Operator Plus 60+LTE "bez końca "

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Dzeju
Stały użytkownik forum
Posty: 96
Rejestracja: 2016-12-29, 19:17

Operator Plus 60+LTE "bez końca "

Post autor: Dzeju »

Witam
Z uwagi na fakt że kończy mi się umowa na 2x abonament + Internet mobilny w dniu dzisiejszym doberbarlem telefon od konsultanta sieci Plus. Owy konsultant przedstawił mi następują ofertę:
- 2x abonament SMS, rozmowy na komórki i stacjonarne oraz MMS bez ograniczeń + 24 GB Internetu dzielonego na 2 karty SIM koszt 75 zł miesięcznie
- Internet Lte bez końca 60 GB z tego co pani mówiła w co mi się nie chce wierzyć po wyczerpaniu tych 60 GB będąc w zasięgu LTE prędkość nie zwalnia i mogę korzystać dowoli bez żadnych ograniczeń jedyny warunek to muszę być w zasięgu LTE + modem D-Link DWR-921C3 LTE koszt usługi wraz z modelem 48 zł. (40 zł Internet +8 zł raty za modem przez 24 miesiące)

Może przedstawię jakie mam w chwili obecnej warunki
Jeśli chodzi o telefony wiadomo rozmowy itd bez limitu oraz po 15 GB za każdą z kart. Jeśli chodzi o Internet to posiada 110 GB koszt to 35 zł miesięcznie.

Chciałem zapytać czy jest sens zmieniać bo nie wierzę że jest coś takiego jak LTE bez końca a może się mylę?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6440
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Operator Plus 60+LTE "bez końca "

Post autor: onken »

Myślisz się ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Dzeju
Stały użytkownik forum
Posty: 96
Rejestracja: 2016-12-29, 19:17

Re: Operator Plus 60+LTE "bez końca "

Post autor: Dzeju »

onken pisze:Myślisz się ;)
Myślisz, że się mylę? :? :zawstydzony:
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19161
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Operator Plus 60+LTE "bez końca "

Post autor: matek451 »

Wyślij Panią konsultantkę na drzewo, robi z Ciebie niezłego ...ę . Wracając do meritum, 75zł za dwa numery telefoniczne i 24GB to standardowa, słaba oferta , taka sama jest dla ludzi z ulicy( abonament 50 zł na 24 m-ce ale 6 m-cy za free co daje 37,50 zł/m-c). Internet , w nowym SmartDom masz tylko 10 zł zniżki czyli płacisz 40 zł zamiast 50 zł( nowi ludzie dostają jeszcze 6 m-cy za darmo i maja to za 30 zł na m-c). Oczywiście kłamie co do LTE. Po 60GB dostaniesz pierwszy lejek w ramach FUP. Potem wykorzystasz około 100GB i zaczną się dalsze cięcia prędkości aż do 0,5Mb/s przy około 200GB. A na koniec chce cię uraczyć g.. DWR-921 którego nikt nie chce. Wnioski wyciągnij sam.
Dzeju
Stały użytkownik forum
Posty: 96
Rejestracja: 2016-12-29, 19:17

Re: Operator Plus 60+LTE "bez końca "

Post autor: Dzeju »

matek451 pisze:Wyślij Panią konsultantkę na drzewo, robi z Ciebie niezłego ...ę . Wracając do meritum, 75zł za dwa numery telefoniczne i 24GB to standardowa, słaba oferta , taka sama jest dla ludzi z ulicy( abonament 50 zł na 24 m-ce ale 6 m-cy za free co daje 37,50 zł/m-c). Internet , w nowym SmartDom masz tylko 10 zł zniżki czyli płacisz 40 zł zamiast 50 zł( nowi ludzie dostają jeszcze 6 m-cy za darmo i maja to za 30 zł na m-c). Oczywiście kłamie co do LTE. Po 60GB dostaniesz pierwszy lejek w ramach FUP. Potem wykorzystasz około 100GB i zaczną się dalsze cięcia prędkości aż do 0,5Mb/s przy około 200GB. A na koniec chce cię uraczyć g.. DWR-921 którego nikt nie chce. Wnioski wyciągnij sam.
Byłem tego samego zdania ale potrzebowała potwierdzenia, to co napisałeś wystarczy do podjęcia odpowiedniej decyzji. DZIEKI za pomoc.
Dzeju
Stały użytkownik forum
Posty: 96
Rejestracja: 2016-12-29, 19:17

Re: Operator Plus 60+LTE "bez końca "

Post autor: Dzeju »

Witam
Plus się popisał i w dniu wczorajszym założyli mi lejek po przekroczeniu 110 GB czym zmusili mnie do rozwiązania z nimi umowy. Z uwagi na miejsce zamieszkania skazany jestem na LTE i zastanawiam się na umową z T-Mobile wobec czego nasuwa się pytanie czy aby to dobry wybór, ktoś może podpowiedzieć czy jest sens pchać się w to ? Moja lokalizacja 52°05'56.1"N 20°57'31.5"E.
ODPOWIEDZ