iPlus, zwiększenie limitu z 2GB do 3,33GB

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pawe???
Użytkownik forum
Posty: 46
Rejestracja: 2006-11-20, 17:00
Lokalizacja: pl

iPlus, zwiększenie limitu z 2GB do 3,33GB

Post autor: Pawe??? »

Pytanie do użytkowników Iplusa w (dotychczas) opcji 2GB, którzy podpisali umowę właśnie na 2GB (nie na 3,33). Czy macie już zwiększony limit do 3,33? Bo ja miałem już limit przekroczony, nowy okres rozliczeniowy zaczyna mi się dopiero 17 stycznia, a dziś patrzę, że mam zdjęty limit wcześniej. Czy to w związku z powiększeniem limitu do 3,33?
iPlus 110 + Comander2 ~20kB/s
Awatar użytkownika
sus
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 180
Rejestracja: 2006-06-23, 09:16
Lokalizacja: Końskie

Re: iPlus, zwiększenie limitu z 2GB do 3,33GB

Post autor: sus »

Pawełłł pisze:Pytanie do użytkowników Iplusa w (dotychczas) opcji 2GB, którzy podpisali umowę właśnie na 2GB (nie na 3,33). Czy macie już zwiększony limit do 3,33? Bo ja miałem już limit przekroczony, nowy okres rozliczeniowy zaczyna mi się dopiero 17 stycznia, a dziś patrzę, że mam zdjęty limit wcześniej. Czy to w związku z powiększeniem limitu do 3,33?
bylo juz o tym na forum,<font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> mieli podniesc limit 1gb na 3.3gb czyli tansza opcje iPlusa a czy ten wiekszy tez?,hmm na twoim przykladzie widac ze drozsza opcja tez ma zwiekszony limit,nic tylko sie cieszyc.
dobre piwo jest jak halny,wzmaga poped seksualny !!!

http://www.speedtest.pl/test/88760251
kisiel291
Stały użytkownik forum
Posty: 131
Rejestracja: 2006-10-24, 15:46
Lokalizacja: Rydzykowo

Re: iPlus, zwiększenie limitu z 2GB do 3,33GB

Post autor: kisiel291 »

wprowadzasz w błąd czy mam ciebie ozłocić... bo jak sie orientuje w cenniku jest 3,3 za droższy net (wcześniej 2G)
E160 Play
Awatar użytkownika
Pawe???
Użytkownik forum
Posty: 46
Rejestracja: 2006-11-20, 17:00
Lokalizacja: pl

Re: iPlus, zwiększenie limitu z 2GB do 3,33GB

Post autor: Pawe??? »

sus pisze:
Pawełłł pisze:Pytanie do użytkowników Iplusa w (dotychczas) opcji 2GB, którzy podpisali umowę właśnie na 2GB (nie na 3,33). Czy macie już zwiększony limit do 3,33? Bo ja miałem już limit przekroczony, nowy okres rozliczeniowy zaczyna mi się dopiero 17 stycznia, a dziś patrzę, że mam zdjęty limit wcześniej. Czy to w związku z powiększeniem limitu do 3,33?
bylo juz o tym na forum,<font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> mieli podniesc limit 1gb na 3.3gb czyli tansza opcje iPlusa a czy ten wiekszy tez?,hmm na twoim przykladzie widac ze drozsza opcja tez ma zwiekszony limit,nic tylko sie cieszyc.
Opcja 1GB nie będzie mieć zwiększone do 3,33 (chciałbyś :D ), tylko opcję 2GB to obejmuje. A moje pytanie dotyczy tego jak w praktyce wygląda zwiększanie tych limitów u użytkowników, którzy podpisali umowę jeszcze na 2GB.
iPlus 110 + Comander2 ~20kB/s
ODPOWIEDZ