iPlus termin płatności

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Piotr735
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2006-11-21, 13:33

iPlus termin płatności

Post autor: Piotr735 »

Witam. Mam iPlusa i termin płatności mam do 10-go. Zawsze udawało mi się w tym terminie zapłacić, a tym miesiącu nie. Do kiedy można ich przeciągnąć by nie wyłączyli usługi?
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: iPlus termin płatności

Post autor: bob »

Ok. 3miesiące.
maku73

Re: iPlus termin płatności

Post autor: maku73 »

Mnie odłączyli wraz z rozpoczęciem następnego okresu rozliczeniowego, a za ponowne podłączenie musiałem dodatkowo zapłacić.
znamsie
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2006-10-19, 19:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: iPlus termin płatności

Post autor: znamsie »

Piotr735 pisze:Witam. Mam iPlusa i termin płatności mam do 10-go. Zawsze udawało mi się w tym terminie zapłacić, a tym miesiącu nie. Do kiedy można ich przeciągnąć by nie wyłączyli usługi?
Proponuję zadzwonić do windykacji, na stronie Plusa znajdziesz numer tel.. Zgłoś, że przeciągniesz :)
Ja tak zawsze robię.
E70 via USB
Awatar użytkownika
Artur_prezes
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 257
Rejestracja: 2006-12-17, 23:10
Lokalizacja: Ireland

Re: iPlus termin płatności

Post autor: Artur_prezes »

Mnie zawieruszył się rachunek i zamiast zapłacić 12-tego to zapłaciłem 16-tego i wszystko w porządku, internet też cały czas chodził, nie odcięli mnie :D.
CLEARW'RE
Broadband
bbart
Stały użytkownik forum
Posty: 83
Rejestracja: 2005-12-25, 01:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: iPlus termin płatności

Post autor: bbart »

Ja zapłaciłem raz rachunek na jeden dzień przed końcem następnego okresu rozliczeniowego i nic się nie działo. Internet chodził tak jak zawsze.
Acer Aspire 3003WLMI: Sempron 3000+ (1800 MHz), 1024 MB RAM, 80 GB HDD, matryca 15,4', iPlus na Samsung SGH-X700 (EDGE klasy 10)
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: iPlus termin płatności

Post autor: bob »

W regulaminie "promocjia iplus dla ciebie" jest tylko mowa o limicie kredytowym :
O ile w Umowie nie zostanie uzgodnione inaczej, limit kredytowy dla osób fizycznych zostaje zgodnie z § 7 ust. 2 Regulaminu
świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel dla Abonentów ustalony na kwotę 244z VAT (200 zł bez VAT).
Mój rekord z abonamentem telefonicznym to prawie 3 miesiące.
Oczywiście ,że nie wolno tak robić. :|
Piotr735
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2006-11-21, 13:33

Re: iPlus termin płatności

Post autor: Piotr735 »

Internet mam na firmę.
Mam jeszcze takie pytanie, czy przed wyłączeniem ostrzegają jakimś smsem, bo w idei tak jest.
sapnews
Stały użytkownik forum
Posty: 118
Rejestracja: 2006-12-19, 01:11
Lokalizacja: Kraków

Re: iPlus termin płatności

Post autor: sapnews »

Piotr735 pisze:Mam jeszcze takie pytanie, czy przed wyłączeniem ostrzegają jakimś smsem, bo w idei tak jest.
Otrzymałem smsa z informacją o nie zapłaconej fakturze z iPlusa, wiec można to traktować jako info o możliwości zablokowania usługi.

Btw: Mój okres rozliczeniowy jest od 17-go do 16-go kolejnego miesiąca. Termin płatności faktury mam do 2-go każdego miesiąca. Jeżeli za każdym razem będę ich przeciągał do 10-go to nie będzie żadnych problemów?

Dzwoniłem na Windykację - to zostałem poinformowany, że okres rozliczeniowy mogą mi przesunąć tylko w przypadku, gdy przejdę na polecenie zapłaty - do czego jeszcze nie mam przekonania.
ODPOWIEDZ