Jaki Starter tylko do internetu na max 7 dni ?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
AndrzejGdz
Użytkownik forum
Posty: 42
Rejestracja: 2009-10-10, 15:53
Lokalizacja: Grudziądz

Jaki Starter tylko do internetu na max 7 dni ?

Post autor: AndrzejGdz »

Witam ,
Potrzebuję tak na szybko Startera tylko na sam internet.
Najlepiej bez limitu GB i na max 7 dni.
Starter ma być tylko w telefonie który będzie pracował jako ruter i udostępniał połączenie na laptopa.

Andrzej
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Jaki Starter tylko do internetu na max 7 dni ?

Post autor: dzejk »

Idź do salonu orange po zwykły starter na kartę, np. za 5zł - poproś o rejestrację z podaniem adresu i zgodą na kontakt tel. na ten numer - dostaniesz 100GB na 30 dni. Szczegóły na zarejestrujnumer.pl
AndrzejGdz
Użytkownik forum
Posty: 42
Rejestracja: 2009-10-10, 15:53
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Jaki Starter tylko do internetu na max 7 dni ?

Post autor: AndrzejGdz »

dzejk pisze:Idź do salonu orange po zwykły starter na kartę, np. za 5zł - poproś o rejestrację z podaniem adresu i zgodą na kontakt tel. na ten numer - dostaniesz 100GB na 30 dni. Szczegóły na zarejestrujnumer.pl
Dzięki za pomocny link.
Czyli kupuję starter za 5 zł rejestruję i nie mam żadnych zobowiązań typu że muszę co m-c doładowywać określoną kwotę np.przez okres np 2 lat ?
W ofercie pisze
..... możesz otrzymać bonus 100 GB na internet ważny 30 dni.....
Możesz to pojęcie względne alezZobaczę jak to wygląda 5 zł to nie majątek.
Wykonam
Aby odebrać bonus wyślij SMS o treści START pod bezpłatny numer 80590.
Tylko czy od razu po SMS aktywują te 100 GB czy trzeba czekać ?
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Jaki Starter tylko do internetu na max 7 dni ?

Post autor: dzejk »

Od razu aktywują - 10 sekund i masz. Jak zużyjesz GB, to starter do kosza. Żadnych kruczków nie ma.
AndrzejGdz
Użytkownik forum
Posty: 42
Rejestracja: 2009-10-10, 15:53
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Jaki Starter tylko do internetu na max 7 dni ?

Post autor: AndrzejGdz »

dzejk pisze:Od razu aktywują - 10 sekund i masz. Jak zużyjesz GB, to starter do kosza. Żadnych kruczków nie ma.
Podziękował.
AndrzejGdz
Użytkownik forum
Posty: 42
Rejestracja: 2009-10-10, 15:53
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Jaki Starter tylko do internetu na max 7 dni ?

Post autor: AndrzejGdz »

AndrzejGdz pisze:
dzejk pisze:Od razu aktywują - 10 sekund i masz. Jak zużyjesz GB, to starter do kosza. Żadnych kruczków nie ma.
Podziękował.
P.s Doczytałem się też,że dostanę 100 zł taki jednorazowy bonus za to że zakupiłem i zarejestrowałem starter ORANGE.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Jaki Starter tylko do internetu na max 7 dni ?

Post autor: dzejk »

Tak, ale chciałeś sam internet, więc nawet o tym nie wspominałem.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Jaki Starter tylko do internetu na max 7 dni ?

Post autor: piotrzet »

A nie lepiej T-Mobile internet domowy? Masz bez limitu 14 dni testowania. Więc bez problemu się załapiesz
AndrzejGdz
Użytkownik forum
Posty: 42
Rejestracja: 2009-10-10, 15:53
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Jaki Starter tylko do internetu na max 7 dni ?

Post autor: AndrzejGdz »

Sprawa jest taka ; Dają to się bierze.
Tak jak pisałem tam gdzie będę potrzeba na max 7 dni dostęp do Internetu od jutra od godz 14.
Telefon ma służyć tylko jako RUTER i udostępniać połączenia na jeden może 2 laptopy przez min 20 godz na dobę.
To że dają ( Orange ) przy okazji pierwszej rejestracji 100 zł na połączenia to czemu nie skorzystać. Znaczy trzeba wysłać sms aby aktywować te 100 zł, 100 zł już mam aktywne bo przyszedł SMS że mam do wykorzystania do 26 maja 2018 340 min do wszystkich sieci. Czekam na aktywację 100 GB , dzwoniłem ale mają czas 24 godz na aktywowanie.
Dzięki za podpowiedzi sam bym na to pewnie nie wpadł bo tyle tego jest tych operatorów że człowiek się gubi.

P.s Z T-Mobile to chyba za dużo załatwiania aby móc przetestować 14 dni. Usługę trzeba pewnie wykupić i potem przed końcem 14 dni zrezygnować. Za dużo kombinacji. W Orange prosta sprawa, starter koszt 5 zł po miesiącu ląduje w koszu obojętnie czy wykorzystałem czy nie wykorzystałem przysługujące promocje 100 zł i 100 GB.
ODPOWIEDZ