Bład 282 podczas połączenia z UMTS T-Mobile

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
bartex03
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 440
Rejestracja: 2014-04-24, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Bład 282 podczas połączenia z UMTS T-Mobile

Post autor: bartex03 »

Witam

Przy próbie polączenia w trybie UMTS (3G) dostaje kod błędu 282 i nie łączy z siecią T mobile.

Dział techniczny twierdzi że po ich stronie wszystko ok. Do tej pory nie było problemu. Inne pasma działają, Jakieś pomysły co to może być?
Dzięki
tomasz100
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2016-08-16, 05:23

Re: Bład 282 podczas połączenia z UMTS T-Mobile

Post autor: tomasz100 »

Mam to samo od 23 sierpnia nie mogę się połączyć z 3G. Karta od nju działa, więc jestem pewny, że urządzenie jest sprawne. Po zgłoszeniu, oddzwonił konsultant, który twierdził że nie mają żadnego wpływu ani podglądu na 3g, mogą jedynie monitorować lte.
Niby zrestartował kartę ale to nic nie pomogło. Być może mnie zablokowali bo cały czas siedziałem na 3g.
Może trzeba wymienić kartę sim.
Tak czy siak, zamierzam napisać reklamacje.
Moje urządzenie to B529s-23a. Internet domowy 20 Mb.
bartex03
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 440
Rejestracja: 2014-04-24, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Bład 282 podczas połączenia z UMTS T-Mobile

Post autor: bartex03 »

tomasz100 pisze:Mam to samo od 23 sierpnia nie mogę się połączyć z 3G. Karta od nju działa, więc jestem pewny, że urządzenie jest sprawne. Po zgłoszeniu, oddzwonił konsultant, który twierdził że nie mają żadnego wpływu ani podglądu na 3g, mogą jedynie monitorować lte.
Niby zrestartował kartę ale to nic nie pomogło. Być może mnie zablokowali bo cały czas siedziałem na 3g.
Może trzeba wymienić kartę sim.
Tak czy siak, zamierzam napisać reklamacje.
Moje urządzenie to B529s-23a. Internet domowy 20 Mb.
Dokładnie jak u mnie , też od 23 sierpnia. W moim przypadku dział techniczny coś sprawdził i odpisali że 3g działa.
ODPOWIEDZ