Router mobilny do LTE PLUS GSM

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
slobodan
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 155
Rejestracja: 2008-12-11, 19:42
Lokalizacja: Poznań

Router mobilny do LTE PLUS GSM

Post autor: slobodan »

Panowie bo już się gubię na allegro. Używam Plus GSM... Z powodu awarii routera szukam nowego urządzenia. Nie chcę wydawać majątku. Zainteresowałem się modelem Huawei e5573C - pytanie brzmi czy ma on wyjścia anteny zewnętrznej. Opisy na aukcjach milczą, strona producenta też... Nie wiem co oznacza wersja C i czym różni się od e5573 :gwiazdki: Chodzi o to że zasięg mam w domu słaby i tu zawsze podłączam urządzenie do anteny panelowej na 1800 MHz jednak potrzebuję też zabierać internet ze sobą, dlatego też potrzebuję urządzenia w wersji mobilnej. Do tej pory miałem d-Link DWR 932 - ale ten nie łapie zasięgu bez podłączonej anteny (Rozkręcałem w środku nie ma żadnych uszkodzeń, aktualizacja oprogramowania nie pomogła, gwarancji brak). W związku z tym że zraziłem się do firmy d-Link to szukam czegoś od innego dostawcy. Będę wdzięczny za sugestie.

EDIT: Przepraszam za zły dział forum - dopiero zauważyłem że źle wybrałem. Proszę moderatora o przeniesienie tematu do odpowiedniej sekcji.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Router mobilny do LTE PLUS GSM

Post autor: dzejk »

ponoć wersja C, a dokładnie e5573Cs-322, nie ma złącz antenowych.
Awatar użytkownika
slobodan
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 155
Rejestracja: 2008-12-11, 19:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Router mobilny do LTE PLUS GSM

Post autor: slobodan »

Jaki więc mobilny router wybrać?
zbych_in_flames
Użytkownik forum
Posty: 45
Rejestracja: 2010-01-07, 19:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Router mobilny do LTE PLUS GSM

Post autor: zbych_in_flames »

Nie lepiej kupić już coś z cat 6 jak np.: ZTE MF971V
ODPOWIEDZ