T-mobile domowy a mobilny, inne zasoby ?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: T-mobile domowy a mobilny, inne zasoby ?

Post autor: piotrzet »

Gadka jest taka żeby sprzedać jak najwięcej. U mnie też sugerują 20 Mb/s a tym czasem wieczorem spokojnie jest 65 Mb/s i to na samym 1800. BTS owszem jest wiele tylko sprawdź jaki obszar. Wiadomo że ta oferta idzie najbardziej po za miastami a tam najczęściej jest samo LTE800 lub 1800
arek0097
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2018-09-25, 08:00

Re: T-mobile domowy a mobilny, inne zasoby ?

Post autor: arek0097 »

piotrzet pisze:Gadka jest taka żeby sprzedać jak najwięcej. U mnie też sugerują 20 Mb/s a tym czasem wieczorem spokojnie jest 65 Mb/s i to na samym 1800. BTS owszem jest wiele tylko sprawdź jaki obszar. Wiadomo że ta oferta idzie najbardziej po za miastami a tam najczęściej jest samo LTE800 lub 1800
Mieszkam na wsi. LTE 800 i LTE 2600 od T-Mobile jest około 3 km, LTE 1800 podobnie, ale w innej miejscowości. Zauważyłem, że najgorsze wyniki mam, gdy serwer połączy się z serwerem z Wołomina, czyli z Tonetic Group. Na pozostałych jest ok, czy to T-Mobile z Warszawy, czy też Vectra i Orange.

Na tym necie raz udało mi się osiągnąć 31 mb/s, a tak to koło 20 mb/s z chwilowymi spadkami wieczorem. Mieszkam koło 30 000 miasta, gdzie jest światłowód, lokalny dostawca internetu i Vectra. Orange i tak dalej pominę już. W rozmowie z Multimedia Polska pracownik stwierdził, że ich nadajnik jest za daleko odenie i więcej nie mogą udostępnić. Zanim dotrze do mnie światłowód to miną lata.
mnbcv
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2017-01-05, 16:15

Re: T-mobile domowy a mobilny, inne zasoby ?

Post autor: mnbcv »

Czyli potwierdzacie że mając Internet Domowy do 20Mb/s lub 60Mb/s - sama agregacja działa? Podeśle ktoś screen jakiś?
Bo tak jak napisałem na infolinii sprzedażowej najwyrażneij kłamią że tylko jedno pasmo dla domowego.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: T-mobile domowy a mobilny, inne zasoby ?

Post autor: piotrzet »

Działa agregacja na pewno. NIestety mam inną ofertę więc sam ci tego nie wyśle.
ODPOWIEDZ