Internet LTE od czeskiego operatora

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Miela
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2017-12-03, 09:51

Internet LTE od czeskiego operatora

Post autor: Miela »

Cześć,

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie nt. zawierania umów na dostęp do mobilnego internetu (LTE) z czeskimi operatorami, mieszkając przy tym w Polsce. Vodafone i T-Mobile mają oferty bez limitu, ale z tego co mi odpisują na czacie, to mimo, że to mobilne to działa to tylko w zadeklarowanym miejscu - nie wiem, czy tak rzeczywiście jest, może ktoś jest w stanie to potwierdzić?

Od biedy to wystarczy mi i 100 GB - obaj operatorzy mają takie oferty w mobilnym internecie. Tylko nie są w stanie mi powiedzieć czy jako obcokrajowiec bez czeskiego adresu mogę podpisać taką umowę - ktoś się orientuje w temacie?

Wychodzi na to, że to moja jedyna opcja. Polscy operatorzy nie docierają, a czeski odbiornik ma bardzo dobry sygnał.
kamil7430
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 159
Rejestracja: 2018-01-19, 11:40

Re: Internet LTE od czeskiego operatora

Post autor: kamil7430 »

A nie ma możliwości <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> na kartę? Wtedy nie wiążesz się umową.
Huawei B315s-22, nju 100GB - 29zł/m-c; TP-Link TL-WR1043ND + Alcatel OneTouch L850V, Play InK50 NbL - 8,33zł/m-c
Miela
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2017-12-03, 09:51

Re: Internet LTE od czeskiego operatora

Post autor: Miela »

Jest możliwość na kartę, ale bardzo niskie pakiety - 10 GB maksymalnie... Ja bym się chętnie i związał na długo, ale musi być min. 100 GB na miesiąc.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Internet LTE od czeskiego operatora

Post autor: krystianb »

Miela pisze:Czy ktoś ma jakieś doświadczenie nt. zawierania umów na dostęp do mobilnego internetu (LTE) z czeskimi operatorami, mieszkając przy tym w Polsce. Vodafone i T-Mobile mają oferty bez limitu,
Ale mieszkasz przy granicy i łapiesz czeski zasięg, czy chcesz permanentnie korzystać w roamingu?
To drugie raczej nie przejdzie, całkiem możliwe, że roaming w ofertach stricte internetowych w ogóle nie działa, a jak nawet działa to ze sporymi ograniczeniami.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
ODPOWIEDZ