Plus "internet LTE bez końca"

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
wzbyszko
Stały użytkownik forum
Posty: 55
Rejestracja: 2019-01-08, 21:24
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: wzbyszko »

Rozwiązanie umowy będzie z karą. Czekam by było mniej do zapłaty.
michalpg
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2019-10-21, 14:29

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: michalpg »

cześć,
czy plus nadal tak tanie w chu.... jak to wynika z postów napisanych na tym watku? (ostanie posty sa datowane na luty 2019)
przegladam ostatnio regulamin plusa odnosnie internetu mobilnegu i nie znalazlem tam tych klauzul FUP.
no chyba ze je zastąpili czymś innym ale co ma podobne dzialanie (tj robią co chcą po przekroczeniu limitu podstawowego)
Zainteresowała mnie oferta plusa (40 zł miesiecznie i lte bez konca) ale po przeczyaniu tego wątku odechciewa mi sie.
Infolinia zachwala och i ech... regulamin (ten obecny) wg mnie nadal pozwala na robienie plusowi co sie chce po przekorczeniu limitu. A jak to wyglada obecnie (tj pazdziernik - listopad 2019?) moze ktos wie?
obecnie mam lte z tmobile 20Mb/s i jest to rzeczywiscie le bez limity tylko ze predkosc jest to max 20Mb/s no i rzeczywiscie ta predkośc caly czas taka jest i nie zaowarzylem przesz ostatnie 2 lata aby mi jakos zwolnilo., limitu tramsferu nie mam.
T mobile obecnei sie wycofaf z tej oferty i proponuje opcje z limitem GB
Czy warto isc do plusa mając te prawdziwe 20Mb/s ale bez limitu danych?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: matek451 »

Masz T-Mobile z DL do 20Mb/s bez limitu to zostań na czas nieokreślony i tyle, umowa przejdzie na niego na dotychczasowych warunkach po upływie 24 m-cy. W Plusie nie ma LTE bez limitu danych i prędkości. FUP może przyciąć DL nawet do 32Kb/s. Regulamin jest jednoznaczny. Konsultanci Plusa kłamią ale to u nich norma od lat.
michalpg
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2019-10-21, 14:29

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: michalpg »

i tak tez <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> zrobie. potrzymam tmobile kilka miesiecy na umowie na czas nieokreslony i zobaczymy. moze na święta coś ciekawego sie pojawi
bos_kg
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2012-09-08, 08:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: bos_kg »

Siemka a co powiecie o 45GB miesięcznie
Po wykorzystaniu pakietu LTE bez końca, ten internet jest dobry do sieci multimedi podstawowa praca neta
wole znawców zapytać niż mam wtopić net ponoć dobry, a jak pakiet wykorzystam jak działa w tak pytam gdyz t-mobile kiepski ma ograniczenia pora zmienić a test wydaje się plusa ok i tak chciał bym opinie wasze poznać..
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: matek451 »

A kto ci naopowiadał bzdur że internet z Plusa jest dobry? Pokaż te testy Plusa u siebie, gdzie chcesz z niego korzystać? Jakie pasma LTE na okolicznych BTS-ach Plusa, jakie parametry sygnału na nich? Jakie problemy masz z t-Mobile, jako oferta od tego operatora? Plus po 45GB moze w ramach FUP zastosować pierwszy lejek, potem kolejne, po około 100Gb w ramach LTE bez końca lejek 0,5Mb/s a nawet 32Kb/s. Przy czym brak jakichkolwiek reguł, wszystko wg widzi mi się operatora. Rosyjska ruletka.
bos_kg
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2012-09-08, 08:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: bos_kg »

matek451 chodzi o to t mobile szybko tracę pakiet i wtedy klapa zupełnie z najtańszym netem jaki jest, a podczas okresu testa mam ok chciał bym nawet po utracie pakietu ok korzystać w miarę komfortowo do tej pory wydaje się ze plus ma naj lepszy internet, dodam ze to była by oferta 45gb za 40 zł..
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: wojteks »

A po polsku, z wielkimi literami, podziałem na zdania?
Nie pomagam na PW!
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: matek451 »

Oczywiście ze Plus ma "najlepszy" internet. Od lat w rankingu okupuje zaszczytne 4 miejsce, nawet Play z RK go dawno wyprzedził. Pozostała trójka jest o kilka długości przed Plusem. Ale jak zawsze podstawą wyboru są testy w konkretnej lokalizacji. No i Plus jako jedyny ma ofertę z niejasnym regulaminem FUP i robi z klientami co mu się żywnie podoba. Internet Plusa jest drogi, nieprzewidywalny i jak rosyjska ruletka. Nigdy nie wiadomo kiedy zwolni do 0,5Mb/s a nawet 32Kb/s. Typowa oferta dla desperatów i miłośników Zygmunta i głupawych, kłamliwych reklam z Majewskim.
bos_kg
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2012-09-08, 08:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: bos_kg »

Twoim zdaniem do domu jaki internet plus t-mobile play czy inny operator, nie liczę na cuda jak po kablu ale by ok był intrnet nawet jak pakiet wykorzystam a nie stracę dostęp do neta..
michalpg
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2019-10-21, 14:29

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: michalpg »

Wygląda na to ze obecnie żaden operator nie daje nielimitowanego internet LTE (nielimitowany mam na myśli nielimitowana prędkośc i ilośc danych do pobrania bez żadnych spowolnień szybkości itp).
Jezeli jest możliwośc to chyba waro skorzystać z ofert dostawców kablowych czy też światlowód.
Jak nie ma takiej opcji to trzeba sobie policzyć ile transferu potrzebujemy (ale warto to przemyślec bo umowe sie podpisuje zazwyczaj na 2 lata i to ze teraz np srednio 100 giga wystarczy to moze za rok to juz bedzie niewystarczające).
Ale jasne jest to ze nie ma nielimitowanego LTE tylko ze niektórzy operatorzy mówią to wprost a inni bajerują (tak jak np plus) z niby jest...
fatum1
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 532
Rejestracja: 2017-11-08, 06:41

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: fatum1 »

W taryfach biznesowych TM jest bez limitu prędkości i danych czy z limitem do 60 Mb bez limitu danych.
bos_kg
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2012-09-08, 08:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: bos_kg »

Tak tylko jak nie mam firmy to internetu tych taryf nie wezmę niby jak..
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: matek451 »

No to masz 300GB za 60 zł w Play( oferta na https://forumplay.pl/showthread.php/553 ... ocja/page8 z WF830 na użyczenie lub 200GB za 50 zł z B715 za 249 zł lub B535 za 49 zł na własność. Lepszej nie znajdziesz tym bardziej że Play nie ma konkurencji z 4 BTS-ami z kompletem 4 pasm w centrum Kołobrzegu. NetWorks czyli Orange i T-Mobile maja dwa a Plus lepiej sobie darować z tym jednym i LTE2600, LTE1800 i LTE900 na nim.
bos_kg
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2012-09-08, 08:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: bos_kg »

Super wydaje się oferta ale cenowo nie ciut drogo jak wynajmuje mieszkanie, a z wszystkimi opłatami to 3000 zł wychodzi to na cenach internetu itp powinienem ciąć koszta..
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: onken »

Zajrzyj do działu ogłoszenia :) ( vel mój podpis )

Tyle że bez modemu, musisz sobie sam skombinować.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: matek451 »

Nie znajdziesz nic taniej ze sprzętem, 200GB za 50 zł to i tak 20 zł mniej niż w salonie Play. Do tego dostaniesz za 249 zł router wart 500 zł czyli B715 lub za 49 zł b535 wart 300 zł. W Orange 250GB kosztuje 60 zł bez sprzętu, w T-Mobile 200GB jest za 69 zł a ze sprzętu wykastrowany B525 wart ze 200 zł. Wybór należy do ciebie.
bos_kg
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2012-09-08, 08:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: bos_kg »

Sprzętu nie potrzebuje mi starczy Huawei E5573Cs-322 , a miałem nadzieje ze z 40 zł bym płacił a szkoda ze internet biznes nie może <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> osoba nie posiadająca firmy..
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: wojteks »

To może tańsze mieszkanie wynajmij i będzie Cię stać na internet za 60zł na miesiąc.
Nie pomagam na PW!
bos_kg
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2012-09-08, 08:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: bos_kg »

Modem i router posiadam dawno areo nie działa takie info był a obecnie nie wiem sprawdzę twe ogłoszenia a tańszego wynajem nie znajdę w nadmorskim mieście, a ta kwota podana wcześniej to ze wszystkim pomijam swój tel w t-mobile itp..
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: matek451 »

Po co ty się tu produkujesz, dawno podpisałeś już umowę z Plusem i teraz masz ból głowy. Na dodatek piszesz bzdury o Play czy T-mobile , których czytać nie idzie https://plusforum.pl/viewtopic.php?f=100&t=25555 W internecie znaleźć pozytywne opinie o Plusie to możesz tylko na ich cenzurowanym Forum znaleźć.
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: atento »

bos_kg pisze:Super wydaje się oferta ale cenowo nie ciut drogo jak wynajmuje mieszkanie, a z wszystkimi opłatami to 3000 zł wychodzi to na cenach internetu itp powinienem ciąć koszta..

Nie no jaja sobie robisz, przyjmując dwie osoby najniższa krajowa to o chlebie i wodzie człowiek by żył... Bogaty jesteś a sępisz na internet.



bos_kg pisze:Modem i router posiadam dawno areo nie działa takie info był a obecnie nie wiem sprawdzę twe ogłoszenia a tańszego wynajem nie znajdę w nadmorskim mieście, a ta kwota podana wcześniej to ze wszystkim pomijam swój tel w t-mobile itp..

Pitolisz jak potłuczony. Od mojej żony siostra mieszka w takim mieście wynajmuje mieszkanie 300zł doba wczasowiczom, w tym czasie wynajmuje od kogoś mieszkanie za 1600zł miesięcznie na dwa miesiące i to w LATO!
Juzek214
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2019-11-01, 15:14

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: Juzek214 »

Mam poradnik jak mieć w plusie bez limitu na kartę tylko połączenie musie byś cały czas podtrzymane , czyli nie można wyłączać transferu danych , dobrze mieć router z baterią że by czasem prądu nie wyłączyli
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: onken »

Taaa, i myslisz ze to zadziała ???

Naiwniak ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Juzek214
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2019-11-01, 15:14

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: Juzek214 »

Wymyślone przypadkowo tak jak błąd w Play fakt mobile który już naprawili
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: onken »

Aaa. Chyba że tak
To podziel się sposobem :)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Debik
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 356
Rejestracja: 2015-06-24, 14:27

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: Debik »

Juzek214 pisze:Mam poradnik jak mieć w plusie bez limitu na kartę tylko połączenie musie byś cały czas podtrzymane , czyli nie można wyłączać transferu danych , dobrze mieć router z baterią że by czasem prądu nie wyłączyli
Bez limitu w Plusie to chyba można mieć tylko rozmowy a nie internet od nich złozony na protezach... bo znając życie plus maniak zbych i tak wszystkim po jakimś czasie ukruci super nielimitowany internet w plusie :D
Juzek214
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2019-11-01, 15:14

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: Juzek214 »

Niedługo napisze, teraz po skrucie chodzi o to że przy aktywacji pakietu 1Gb z Lejkiem za 10zł po wykorzystaniu przychodzi SMS że prędkość jest zmniejszona , w tym czasie zmieniam taryfę przez aplikacje plus online na inną , i w tym momencie system nie pokazuje w bilingu połączeń internetowych że coś pobierałem o danej godzinie od 3 dni mi tak pokazuje , będę musiał sprawdzić czy tak da radę jeszcze z pakietem za 5zł ale on już jest bez lejka i nie wiem jak on wpłynie na system po zmianie taryfy , zrobiłem tak na smartwonie jako router pobrałem 112GB i padło chyba ze względu na smartfon się zawiesił po dużej ilości pobranych danych , kolejny test będę robił na samym routerze z baterią i to działa na 100% w HSDPA+ Gdzie miałem prędkość rzędu 15M/ a w nocy około 30M/s będę jeszcze sprawdzać na LTE I Z pakietem za 5zł ,zmiana taryf tylko na te po 0zł bo inne są po 5zl na te płatne nie zmieniać
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: onken »

Ale to rozumiem że w prepaid ?

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Juzek214
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2019-11-01, 15:14

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: Juzek214 »

Tak , na kartę . Tylko jeszcze muszę zrobić ten test z pakietem za 5zł bo nie stety tańszych nie ma i na LTE .
ODPOWIEDZ