Plus "internet LTE bez końca"

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Juzek214
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2019-11-01, 15:14

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: Juzek214 »

Sorry 4zł na 2 dni wychodzi jak się aktywuje po 0:00
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6445
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: onken »

W teorii można by przełączać taryfy kodami USSD z automatu ale to i tak pod górkę trochę ;)
Juzek214
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2019-11-01, 15:14

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: Juzek214 »

W Play po częstych zmianach taryf blokują zmianę i nie ma możliwości zmiany przez tydzień albo i dłużej, wiem bo po każdej zmianie taryfy np, z RBM siema na RBM Siema PL przez chwilę jest darmowy net i tak w kółko aż blokują zmianę taryf
TheArt
Stały użytkownik forum
Posty: 88
Rejestracja: 2008-02-16, 00:16
Lokalizacja: Silesia

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: TheArt »

Jaka to chwila?
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: atento »

Widzę jakieś wykopaliska :D

To już dopisze bo przypomniał mi sie sposób na pobieranie ile się chciało bez limitu.

Sposób na nolimit w plusie w taryfach głosowych na kartę był prosty jak drut ;) Nie działało to w taryfach internetowych na kartę tylko głosowych.
1.ładowało się 5 zeta i kupowało najtanszy pakiet internetu
2. Zestawiało sesję
3. Gubiło zasięg na 5/10 minut z aktywną sesją
4. kilka razy i tada, ssało się aż nie straciło się aktywnego połączenia ewentualnie nie wessało pakietu i kasy w dodatku nie zrobił się - że aż kartę w kosmos wystrzeliwało i nie logowała się do sieci :D

Jednak gdy pomyslnie zadzaiłało, jak zerwało się sesje, pakiet zostawał prawie cały więc można było ponowić procedurę, jednakże jak za krótko było się poza zasięgiem to sposób nie działał.

Tego nikt nie używał , trafiłem to przypadkiem bo miałem słaby zasięg w domu i pewnego razu internet jakoś nie chciał się skończyć.
TheArt
Stały użytkownik forum
Posty: 88
Rejestracja: 2008-02-16, 00:16
Lokalizacja: Silesia

Re: Plus "internet LTE bez końca"

Post autor: TheArt »

Aż mi przypomniałeś czasy Nokii jak się robiło sposób na darmowe smsy, to było na tych Nokiach co kopertka latała i trzeba było anulować kilka razy to się wysłało za darmo. To było albo w Nokii albo Ericsson, btw pamięta ktoś taką firmę.
ODPOWIEDZ