Internet bez limitu T-Mobile, jak działa w grach on-line

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kurczakt
Użytkownik forum
Posty: 37
Rejestracja: 2016-04-23, 20:09

Internet bez limitu T-Mobile, jak działa w grach on-line

Post autor: kurczakt »

Jako że usługa DIL w RBM dobiega końca trzeba było się rozejrzeć za czym innym. Dzisiaj zamówiłem T-Mobile taryfę MAX za 79 zł z Huawei B525.Wcześniej sprawdziłem prędkości po przełożeniu karty SIM z telefonu tmobile do routera e5786(korzystam na nim z DILa). I jest rewelacja, uzyskać powyżej 100 Mbit/s to nie problem i to nawet w niedzielę wieczorem tak miałem. Ale mam pytanie jak internet T-Mobile sprawuje się w grach on-line, czy są dobre pingi, czy nie ma lagów ?
radek0582
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2018-03-06, 21:44

Re: Internet bez limitu T-Mobile, jak działa w grach on-line

Post autor: radek0582 »

W World of Tanks nie ma problemu, ping jest w okolicy 40-50.
tired
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 154
Rejestracja: 2017-11-14, 12:49

Re: Internet bez limitu T-Mobile, jak działa w grach on-line

Post autor: tired »

Według mnie również nie ma problemu. Najniższy ping miałem gdy głównym pasmem było LTE2600, wówczas na niemieckim serwerze miałem ping 28-36. Na LTE1800 44-48. Zdarzały się incydenty, że ping oscylował w granicy 100 ms ale po jakimś czasie wracał na normalny poziom. Piszę w czasie przeszłym bo obecnie nie korzystam z tego internetu. Ciekawe jest to, że obecnie na kablówce od Vectry mam ping delikatnie wyższy jak miałem na T-mobile.
krychun3
Stały użytkownik forum
Posty: 67
Rejestracja: 2017-12-03, 16:30

Re: Internet bez limitu T-Mobile, jak działa w grach on-line

Post autor: krychun3 »

* Po przekroczeniu konsumpcji 100 GB w Cyklu Usługi szacunkowa prędkość maksymalna transmisji transmisji danych w ramach tej usługi
ulegnie obniżeniu do końca tego cyklu i będzie wynosić nie więcej niż 2 Mb/s – dla pobierania i wysyłania w technologiach 3G, 4G/LTE i
wyższych (jeśli zostaną wprowadzone)
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 016555.pdf
tired
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 154
Rejestracja: 2017-11-14, 12:49

Re: Internet bez limitu T-Mobile, jak działa w grach on-line

Post autor: tired »

Krychun3 nie wprowadzaj w błąd i czytaj dokładnie co wklejasz. To się tyczy usługi "LTE bez limitu danych". Przy MAX masz "nie dotyczy".
kurczakt
Użytkownik forum
Posty: 37
Rejestracja: 2016-04-23, 20:09

Re: Internet bez limitu T-Mobile, jak działa w grach on-line

Post autor: kurczakt »

Wczoraj wieczorem znów przełożyłem kartę SIM tmobile z telefonu do routera i odpaliłem FIFA 19 i grało się dobrze, za dużo lagów nie było. Ale gdyby jeszcze ktoś miał coś do dodania to niech napisze tutaj.
roccogiani
Użytkownik forum
Posty: 20
Rejestracja: 2014-11-30, 11:13
Lokalizacja: Sanok

Re: Internet bez limitu T-Mobile, jak działa w grach on-line

Post autor: roccogiani »

Xbox one live nhl 2019 masakra lagi na cud po 2-ej w nocy idzie jeszcze pograć ale weekendy porażka
kurczakt
Użytkownik forum
Posty: 37
Rejestracja: 2016-04-23, 20:09

Re: Internet bez limitu T-Mobile, jak działa w grach on-line

Post autor: kurczakt »

@roccogiani to pewnie masz przeciążony nadajnik, u mnie zarówno RBM jak i TM wyciągają powyżej 100 Mbit/s z anteną cybertech, mieszkam w Krotoszynie na południu Wielkopolski, miasto liczy sobie około 30 tys. mieszkańców.
Evs
Użytkownik forum
Posty: 48
Rejestracja: 2017-11-07, 16:00

Re: Internet bez limitu T-Mobile, jak działa w grach on-line

Post autor: Evs »

U mnie pingi po 150 w godzinach wieczornych chociaż od paru dni jest średnio po 30. Pingi na polskich serwerach są w okolicach 40. Po za polską ponad 60-70.
ODPOWIEDZ