Co zamiast RBM DIL?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Maximus Magnus
Stały użytkownik forum
Posty: 139
Rejestracja: 2010-01-21, 07:04
Lokalizacja: Walhala

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: Maximus Magnus »

Już wszystko OK proszę o usunięcie tych postów. Dziękuję.
bis24
Stały użytkownik forum
Posty: 130
Rejestracja: 2017-06-23, 10:03

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: bis24 »

to jest tak jak nie czyta się regulaminu
marcinsz0
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2015-01-17, 18:38
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: marcinsz0 »

Panowie kupiłem starter Play OdNowa i udało mi się tylko właczyć pakiet 100GB cykliczny za darmo do konca roku,czy mozna na dzien dzisiejszy uruchomić w tej taryfie inne pakiety internetowe np.100GB na youtube ?
Ewentualnie proszę o porady jaką taryfę wykorzystać aby mieć noce bez limitu nie inwestując duzo gotówki.
Dziękuję i Pozdrawiam
bis24
Stały użytkownik forum
Posty: 130
Rejestracja: 2017-06-23, 10:03

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: bis24 »

marcinsz0 pisze:Panowie kupiłem starter Play OdNowa i udało mi się tylko właczyć pakiet 100GB cykliczny za darmo
A jaki to CYKLICZNY pakiet włączyłeś?
zulu144
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2019-05-30, 13:30

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: zulu144 »

marcinsz0 pisze:Panowie kupiłem starter Play OdNowa i udało mi się tylko właczyć pakiet 100GB cykliczny za darmo do konca roku,czy mozna na dzien dzisiejszy uruchomić w tej taryfie inne pakiety internetowe np.100GB na youtube ?
Ewentualnie proszę o porady jaką taryfę wykorzystać aby mieć noce bez limitu nie inwestując duzo gotówki.
Dziękuję i Pozdrawiam
Za pozostałe 5 zł kup pakiet 1GB bez terminu ważności i będziesz miał 101GB bez terminu ważności.
powodzenia :) :cwaniak:

Noce to tylko w starym ink, najtaniej wychodza w INK 50 co wielokrotnie opisywano.
Czasami wychodzi przy niewykupionych 24GB na rok za 50 zl ale aktywnych NBL cyklicznych co miesiąc - aktywacja za 5 zł konta na 7 dni bez pobierania za cykl NBL.
Tak od 9 miesięcy utrzymuję ink na przychodzące a by mieć 3 razy aktywne po 7 dni a właściwie nocy i 15 zł na koncie. Ważne aby nie mieć ważnego konta na wychodzące, gdy przychodzi termin poboru za NBL.
Maximus Magnus
Stały użytkownik forum
Posty: 139
Rejestracja: 2010-01-21, 07:04
Lokalizacja: Walhala

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: Maximus Magnus »

Za pozostałe 5 zł kup pakiet 1GB bez terminu ważności i będziesz miał 101GB bez terminu ważności.
powodzenia :) :cwaniak:
Rozumiem, że chodzi o nową promocje Play ze 100 GB do końca roku? Czy to faktycznie może zadziałać, że po zakupie startera Play na Kartę odNOWA, rejestracji i uruchomieniu w aplikacji Play24 100 GB do końca roku oraz włączeniu za 5 zł. 1GB bez terminu ważności i będę miał 101GB bez terminu ważności? Potrzebuje mniej więcej takiego limitu na rok czasu. Będę wdzięczny za info. Pozdrawiam.
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: dzejk »

Nie, w regulaminie tych 100GB jest jasno napisane, że są ważne do 5 stycznia.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6439
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: onken »

To że system pokazuje zsumowane nie oznacza że będzie faktycznie bez daty ważności.
To cały Play... ;)
5 stycznia magicznie wyparuje i zostanie tylko ten pakiet 1GB

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
extgrandit
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2017-09-07, 12:17

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: extgrandit »

Witam, znacie może jakiś internet pakiet 50GB na 365 dni ?
bis24
Stały użytkownik forum
Posty: 130
Rejestracja: 2017-06-23, 10:03

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: bis24 »

przenieś numer do Orange doładuj za 100 zł będziesz miał 52 GB na rok i 100 zł na koncie.
extgrandit
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2017-09-07, 12:17

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: extgrandit »

ok, thx.
zulu144
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2019-05-30, 13:30

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: zulu144 »

bis24 pisze:przenieś numer do Orange doładuj za 100 zł będziesz miał 52 GB na rok i 100 zł na koncie.
Przenosi się a aby bonusy za doładowania były ważne rok niezależnie od kwoty doładowania. Od lipca 2020 w ofnk opłacalne są doładowania przez stronę po 5zł bo dodatkowy bonus 5GB za każde doładowanie przez stronę wpada do tej samej przegródki ważnej rok.
Podsumowując: Po przeniesieniu numeru za każde doładowanie przez stronę za 5 zł masz 7.5 GB i 5 zł na koncie i wszystko ważne rok.
Ostatnio zmieniony 2020-10-13, 08:42 przez zulu144, łącznie zmieniany 1 raz.
zulu144
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2019-05-30, 13:30

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: zulu144 »

onken pisze:To że system pokazuje zsumowane nie oznacza że będzie faktycznie bez daty ważności.
To cały Play... ;)
5 stycznia magicznie wyparuje i zostanie tylko ten pakiet 1GB
Niestety Onken ma rację.
bis24
Stały użytkownik forum
Posty: 130
Rejestracja: 2017-06-23, 10:03

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: bis24 »

zulu144 pisze:
bis24 pisze:przenieś numer do Orange doładuj za 100 zł będziesz miał 52 GB na rok i 100 zł na koncie.
Przenosi się a aby bonusy za doładowania były ważne rok niezależnie od kwoty doładowania. Od lipca 2020 w ofnk opłacalne są doładowania przez stronę po 5zł bo dodatkowy bonus 5GB za każde doładowanie przez stronę wpada do tej samej przegródki ważnej rok.
Podsumowując: Po przeniesieniu numeru za każde doładowanie przez stronę za 5 zł masz 7.5 GB i 5 zł na koncie i wszystko ważne rok.
ja tam wolę doładować za 100 zł i mieć mniej. :)
Są tu tacy co wiedzą czemu.
Maximus Magnus
Stały użytkownik forum
Posty: 139
Rejestracja: 2010-01-21, 07:04
Lokalizacja: Walhala

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: Maximus Magnus »

zulu144 pisze:
bis24 pisze:przenieś numer do Orange doładuj za 100 zł będziesz miał 52 GB na rok i 100 zł na koncie.
Przenosi się a aby bonusy za doładowania były ważne rok niezależnie od kwoty doładowania. Od lipca 2020 w ofnk opłacalne są doładowania przez stronę po 5zł bo dodatkowy bonus 5GB za każde doładowanie przez stronę wpada do tej samej przegródki ważnej rok.
Podsumowując: Po przeniesieniu numeru za każde doładowanie przez stronę za 5 zł masz 7.5 GB i 5 zł na koncie i wszystko ważne rok.
Właśnie przenoszę numer z Play OdNowa do Orange na kartę. Przeniesienie zrobiłem w salonie Orange. Niby wszystko OK, ale .... Dostałem podobno losowo kartę Orange z taryfą Yes, a nie Free. Pani niestety poinformowała, że po aktywacji trzeba zmienić taryfę na Free, a później smsem uruchomić RWK. Karta będzie miała RWK, ale internet za doładowania przez stronę nie będzie miał RWK. To jak to w końcu jest i jak to uruchomić, bo zależy mi na niedużym limicie GB za niewielką kasę z RWK?
bis24
Stały użytkownik forum
Posty: 130
Rejestracja: 2017-06-23, 10:03

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: bis24 »

należy przenieść numer przez stronę Orange wtedy masz Free.
Maximus Magnus
Stały użytkownik forum
Posty: 139
Rejestracja: 2010-01-21, 07:04
Lokalizacja: Walhala

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: Maximus Magnus »

Dzięki za odpowiedź. Czyli tylko przenosząc numer z innej sieci przez stronę Orange dostanę od razu Orange na kartę Free i te bonusy za doładowania będą wpadać w RWK?
zulu144
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2019-05-30, 13:30

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: zulu144 »

Maximus Magnus pisze:
Właśnie przenoszę numer z Play OdNowa do Orange na kartę. Przeniesienie zrobiłem w salonie Orange. Niby wszystko OK, ale .... Dostałem podobno losowo kartę Orange z taryfą Yes, a nie Free. Pani niestety poinformowała, że po aktywacji trzeba zmienić taryfę na Free, a później smsem uruchomić RWK. Karta będzie miała RWK, ale internet za doładowania przez stronę nie będzie miał RWK. To jak to w końcu jest i jak to uruchomić, bo zależy mi na niedużym limicie GB za niewielką kasę z RWK?
To pani w salonie coś namieszała.
https://www.orange.pl/portal/commerce/w ... tid=323994

ponadto do 31 października można aktywować ogólnie na nowych i przeniesionych 200zł na start
https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binar ... 743142.pdf

PS. Teraz może lepiej poczekać na coś nowego
Maximus Magnus
Stały użytkownik forum
Posty: 139
Rejestracja: 2010-01-21, 07:04
Lokalizacja: Walhala

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: Maximus Magnus »

https://www.orange.pl/portal/commerce/w ... tid=323994

Można prosić jeszcze raz działający link? Z góry dziękuję.
zulu144
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2019-05-30, 13:30

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: zulu144 »

Maximus Magnus pisze:https://www.orange.pl/portal/commerce/w ... tid=323994

Można prosić jeszcze raz działający link? Z góry dziękuję.
Nie tak prosto jest podać działający link bo zawsze coś indywidualnie dodają.
Należy na stronie Orange wejść w ofertę na kartę.
Kliknąć nowy klient.
Rozwinąć: Jak przenieść numer?
Na dole w rozwinięciu powinien być guzik przenieś.
Maximus Magnus
Stały użytkownik forum
Posty: 139
Rejestracja: 2010-01-21, 07:04
Lokalizacja: Walhala

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: Maximus Magnus »

OK. Przeniosłem drugi numer z Play do Orange na kartę z taryfą Free (czekam na kuriera). Chciałbym mieć tylko potwierdzenie, że po doładowaniu przez stronę Orange te bonusowe GB będą wpadać w RWK i, że samo RWK pojawi się po doładowaniu karty, a nie przez wysłanie smsa START pod 8002? Pozdrawiam.
zulu144
Stały użytkownik forum
Posty: 56
Rejestracja: 2019-05-30, 13:30

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: zulu144 »

Nic nie trzeba robić. Należy czekać na kuriera. Kurier oprócz karty da umowę do podpisania. Orange dopiero po podpisaniu umowy wystąpi do play o zwolnienie numeru. Az do zwolnienia nr można korzystać ze starej karty w play. Otrzymaną nowa kartę wkładamy jak już karta z play przestanie działać. Po włożeniu nowej karty powinny przyjść SMSy o aktywacji usług (RWK) i oraz pakietów GB (2GB).
Maximus Magnus
Stały użytkownik forum
Posty: 139
Rejestracja: 2010-01-21, 07:04
Lokalizacja: Walhala

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: Maximus Magnus »

Póki co mam nr tymczasowy, ale to działa. Po doładowaniu za 5 zł. mam na tym koncie 9.5 GB (2 + 7.5) ważne na rok. Jak dla mnie super, bo o to mi chodziło. Ciekawe tylko jak długo będzie można tak robić?
Tak na marginesie to ze wszystkich sieci, z którymi miałem do czynienia w ostatnim czasie ta sieć jest, jeżeli chodzi o obsługę mało powiedziane beznadziejna. Konsultanci niczego nie wiedzą totalne 0000000. Przepraszam, ale przez weekend i więcej miałem z nimi kontakt i nikomu tego nie polecam.
pedro311
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2016-06-19, 19:07

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: pedro311 »

Nie śledzę tematu, ale właśnie play po cichu wyłączył mi (mimo środków na koncie), a dokładniej nie odnowił na PInK9 InK za 45zl/mies.
Oczywiście opcja taka zniknęła również z play24 i na stronie.
Żenada.

Coś można z tym zrobić?
dandi32
Stały użytkownik forum
Posty: 69
Rejestracja: 2012-12-10, 12:08
Lokalizacja: Polska

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: dandi32 »

Opcji tej za 45zł już nie włączysz bo została wycofana. Rozumiem że miałeś ważność konta na wychodzące?
Jedyny sposób to napisać na czacie z telefonu przez play24 do konsula, wyjaśnić sytuację i może on ręcznie włączy, ważne żeby włączył cykliczny pakiet. Spróbuj u kilku konsuli jakby pierwszy nie chciał pomóc, rozłącz czat i gadaj z następnym.
Jak nic się nie uda wskórać to zostaje tylko opcja za 49zł, ale tam masz mniejszy lejek 1Mb/s zamiast 2Mb/s w tym za 45zł.
Mr. R
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2018-08-14, 15:13

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: Mr. R »

ehh... wygląda na to, ze Play zlikwidował dzisiaj pakiet 4zł bez limitu/2 dni w starym PINKu.

Czy macie może jakąś ciekawą alternatywę? (Potrzebuje około 300gb na miesiąc)
despero08
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2020-01-04, 21:44

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: despero08 »

Potwierdzam, u mnie też od dzisiaj zniknął pakiet za 4 zł.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6439
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: onken »

Pisali chyba o tym

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
gunio1991
Stały użytkownik forum
Posty: 70
Rejestracja: 2018-03-02, 20:07

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: gunio1991 »

witam, czy zmieniło się coś w temacie internetu mobilnego prepaid i są jakieś łatwo dostępne alternatywy dla RMB5 40/100? lub to samo z pakietem nocnym.

coś takiego było by prawie idealne ale niestety to oferta abonamentowa orange :niepewny:
Obrazek
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19160
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Co zamiast RBM DIL?

Post autor: matek451 »

Przegapiłes 4 m-ce wakacji i 100GB za darmo na pre-paidach Play, teraz do 05.01.2021 kolejna promocja i 100GB za darmo https://www.play.pl/kampanie/100gb/#connect a noce brz limitu to koszt około 8 zł/m-c i terabajty danych na pre-paid InK50 i usługą NbL.
ODPOWIEDZ