Tmobile - blokada portów

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Tmobile - blokada portów

Post autor: atento »

to jakiej wirtualizacji masz tego vps ? za 8 dolców rok dali xen ?
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Tmobile - blokada portów

Post autor: atento »

Najtanszy vps jaki znalazłem w naszej lokalizacji z dobrą wirtualizacją to ovh 13zł mc lokalizacja Warszawa jest od razu dystrybucja z preinstalowanym openvpn co jest mega usprawnieniem dla poczatkującego, niestety do routera typu 525 sie nie przyda bo nie działa IPsec/L2TP o to raczej trzeba by zapytac supportu ovh który słabo odpisuje, mi się bawić nie chciało.
Jak komuś wystarczy samo openvpn to taniocha łącze vps 100/100 bez limitu bardzo sprawne.
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Tmobile - blokada portów

Post autor: atento »

Przetestowałem ovh, działa L2TP oraz PPTP trochę trzeba się namęczyć, jak to vps... maja swoje zmodyfikowane systemy to trzeba pozmieniac to i owo, niestety router huwei 525 ogranicza transfer do około 35Mbps-40Mbps tak na pusto czyli tylko lan bez wifi i reszty opcji to ponad 45Mbps, widać za słaby jest do takich akcji, jako klient pc idzie na vpn przez vps 85Mbps do 95Mbps


Przetestowałem również vps cloud z reklamy na niiebezpieczniku i poradnika arubacloud.pl za 4 zeta :szok: lokalizacja niemcy słabo, strasznie słabo ping + 50 gubienie pakietów, transfer taki sobie do tego limit 2TB ale to ostatnie nie jest problemem, mają lokalizacje Polskę ale +11zł tam też można postawić VPN
Ostatnio zmieniony 2018-11-06, 14:56 przez atento, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Tmobile - blokada portów

Post autor: onken »

Na firmę taniej i łatwiej wyjdzie wykupić publiczny IP bez zbędnych kombinacji ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Tmobile - blokada portów

Post autor: atento »

Trzeba mieć firmę ;) Tu napisał, że nie ma... Chyba kosztuje 15zł stałe ip w tmobile wtedy droga pakietu jest lepsza. Na zmiennnym taka sama lipa jak na innych. Ostatnio w tiłombajl działało zle to sobie przy okazji potestowałem vps-y

Na mojej trasie awaria była tydzień, gdzieś w czeluściach tiłombajl i ich serwerów pingi +100 do +700 to potestowałem te vps z ohv i znowu ping idealny. Dostałem rabacik po zgłoszeniu 50% na 3 mc :) w domu mam domowy i dwie karty z pracy
Biznes zmienne ip klapnął tak jak domowy, tylko biznes stałe ip działał poprawnie
ODPOWIEDZ