Jakiego operatora wybrać ?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
gtbillybong
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2018-11-07, 18:50

Jakiego operatora wybrać ?

Post autor: gtbillybong »

Witam
Jeśli pytanie umieszczam w złym miejscu to prosze mnie pokierować.
Przeprowadziłem się na wioskę i mam słaby internet LTE

Skonczyła mi sie własnie umowa w Plusie gdzie po wystawieniu idu 200 na dach miałem nawet niebieski sygnał( niebieska adioda )

Czy powinienem <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> teraz idu 300 czy moze innego operatora.

Ponizej moja lokalizacja

459H+35 Kępa Świeszyńska

Przy sprawdzeniu btsów wychodzi ze akurat zasieg kończy się w mojej miescowosci
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19151
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Jakiego operatora wybrać ?

Post autor: matek451 »

A jak ci działa Plus na tym złomie, jaki masz DL/UL wieczorem? Zasięg masz z BTS-a LTE1800Aero2 Konikowo około 4km od Ciebie. Wybór IDU-ODU300 niewiele zmieni, najbliższy BTS z LTE1800 +LTE900Aero2 to Koszalin, Podmiejska 49. Na ODU trudno wymusić połączenie z konkretnym BTS-em, ma tragiczna antenkę dookólną o praktycznie zerowym zysku. w tej lokalizacji niezależnie od wyboru operatora konieczna, skuteczna, kierunkowa antena zewnętrzna. Networks ma BTS-y w Niedalinie 2, Boninie i na Podmiejskiej 49 z LTE800 T-mobile i LTE800 Orange, na tym ostatnim tez LTE1800NW. Play póki co nie wart Uwagi, na BTS-ie Niedalino tylko LTE800. Pozostałe BTS-y w Koszalinie.
ODPOWIEDZ