RMB czy Tmobile domowy

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
janosik
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2018-09-09, 16:25

RMB czy Tmobile domowy

Post autor: janosik »

Zmieniam miejsce zamieszkania i zastanawiam się nad internetem mobilnym do użytku domowego. Początkowo chciałem <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> kabel od Orange aczkolwiek fakt, że ulice obok jest światłowód, a ja za cene światłowodu musiałbym korzystać ze starych kabli z prędkościami "do" 80\8Mb i dodatkowo opłacać utrzymanie łącza tel mnie skutecznie zniechęcił.

Jeśli chodzi o użytkowanie internetu to gram, pobieram, często wysyłam filmy, zdjęcia, do tego dochodzi Netflix w jakości 4k także jeśli miałbym się zdecydować na 2 letni abonament to limity GB nie wchodzą w grę.

Byłem prawie zdecydowany na oferte Tmobile ale zacząłem czytać na temat patentu z RMB i zastanawiam się co będzie lepszym rozwiązaniem w moim przypadku.

Będę mieszkał 300m od tego nadajnika:
http://beta.btsearch.pl/?dataSource=loc ... 28&zoom=19

Tematyka struktur LTE jest dla mnie nowa i nie jestem specem ale wydaje mi się dziwne, że maszt jest Tmobile, a Play ma na nim więcej
nadajników LTE

Z góry dzięki za pomoc w podjęciu decyzji i wybaczcie lenistwo ale mam na prawdę sporo na głowie w związku z przeprowadzką i nie miałem czasu się zagłębić w temat.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: RMB czy Tmobile domowy

Post autor: matek451 »

Przetestuj Play i T-Mobile na ich kartach i telefonie LTE z aplikacją Network Cell info, zrób speedtesty. Pokaż wyniki.
janosik
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2018-09-09, 16:25

Re: RMB czy Tmobile domowy

Post autor: janosik »

matek451 pisze:Przetestuj Play i T-Mobile na ich kartach i telefonie LTE z aplikacją Network Cell info, zrób speedtesty. Pokaż wyniki.
@matek451 czy mój prawie 2 letni Oneplus 3 wykona ten test rzetelnie? Jakie karty polecisz do testów? Można na pre-paid? Obecnie używam w LTE z Play na karte (odNOWA). Apka Network Call Info jest płatna. Może być darmowa wersja lite?
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: RMB czy Tmobile domowy

Post autor: dzejk »

tak
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: RMB czy Tmobile domowy

Post autor: matek451 »

Karta z Play z pakietem internetowym, telefon OK i NCI lite i pokazujesz screena z zakładki DANE.
ODPOWIEDZ