobile Internet Domowy 60Mbit) oraz sprzęt?
Jaką aplikacją zrobić pomiary?
Dysponuję telefonem z androidem (Xiaomi Redmi Note 3 Mtk) oraz Laptopem i modemem dość starym z T-Mobile (z LTE).
Karty SIM jakie mam to Plus i Play. Co do wykorzystania sprzętu w przyszłości to mam router z OpenWRT i złączem USB 2.0 - czy mógłbym kupić jakiś modem lub wykorzystać obecny?
Moja przyszła lokalizacja 52°02'28.5"N 20°36'34.7"E

pozdrawiam,

Maciek Szelągowski
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Wybór oferty

Post autor: Hermogenes »

W tej miejscowości stoi Bts T-mobile na terenie OSP obok stacji benzynowej jak na razie włączone jest LTE 800 od obu operatorów O i T pozwolenia są na wszystkie. Laska z działu technicznego na początku roku odpisała że w 2018 zostaną włączone pozostałe. poz Hermogenes

Jeśli chodzi o play to powiesili anteny na 1800 i 2100 ale nie sprawdzałem, maszt plusa jest tylko na papierze ja go tam osobiście nie widziałem chociaż przejeżdżam tamtędy często.
Hermogenes
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1560
Rejestracja: 2015-09-12, 14:33

Re: Wybór oferty

Post autor: Hermogenes »

Zapomniałem dodać że mój sąsiad rozprowadza po gminie światłowód w stronę Kuklówki leci nitka po słupach nie wiem jak daleko już dociągnął musisz zadzwonić spednet24 speednet24.com .poz Hermogenes
vobo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2011-01-15, 11:24
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Wybór oferty

Post autor: vobo »

Dziękuję; a skąd on ciągnie ten światłowód?
I czy to jest firma Matcom?
Pozdrawiam, Maciek
vobo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2011-01-15, 11:24
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Re: Wybór oferty

Post autor: vobo »

Sorry, znalazłem - http://speednet24.com
ODPOWIEDZ